Kahve Falı

Selam kizlar,beni göremeyince hemen dedikoduya baslamissiniz:>
Malen ablaniz kacmadi sadece giremedi okadar,saglik sorunlarim var biraz kizlar ondan giremedim.sizden bir ricam olacak,simdi kimse resim falan eklemesin..Meraklii kardesimle bakacagiz sira sira oldumu..
Size güveniyorum bana biraz süre verin oldumu?
Yarin doktor randevum var,gelir gelmez geri kalanina bakacagim,..Kirilmayin bana ama saglik önemli ..Coguna baktim zaten...

Geçmiş olsun ablacım mühim birşey değildir inş:Saruboceq: Yok ablacım ne kırılması kimsenin kırılacağını ummuyorum sen iyileş yeter ki biz beklerizopuyorumnanaktan

Geçmiş olsun ablacım mühim birşey değildir inş:Saruboceq: Yok ablacım ne kırılması kimsenin kırılacağını ummuyorum sen iyileş yeter ki biz beklerizopuyorumnanaktan

Sagol canim,hem mühim hem degil,suan sonuc netice almadi,sonuc cikinca haberdar ederim sizleri....Bazi fallara baktim,gerisinede aksam bakicam...Anlayisin icin tsk ederim :)

merhaba malen daha önce bir fal yüklemiştim ama fırsatın olmadıgı için bakamamışsın..o fal fallandı artık :) ama bugun yeni bir fal yüklesem müsait oldugun bir zaman bakabilir misin hatta yükleyeyim şimdi ben sen uygun olunca bakarsan sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Canim simdi resim ekleme,eklenenlere bakalim sonra eklersin..
Cünkü kalabalik yapiyor,geridekiler bitsin eklersin..

MALENCıM GEÇMıŞ OLSUN CANIM HAYIRDIR???
Mühim bişiy değil inşaallaah
ya da inşaallaaaah hamişsindir

Çookk teşekkür ederim Malen ablacım.
Ayrıca çok çok geçmiş olsun. İnşallahn kötü bir şey yoktur.opuyorumnanaktan

Canim simdi resim ekleme,eklenenlere bakalim sonra eklersin..
Cünkü kalabalik yapiyor,geridekiler bitsin eklersin..

tamam malencim sen nasıl istersen ama çok takip edemiyorum okul iş derken şimdi birde sınavlar başladı bayagı yogunum ben o yüzden o boslugu yakalayamayabilirim..ama yinede bir firsat yaratmaya çalışırım kendimce..:)

Çookk teşekkür ederim Malen ablacım.
Ayrıca çok çok geçmiş olsun. İnşallahn kötü bir şey yoktur.opuyorumnanaktan
Rica ederim canim umarim iyi bakmisimdir:)..

MALENCİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM HAYIRDIR???
Mühim bişiy değil inşaallaah
ya da inşaallaaaah hamişsindir

Cok sagolun kizlar ani bir rahatsizligin icindeyim,
Suan sonuclarimi bekliyorum,bakalim ne cikacak,bugün kan verdim,tahlil sonuclarini alicam....Hamis degilim yawrum malesef degilim simdilik...
Sanirim kanda mikrop var ondan dolayi bayagi bir halsizlestim...

Sagol canim,hem mühim hem degil,suan sonuc netice almadi,sonuc cikinca haberdar ederim sizleri....Bazi fallara baktim,gerisinede aksam bakicam...Anlayisin icin tsk ederim :)

Umarım sonuç iyi çıkar:Saruboceq: Rica ederim ne demek ablacımopuyorumnanaktan

bende baktırmak istiyorum müsait zamanınızı kolluyoruz opuyorumnanaktan

Canim biri ile konusmalarin var ve hep ayni kisi ile konusuyorsun,
Konusmalarin aslinda söylemek istediginden cok uzak seyler,
cesaretin yok konuyu acipta konusmaya,icin sanki buruk,sanki o konusma gerceklesse karsindaki cok üzülecek ve birdaha seninle konusmayacakmis gibi bir duygu icerisindesin..

Bir yanin cok mutlu,cok ferah ve güne baslarken iyi bir baslangic yapiyorsun,seni yoran ve biktiran sey bulundugun cevre..Cok bunalmissin ayni yerden,sanki bir arayis icinde biryerler ariyorsun kendine..Bulundugun ortamda,arkadasin olur,ailenden biri olur tam bilemiyorum ama bir yola gidisi gerceklesecek...

Kiz arkadaslarindan pek hoslanmiyorsun,sanki sana bir fenalik yapacaklarmis gibi genelde arkadaslarin erkek.aralarindan biri ile cok icli dislisin..Iyi biri zarari yok ama bir derdini seninle paylasacak,aslinda paylasmada degil,seni denemek icin sana özel sandigin bir konu hakkinda yorumlar yapacak.baska birine söyleme bunlari...
almak istedigin ne var böylekafana takmissin am abiraz beklemen lazim...

canım fırsatın olursa bana da bakar mısın.. lütfen lütfen lütfen a.s.

Baskalarinin akli ile cok yola cikiyorsun ama ciktigin o yolun sonuna gelmedende boynu bükük bir sekilde geri geliyorsun...
Evlilik karari cikmis,acele karar verme diyorum ben ama yinede sen bilirsin.Yoksada simdi bir karara varilacak...
Baban ile sürekli bir mesele yüzünden karsi karsiya geliyorsun,sen ondan oda senden bir adim bekliyor..babana göre cok asi bir yapin var...
Sizin evde yada kan bagin olan bir bayan esi ile bir ayrilik yasamis yada yasayacak ve arada bir cocuk var,sürekli o cocuk ordan oraya sürükleniyor...

Annemidir bu bilmiorum ama kalp hastaligi cekiyor,ani heyecan falan kaldiracak bir durumda degil...cok yipranmis,sizin evin daha dogrusu ailenin demir basi gibi cikmis annen,kmin kolu bacagi agrisa solugu annende aliyor..yazik ya hangi yere kosturacagini sasirmis...

senin gelecek temiz canima ma dedigim gibi kendi aklinla yola cikarsan sorun yok,baskalarinin etkisi altinda cok kaliyorsun,senin olmayan sorunlari üstüne alip,baskasinin yerine sen telaslaniyorsun...

Oturmus küs oldugun yada aranizda sogukluk yasanmis birinden haber bekliyorsun.
bukadar....

Kalbine küsmüs biri var,sanki yapmis oldugu bir hata yüzünden kisa süreli bir küslük yasanacak,belkide o kalp sensin ve seni üzen kisiyede kalbni dönmüssün..

Ismin iicinde R harfi olan biri ile görüsmeleriniz var,aile ici ferah ama sanki bir mülkiyet aliminda zorlanilmis,bu SIKINTI bir süre daha devam edecek..
Senden alinan birseyde geri verilmemis sana bu seni cok sinirlendirmis...

Kasiklarini tutuyorsun agrin var sanki,iltihap falan olabilir ara ara sanci yaratiyor sende.
Zaten hastalik hastali bir yapin var:)guclubacismile
Aman bir yerin agrimasin hemen teshisini koyup kendini iyice hasta biri olarak görüyorsun...
bir bebek müjdesi geleck size,cok sevineceksiniz..Evde agbinmi var senin uzun hafif etine dolgun?..Bu erkek kimse gizli bir isin pesinde,henüz daha olmamis,nezamanki olursa ozaman söyleyecek,simdi söylemiyor sakliyor...

Son düzenleme:
Ablacım bu bi yakınımın falı erkek.

Bu erkegin akli birinde ve kolay kolay aklini alacaginida sanmiyorum.
Kalben cok temiz ve birine bagli biri.temiz bir dairenin icinde duruyor,gelecegide parlak..Yalniz birinden yedigi kazik yada yiyecegi kazik onun aklini basina getirecek haberi olsun...Herkese iyilik yapiyor ama kendi basi SIKISTIGINDA etrafinda kimseler yok...Cok anneci biri bu o ne dese kiramiyor hemen yapiyor...
Bir is haberi alacak hic kacirmasin yeri temiz..fazlada birsey cikmamis..

Bu da benim falım:kedi:

Hareketli bir döneme giriyorsun canim,gerek ask gerek is konusunda oldukca yogunlasacagin bir dönem..Stres degil bu aksine seve seve yorulurum ben bu yolda diyecegin olaylar olacak...Yalniz aklini kurcalayan birsey var ama bunu cevabini ben degil ancak ve ancak sen kendine verebilirsin...
Valla üst üste güzel haberlerin görünüyor,cok sansli bir zamana gecis yapar gibisin.
Ev ortami temizlenmis suan bir sorun pek yok...Ailene yeni biri katiliyor sanki,bu bebek olur yada aileden birileri gelir bilemem...

Birliktelik görüyorum ve sen cok mutlu olacaksin...seni amacina ulastiracak birini taniyacaksin,sakin kacirma bu imkani derim ben...
Mesleginmidir yada okudugun bölümmüdür bilemiyorum ama seni cok zorlayacak,sanki cok pisman olmussun o meslegi sectigine...
Hic anne yada büyük sözü dileyen biri degilsin ama arada kulak versen cok iyi olur cünkü sonunda hep hakkli cikanlar sana olaylari bastan söyleyenler oluyor..
Suan memnun olmadigin bir durum var ama gecici diye görüyorum...

Ağzına sağlık ablacım hasta hasta baktın ya ne diyim ben sana çok teşekkrüleropuyorumnanaktan
Bi birlikteliğim var ama benim ablacımbilmiyorumkismile

Ağzına sağlık ablacım hasta hasta baktın ya ne diyim ben sana çok teşekkrüleropuyorumnanaktan
Bi birlikteliğim var ama benim ablacımbilmiyorumkismile

Birlikteligini gördüm zaten canim,birliktelin var anlaminda yazdim..Simdi dahada mutlu olacaksin o kisi ile..Birini taniyacaksin dedim ya he o gönül iliskisi falan degil,normal siradan biri...Seni amacina ulastiracak biri bu..Hani misal matamatigi cok iyidirde bundan faydalanirsin:)zemuszemus

Hmm şimdi anladım ablacım ohh içim rahatladızemuszemus Hmm evt birileri var şu an bi iş var nasipse o olcak onda yardımcı olacak kişi bu kişi glb çooookkk teşekkür ettimmopuyorumnanaktan

:asigim: teşekkür ederim Malencim topiğe yeni girdim yoksun diye çokk geçmiş olsun canım ağzına yüreğine sağlık a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…