Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

evet esmer şekerim vardiya tatili olmadı pazar pazar iş... çok yorgun hissediyorum ya iki haftadır tatilsiz..sen nasılsın canım ?

Allah yardımcın olsun canım, bende hastayım pek iyi hissetmiyorum kendimi...
aa bu arada teşekkürler tek zevkim vosvoslar.. sözü var bana şu düğün borçları bitsin bi modifiye kırmızı vosvos alçaz banaa

zaten benimde tek sevdiğim araba onlar ondan bayıldım ya... acaba kullanımda bir sorun yaratırlarmı?

Allah yardımcın olsun canım, bende hastayım pek iyi hissetmiyorum kendimi...

zaten benimde tek sevdiğim araba onlar ondan bayıldım ya... acaba kullanımda bir sorun yaratırlarmı?

canım ben baya hastasıyım onların özel günleri oluyo katılmıştım.. kullanımda tabiki oluyo.. orijinal bulmak zor tabi modfiye edilenler var ondan da iyi anlamak gerekiyor.. biraz zahmetli iş.. bi de onların tamirini herkes yapamıyor ne yazıkki büyük şehirlerde olmak lazım özel vosvos ustalarına gitmek için..

ah ah bu arabaların değerini bilmek lazım yeri gelecek antika olup paha biçilemeyecek... geleceğe yatırım yapmak isteyen alsın bir tane

ben kahvaltı edip geliyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…