Kahve Falı

Güzel teyzesi senin için kokusunu çekmeye gidiyorum şimdi.Rabbim inş. sanada bu güzel kokuyu kendi kızında duymanı nasip etsin inş. Seni çokkkkkkkkk öpüyoruzzzzz.....

Bu arada malencim sanırım sol tarafında gamze var henüz minik olduğu için anlayamadık ama gülünce orda çıkıyor :)

kafamda biraz kuruyorum :tomato: hastalıkla ilgili gördüğün falda yada hissettğin bir şey var mı cnm ??? teşekkürler :1hug:

Hastalikla ilgili sol tarafinda biraz rahatsizliklarin var ama cokta kötü seyler degil bunlar...Senin söyle rahat rahat dinlenmen sart ayaklarin sisiyor...
Kendini fazla dinleme oldumu Fatma hanimcigimkaydirigubbakcemile3

Malen ablacım bu erkek kardeşimin falı. Lise 2de okuyor 17 yaşında.Derslere karşı çok ilgisiz bir çocuk. İnşallah güzel bir şeyler çıkmıştır.

Bu cocuk ufakken cok rahatsizlik gecirmis,bundan dolayida cok nazli büyütülmüs.
Suan karsiliksiz bir ask acisi cekiyor ve hicbirseye adapte olamiyor..takildigi 2 kisi var ama kötü kisiler degiller,zararlari yok kardesine..Kardesin sigara iciyor bunu göreceksin yada annen görecek,biri ile tartismasi olacak..

Üstüne fazla gitmeyin serbestte birakmayin,
Sevdigi kizdan dolayi herseyi bosvermis,onunla oturup konusursun bu yaslarda normal bukadar asi olmasi.....

herkese merhaba...
uzunca bir süre giremedim buraya,ama malen tebrik ederim elinden geleni fazlasını öyle güzel yapıyorsun ki,ne güzel...
fırsat buldukça bende yardım ederim sana,ama çalıştığım ve çok yorulduğum için çoğu kez giremiyorum nete,malum derste çalışıyorum...ama her fırsatta bende yardımcı olacağım tekrar...
Sevgiler...opuyorumnanaktan

oooo kimler gelmişzemuszemuszemuszemuszemuszemus. nerelerdesinnnn . sen sağlıklı ol yeter. iyice meraklanmıştım bende. iyi senide ara ara görelim burada.yerimsenibenyerimseniben

Cnm bu bir arkadasimin bakabilirmisin.

Ben de yakin zamanda eklemek istiyorum musait oldugunda bakarsan sevinirim. Gecmis olsun buaradaa.s.

Malencim uygun zamanın olduğunda bakarsan sevinirim.Şimdiden emeğine teşekkürler canım öptüm :)

Eklentiler

• $P4090006.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 22
  • $P4090007.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 30
  • $P4090009.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 30
  • $P4090011.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 25
Kardeşimle ilgili neler öğrendim neler..Kendi de okuyunca şok oldu...:1shok:
Ağzına sağlık malen ablam.opuyorumnanaktan

Söz veriyorum bu son fal. Son kez buna da bir bakarsan çok sevinirim. 1 ay hiç fal koymucam bundan sonra.Üniversitede okuyan 21 yaşındaki kuzenim için..(Kız kuzenim)opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…