Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

bende buradayımmm :) iyiyim çok şükür mariamelikem çok genç bir annesin güzel olsa gerek :) benim kardeşimde 18yaşında evlendi genç teyze olmakta güzel..

kaz kafalımla bozuştuk biraz canım ondan

oo mariamelikem sen buralara gelir mydin:)

olur arada öyle sağlığına zarar verme tatlım balkona yada bahçeye çık bol bol oksijen al geçer ozaman :) :KK31::21:

hoşbulduk :) iyiyim ve burda zaman geçirmeye başladığımdan beri daha iyiyim ortam çok güzel sen nasılsınn :)

aynen bendensin sende ortamda güzel bir sürü sıcakkanlı bayanlar burada :13: :KK1: iyiyim bende çok şükür napayım iş vaktinin dolmasını bekliyorumm :)

Amin canım sağolsın :) son 14dkkam kaldı :) özel bir sektörde Ar-Ge departmanındayım :) sen neler yapıyorsun çalışıyor musn öğrenci misin?

ben öğrenciyim ne yazıkki :KK43: olsun ne kadar geç olursa olsun kendi paranı kazanmak çok güzel bişey olsa gerek darısı benim başıma dicem ama daha çok var oy dağlar oy :):)

ben öğrenciyim ne yazıkki :KK43: olsun ne kadar geç olursa olsun kendi paranı kazanmak çok güzel bişey olsa gerek darısı benim başıma dicem ama daha çok var oy dağlar oy :):)

birgün sende çalışmaya başlayacak emin ol bende öle düşünüyordum :) ne okuyorsun canım?

Kızlar bende acemiyim burda mesajları falan zor görüyorum, takip etmem zor oluyor ama alışacağım inş :) Bende 21 yaşındayım, ünv öğrencisiyim :)

X