Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

bende buradayımmm :) iyiyim çok şükür mariamelikem çok genç bir annesin güzel olsa gerek :) benim kardeşimde 18yaşında evlendi genç teyze olmakta güzel..

kaz kafalımla bozuştuk biraz canım ondan

oo mariamelikem sen buralara gelir mydin:)

olur arada öyle sağlığına zarar verme tatlım balkona yada bahçeye çık bol bol oksijen al geçer ozaman :)

hoşbulduk :) iyiyim ve burda zaman geçirmeye başladığımdan beri daha iyiyim ortam çok güzel sen nasılsınn :)

aynen bendensin sende ortamda güzel bir sürü sıcakkanlı bayanlar burada :13: iyiyim bende çok şükür napayım iş vaktinin dolmasını bekliyorumm :)

Amin canım sağolsın :) son 14dkkam kaldı :) özel bir sektörde Ar-Ge departmanındayım :) sen neler yapıyorsun çalışıyor musn öğrenci misin?

ben öğrenciyim ne yazıkki olsun ne kadar geç olursa olsun kendi paranı kazanmak çok güzel bişey olsa gerek darısı benim başıma dicem ama daha çok var oy dağlar oy :):)

ben öğrenciyim ne yazıkki olsun ne kadar geç olursa olsun kendi paranı kazanmak çok güzel bişey olsa gerek darısı benim başıma dicem ama daha çok var oy dağlar oy :):)

birgün sende çalışmaya başlayacak emin ol bende öle düşünüyordum :) ne okuyorsun canım?

Kızlar bende acemiyim burda mesajları falan zor görüyorum, takip etmem zor oluyor ama alışacağım inş :) Bende 21 yaşındayım, ünv öğrencisiyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…