Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Aynen haklısın dün gece rengini belli etmiyorsun hiç dedm, böyle olursa izmire bu sefer geldiğimde haber vermeyeceğim ona göre dedim cvp yok işte 11 gün var o süre zarfında mesaj atmamam ondan beklemem gerek, çok yüz vermek istemiyorum :) ama emin ol seninde dediğin gibi sevgili olmamız varsa tabi kaderimizde, bizimde bir seneyi bulur hatta geçer :) kaptan olacak olması biraz sıkıntı ama olsun o farklı işte bende ya :) geçen yazdan biraz alıştım onu beklemeye staja gitmişti mesela tam konuşurken türkiye sınırlarından çıkıyoruz döndüğümde konuşalım diyordu içim acıyordu

canım buna dayanabiliceksen başla yoksa çok üzülürsün yani insan bi ilişkiye başlarken artık geleceği düşünmesi lazım ne yazıkki valla ben çok mesaj atıyodum çok yüzsüzdüm o konuda cevap gelmiceğini bile bile attığım mesajlar vardır ama hiç pişman değilim emin ol :) sanada dediğim gibi iyice düşün taşın ondan sonra gir bu yola

Ona çok güveniyorum, çok sadık biri olacağını biliyorum. Aynen bende geleceği düşünerek karar vermek istiyorm zaten. Mesleği ile pek korkum yok. Tek korkum oda bnm gibi düşünür mü yani konuşurken çok iyiyiz ama dediğim gibi mesajta pek duygularını belli etmiyor, sessizliği korkutuyor, yok oda bni bn gibi düşünüyorsa, mesleğine saygım sonsuz, hem burda bir sayfa var kaptan eşleri ve sevgilileri diye orayı okudum bazen eşlerinide götürüyormuş kaptanlar, giderim valla denize bayılan biriyim :) bende sen gibiyim cevap almadığım mesajlar olmasına rağmen atıyorum, yüzsüz gibi hissediyorum kendimi :)

eski ilişkine çok erken başladığın için şu anki durum sana garip geliyor olabilir çünkü karşındaki erkek çoçuk gibi davranınca olgun erkeği anlamakta zorlanıyosun ama eminim bişeyler hissediyordur hissetmese öyle konuşmaz :) sen şu anki ilişkinden tamamen kurtul ve sonra gözlem yapmaya başla olucağı varsa anca öyle olur. Yüzsüz gibide hissetme kendini yalnız değilsin bende yaptım ama karşılığını gördüm ve son güne kadar bu çoçuk benimle asla sevgili olmaz diyordum sen düşün arkadaşıma biliyorum biz olmıcaz ama onunla konuşmak iyi geliyor şu anda evlense bile üzülmem heralde dediğim gece sevgili olduk :))) o yüzden sende benim gibi belki son ana kadar hiç bişey anlamazsın :)

İnanmayacaksın arkadaşlarımda bana belki onunla birlikte olursunuz diyor ben asla ihtimal vermiyorum sen gibi, aynen yanlız olup tamamen ilişkimden kurtulduğumda dahada askıntı olacağım :) ben ona ekim gibi mektup yolladım, ve çok beğendiğini söyledi orada eğer birgün seninle birlikte olma fırsatım olursa sonuna kadar kullanırım demiştim :) mektubuma cevap yazacaktı ama uyuz daha yazamadı :)))

ayyy bende yazmıştım banada cevap yazmadı ilişkiye başlayalı 3 sene oldu :))))) bak sizinde sonunuz bizim gibi olabilir hissediyorum şu anda senin ilk işin şu ilişkiden kurtulup ona yoğunlaşmak olmalı sonrasııı mutlulukkkkk

Benim hislerim çok kuvvetli bende öyle hissediyorum ama kendimi heveslendirmek istemiyorum, çünkü o ne kadar güzel şeyler desede bizim bir daha olmayacağımıza inanıyor, ben ona barış mançodan ''unutamadım ne olur anla beni'' dedim şarkı sözünden, oda bana yine barış mançodan '' btün bir aşk hikayesi, iki küçük kol düğmesi, iki ayrı kolda bizim gibi ayrı yolda'' diye karşılık verdi ama var ya seninle konuşunca aramak istedim biliyor musun :)

ya bak sen bi de aramak istiyosun ben sesini bile duymamıştım sevgili olana kadar :) tatilde tanıştık ondan sonraki ilk buluşmamız sevgili olduktan 1 hafta sonraydı benimki seninkinden daha imkansızdı oldu seninki niye olmasın :))) bence şimdi arama şu ilişkinden kurtul ilk işin o olmalı ondan sonra neler yapıcağına karar verirsin ama bitirmenden ararsan senin yine hayal kırıklığı olabiliceğini düşünür o yüzden hiç yanaşmaz herşey sırayla olmaliki üzülmeyesin :)

Aynen haklısın :) zaten izmire gidince böyle birazcık o ilişkimin bittiğini belli edeceğim hani çaktırmadan :) biz fotgraf çekildik işte, bana o dedi çekilelim diye sahilde çekiyorlar neyse ilk böyle yan yana oturduk öyle çekildik, sonra birde ayakta çekilelim mi dedi olur dedim ama ben şoktayım, sonra bana sessizce sarılabilirim herhalde şimdi dedi, ben şoklardayım cvp bile veremedim sanırım hahaha :) sonra kolunu omzuma attık hatta başını başıma dayamış ben sonradan farkettim :) arkadaşlarım bizi çok yakıştırdı siz çıkmalısınız demişlerdi :)

sen böyle söyleyince ben bile çok heveslendimm zaman gelse de biran önce izmire gitsen :))) ilişkinin bittiğini kesinlikle belli et ve inşallah çıkmaya başlarsınız çok mutlu olursun :)))

sen böyle söyleyince ben bile çok heveslendimm zaman gelse de biran önce izmire gitsen :))) ilişkinin bittiğini kesinlikle belli et ve inşallah çıkmaya başlarsınız çok mutlu olursun :)))

İnşallah aynen takvime çentik atıyorum, trabzonda okuyor, izmirde ailesi, yazları stajda bende denizlideyim yıllardır :) bakalım nasıl olur :) biz yazın buluştuk deniz kenarında kahvaltı yaparken, izmirin çingenleri meşhur ya, geldi birisi işte nazar boncuğu satıyordu, Allah sizi ayırmasın mutlusun etsin diye bir başladı bakmadm yüzüne, ama sonra kadın gitmyeceğinde aldık bir tane ve bende bana verdi :) bir ara yüzüne baktığımda ne yapacağımı bilemediğim için yüzünün güldüğünü gördümmm, offf özledim ya resmen :)

özlenir tabi ama sana kesinlikle boş değil bundan emin olabilirsinn :))) ilk görüşmende daha da iyi anlıycaksın bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…