Kahve Falı

Malencim nasılsın?
Bebiş geldi çok şükür haftaya kırkımız çıkacak Allahın izniyle.Cadı bir kızım var teyzesi :) Rabbim sana ve isteyen herkese en kısa zamanda anneliği tattırsın.Yorgunluğa sıkıntıya her şeye değiyor inan.
Eğer kızımdan zaman bulabilirsem bir ara bende koysam resim bakarmısın canım müsait olduğunda?Seni çok fazla sıkmak istemiyorum yoğunluk vardır eminim.En son hamişken bakmıştın.Bir ara koyarım inş. sende müsait olduğunda bakarsan sevinirim canım.Ayşenurda bende Çok öptük seni canım ............

Malen abla aklıma takıldı, bana karşına biri çıkacak gönül ilişkisi gibi ama 2 kişi arasında kalmaktan korkacaksın yazmışsın. Karşıma 2 kişi mi çıkacak? Şuan bir sevgilim de yok malesef. Eski aşkımı beklemekten sevgili edinemedim inşallah güzel bir ilişkiye başlarım.:Saruboceq:

Malencim nasılsın?
Bebiş geldi çok şükür haftaya kırkımız çıkacak Allahın izniyle.Cadı bir kızım var teyzesi :) Rabbim sana ve isteyen herkese en kısa zamanda anneliği tattırsın.Yorgunluğa sıkıntıya her şeye değiyor inan.
Eğer kızımdan zaman bulabilirsem bir ara bende koysam resim bakarmısın canım müsait olduğunda?Seni çok fazla sıkmak istemiyorum yoğunluk vardır eminim.En son hamişken bakmıştın.Bir ara koyarım inş. sende müsait olduğunda bakarsan sevinirim canım.Ayşenurda bende Çok öptük seni canım ............

Cok sevindim canim ya allah sana ve esine bagislasin yavrunu:)
Hep bir kiz cocugum olsun istemisimdir ama suanda o dedigim biraz zor gibi,biliyorsun biraz sorunlar var,,,Sana hamisken fal bakmistim ya bebekte gamze var demistim varmi gamzeleri cadininopuyorumnanaktan..Tabi koyarsin resim müsait olunca bakarim ben..Papatyami öp yerime benim ama yanagindan degil,boynundan öp ve kokusunu teyzesi icin icine cek:)

Malen abla aklıma takıldı, bana karşına biri çıkacak gönül ilişkisi gibi ama 2 kişi arasında kalmaktan korkacaksın yazmışsın. Karşıma 2 kişi mi çıkacak? Şuan bir sevgilim de yok malesef. Eski aşkımı beklemekten sevgili edinemedim inşallah güzel bir ilişkiye başlarım.:Saruboceq:

Bebisim iste bak tam ortaya cikti,senin karsina yeni biri cikacak ve bu esnada eskisi ile irtibatada gecebilirsin yada aklin onda kaldigi icin iklemde yasayabilirsin..Yani hem eski hem yeni iliski arasinda kalabilirsin...Allah hayirlisini nasip etsin..

Bebisim iste bak tam ortaya cikti,senin karsina yeni biri cikacak ve bu esnada eskisi ile irtibatada gecebilirsin yada aklin onda kaldigi icin iklemde yasayabilirsin..Yani hem eski hem yeni iliski arasinda kalabilirsin...Allah hayirlisini nasip etsin..

Ayy inşallah hayırlısı olur ablacımm. Çok sağoll.opuyorumnanaktan

Annemin falı bu. Müsait olduğunda bakarsan sevinirim malen abla.

Sevgili annene selamlarimi ilet ve öp yerime..
Bu annemiz kendini cok mutsuz ve yalniz hissediyor,öyle yorulmuski hani diyorki kim ne yaparsa yapsin ama kimse gelipte bana sikayette bulunmasin...
Annenin babasi iki eslimi?(bunun cevabini verirsin bana)
sanki ilk esi annesi degil,baska bir es daha varmis...Annenin etrafinda,kötü düsünen,inatci,kim ne derse desin onun lafi gercek,herkes kötü birtek kendi iyi tipli bir kadin var,o kisi ile annen arasinda sanki sogukluklar girmis..

Annemiz bu aralar birseyden süpheleniyor ama daha neticelenmemis sadece süphede kalmis..
Kisa bir yolculuk yapacak annemiz,biraz gülsün cok ice kapanmis...
Maddi sorunlar yasanmis ama bir kac aya kadar bir ferahlama var,
Baban ile ayrilma düsünülmüsmü bilemiyorum ama bir ayriligin esigine gelinmis ama sonradan vazgecilmis....Annemizin bel kisminda sag tarafta bir agrisi var dikkat etsin kendine...aslinda fal cok ferah ve temiz cikmis ama annemiz sürekli kendi icine kapanik bir sekilde düsünüyor,nezaman birsey istese tam olmamis,o yüzden hic birsey olmadan sevinmek istemiyor...sevgiler cnm bukadar..

Çookk teşekkür ederim.
Evet dedem 2 kez evlendi. İlk eşi annemin annesi, şimdiki üvey anne. İlk eşi öldü.
O kötü kadınla da arasında soğukluk var yaa hepsi çok doğruu. Harikasın malen abla.opuyorumnanaktan

malen hanım ben ekliyemiyorum resim benim için içip bakarmısınız.olurmu acaba??????????
şimdiden tşkler.

malen ablamm benımm gelmıssın,hos gelmıssınzemuszemus sağlıklar keyıfler ıyıdır ınsallah..aksama ben de içeyimmi yoksa anne adım doğum tarıhım ve ısmımı mı soyleyeyım?

ben yeni gördüm burayı malen hanım çok hoş bir şey yapıyorsunuz sağolun

Elimden geldigi kadari ile sirf zevkine bakiyoruz iste:)

malen ablamm benımm gelmıssın,hos gelmıssınzemuszemus sağlıklar keyıfler ıyıdır ınsallah..aksama ben de içeyimmi yoksa anne adım doğum tarıhım ve ısmımı mı soyleyeyım?

Hosbulduk cnm,iyi sayilirim sen biraz bekle simdi bakmam sana niye dersen,seninkine bakmistim biraz ara koyalim,mesela 1 hafta sonra bakalim sana oldumu?
Bundan sonra baktiracaklar 2 tane resim eklesin bir fincan birde kapak resmi,hem kalabaliktan kurtuluruz hemde daha rahat olur.,Anne adi ve dogum tarihide olur

Canim biri ile konusmalarin var ve hep ayni kisi ile konusuyorsun,
Konusmalarin aslinda söylemek istediginden cok uzak seyler,
cesaretin yok konuyu acipta konusmaya,icin sanki buruk,sanki o konusma gerceklesse karsindaki cok üzülecek ve birdaha seninle konusmayacakmis gibi bir duygu icerisindesin..

Bir yanin cok mutlu,cok ferah ve güne baslarken iyi bir baslangic yapiyorsun,seni yoran ve biktiran sey bulundugun cevre..Cok bunalmissin ayni yerden,sanki bir arayis icinde biryerler ariyorsun kendine..Bulundugun ortamda,arkadasin olur,ailenden biri olur tam bilemiyorum ama bir yola gidisi gerceklesecek...

Kiz arkadaslarindan pek hoslanmiyorsun,sanki sana bir fenalik yapacaklarmis gibi genelde arkadaslarin erkek.aralarindan biri ile cok icli dislisin..Iyi biri zarari yok ama bir derdini seninle paylasacak,aslinda paylasmada degil,seni denemek icin sana özel sandigin bir konu hakkinda yorumlar yapacak.baska birine söyleme bunlari...
almak istedigin ne var böylekafana takmissin am abiraz beklemen lazim...

cnm çok teşekkür ederim bu arada geçmiş olsun

evet çok sıkıldım bunaldım çıkış yolu aramakatayım kız arkadaslarıma kırgın oldugum doğru zaten pek arkadasım yok artık olanlarda kendini belli etti aramıyorum artık

ben sanki öpüşen bi kızla erkek görmüştüm sanki kızı biri elinden tutuyor ama o arkasını dönüyor baska birini öpüyor yani pek anlamamda sanki aşk var gibi gelmişti:kedi:

X