Kahve Falı

Malen ablacım benım epeydir olmuştu baktırmadığım
bı bakıversen nolluuyyyyy

Eklentiler

• $khh3.JPG
    14,9 KB · Görüntüleme: 47
  • $kh.JPG
    16,4 KB · Görüntüleme: 51
malencim mrb..
ben buraya hiç fal için foto koymadım..kahve falı meraklıyısıyım bende burdaki arkadaşlar gibi..çoğunlukla iyi fal bakan insanlar kendilerini hep naza çeker,oflayıp puflar yada artık bakmıcam derler...bayadır bu topikte seni takip ediyorumda karşılıksız,sırf burdaki arkadaşların gönlü olsun diye bidünya kişiye sabırla fal bakıyosun..gerçekten çok şaşırtıyosun beni....ilk defa senin gibi biriyle karşılaştım ve hayranlık duydum..varlığından ve kalbinden dolayı çok teşekkürler..a.s.

BELKI DIKKATINIZI CEKER DIYE BIRSEY PAYLASMAK ISTEDIM

Allah Resulü buyuruyor:
"Bir falcıya gidip ona soru soran ve söylediklerini tasdik eden kimse, Muhammed'e indirilen şeyi inkar etmiş olur."

"Yapan veya falcıya başvurup ondan haber soran kişi bizden değildir."
Allah Resulü falcılara gitmeyi kesinlikle yasaklamış ve falcıların cennete giremiyeceklerini bildirmiştir.

1.Ben Falci degilim

2.Ben ikinci üniversitemi okuyorum ama bu okul Falcilik üzerine degil.

3.Burda fal bakiyorum kizlarda bilir baktigim fallarin bir karsiligi yoktur,kimseden para vs benzeri seyler istemem almam..

4.Benim hislerim kuvvetli ve bu hissi allah bana vermiski bende insanlara birseyler diye biliyorum...

5.Din Kitap adina okadar yapilan pislik varki,allaha sükür ben ne haciyim nede hocayim,ne büyücüyüm,nede üfürükcüyüm..Kendi halimde evimde,isimde,okulumda gücümde ugrasan biriyim...

6.Lütfen beni falci diye isimlendirmeyin,ben falci degilim,herhangi bir karsiligi yoktur baktigim seylerin....

Sevgiler...

bi din konusunda bilgi veren hocaya bu kahve fali konusunda bi bayan soru sordu günahmi diye tv de...hocada su cevabi verdi...öyle eylence amacli bakilirsa..ve kötü birsey söylenmedigi sürece günah deyil dedi...ama bu tür seylerede inanmamak lazim ..öyle eylencesine bakmanin mahsuru yok dedi...bilemicem artik..

ben falcisin diye bisey demedim,yazili olan bir hadisi paylastim yanina bir ekleme yapmadim.burda herkes bildigini,okudugunu,gördügünü,duydugunu nasil paylasiyorsa bende paylasdim.bir sayfadan kopyalayip ekleme yaptim,bende eskiden coook baktiriyordum fal,benimde tesadüf üzere okudugum biseydi ozamanlar.her koyun kendi bacagindan asilir kimseyi yargilamak bana düsmez ancak allah yargilar .

saygilarimla...

zaten allahdan baska kimse gelecegini bilemez bir insanin,belki dogrudur o hocanin dedigi ama is gelecek söylemeye gelirse degisir bence.

Forumda dinle ilgili paylaşımlar yapmak yasak diye biliyorum. Bu zaman kadar bi kere bile sorun olmadı bu topikte. Bakan memnun baktıran memnun herkesin dini kendisine kimse kimseyi yargılamasın lütfen. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Günahını da sevabını da... Dediğiniz gibi her koyun kendi bacağından asılır bu bizim kendi meselemizdir kimseyi ilgilendirmez.

zaten sunu söyle böyle yapin demedim ,alan memnun veren memnun .....simdilik ama.....iyi geceler hepinize.....

zaten sunu söyle böyle yapin demedim ,alan memnun veren memnun .....simdilik ama.....iyi geceler hepinize.....

Zaten sana kizarak yazmadim,sen hadisi yayinladin ve düsünceni söyledim.Bende diyorumki ben Falci degilim...O hadis,te para karsiligi fal bakan falcilar icin yazilmis.Biz öylesine bakip egleniyoruz,kahve bahane hesabi iste...Sen kendi görüslerini yazdim bende saygi cercevesinde cevapladim..Kimse yalnis anlamasin yazilanlari...Bu bir fikirdir ve herkes fikrini dile getirebilir..

banada bakarmasın epeydir baktırmadım .

Su,aycim en sonunda evlende kurtul diyecegim ama sirf evlenmek icinde evlenilmezki.
Tam rahatladim derken yine birseyler cikmis ortaya,artik kimseye lafini geciremez konumdasin..Bir yere gidip bir dilekte bulunmussun cok temiz cikmis,dualarin okadar temiz cikmiski rabbim duysun sesini diyorum...

Ici disi ayni olan,kötülük nedir bilmeyen bir yapin var ama yasadiklarin seni cok yormus..Yapmis oldugun birseyin cok pismanligini yasamissin,yani nedir dersen birini red etmissin ve sonra basina vurmussun..Bosver gecmis gecmiste kalmistir..
Kapiniza yakin bir yerde bir ciliz agac var,bu agacin bir yerinde bir iz var bakarmisin lütfen ne var,banada ilginc geldi...

Yakinda alacagin güzel bir haber keyfini yerine getirecek..Bir ohhh cekeceksin yani.
Hanenizde akli sürekli kurnazliga calisan,kendini cok akilli sananan biri var,bu kisinin uslanmasi yakindir.en sonunda senin lafina gelecek..Bukadar cnm

malencim ağzına sağlık negüzel bakıyosun öyleee.
resim eklesem banada bakarmısın?
Tamam canim ister resim ekle ,iki adet yeter,bir fincan resmi birde kapak resmi.yada bana annenin ismini ,dogum tarihini ve kendi ismini özel msj yolu ile yazabilirsin.

Cok tsk ederim Süperim benimkaydirigubbakcemile3
Zevkine baktigim birseyin ne diye nazini yapayimki,icimden geldigi sürece bakarim,ama yorgunum hastayim dedigim zamanda kizlar bana anlayis gösterirdedigin gibi karsiliksiz bakiyorum ki bu yüzdende bana neden bakmiyorsun gibi laflari kimse söyleyemez.Sasirma ben gercegim opuyorumnanaktan.Bakabildigim kadar iste bakiyorum,hayranligina tsk ederim:1hug:

Malen ablacım benım epeydir olmuştu baktırmadığım bı bakıversen nolluuyyyyy

Gelelim sana basimin belasiopuyorumnanaktan

Ne oldu neden sinirlendin sen bakayim?
Sevgiline telefonlar geliyor ve sen cok sinir oluyorsun,ama ortada birsey yok,onu rahatsiz eden bir durum bir kisi var....Sor söylesin sana.....

Bir ara bir agiz dalasiniz olmus ama simdi gayet araniz iyi ama senin icten ice kiskancliklarin seni yiyip bitiriyor,bunuda eskisi gibi saniyorsun,kalbini kiracak diye düsünüyorsun ama merak etme bu iyi biri,sana güven vermek icin elinden geleni yapiyor....

2 kisi görüyorum biri kisa esmer poposu büyük bir bayan,bu kiz cok gözüne batar olmus,zaten sagi solu oynuyor gibi,dikkat et agiz dalasina girme...
Bir iise atilacaksin ama kendine güvenmiyorsun,bence güvenmelisin bu firsati kacirma derim ben...

Ev ici ferah sayilir sorun göremiyorum..

bnm niyetime içip bakabilir misin ?? malencim adım fatma annemin adı ayşe doğum tarihimde 24.08.1967 bakarsan çook sevinirim cnm teşekkürler :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…