Ah Gönül Ah

Son durumdan bilgi veriyorum.

Cuma gecesi çok ama çok düşündüm. Bu olay işyerimde duyulur ise 15 yıldır çalıştığım işyerinde barınamazdım. Çalışmak ve anneme, evime bakmak zorundayım. Ne kadar evli ve çocuk sahibi olsa da eski arkadaşım işyerime gelip rezillik çıkarabilir. Tanıyorum onu. Belki o benim yerimde olsaydı hiç düşünmeden bu ilişkiye girebilirdi çünkü onun kaybedeceği bir şey olmazdı ama ben işimi kaybedebileceğim için böylesine bir ihtimale bile girmeye yüreğim el vermedi. Kaos istemediğimi artık hayatımda biliyorum. Her yerden engelledim. Telefonda bile kara listeye aldım. Yoluma bu şekilde devam etmeyi tercih ettim. Mantığıma yöneldim. Değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Sevgiler,
Aklım almadı şu mesajınızı.
Adamla boşanmış tapulu malı değil. Hadi diyelim böyle bir manyaklık yaptı, kocasına söylersiniz. Böyle bir riski göze alabilir mi?
Başkasının yaptığı rezillik neden sizi işinizden etsin.
Bir de madem bu kadar garip hareketler yapabilecek kapasitede bir insan neden görüşüyorsunuz?
Hakkınızda hayırlısı olsun, ama şu kadın için değmezdi bence birini harcamaya.

Aklım almadı şu mesajınızı.
Adamla boşanmış tapulu malı değil. Hadi diyelim böyle bir manyaklık yaptı, kocasına söylersiniz. Böyle bir riski göze alabilir mi?
Başkasının yaptığı rezillik neden sizi işinizden etsin.
Bir de madem bu kadar garip hareketler yapabilecek kapasitede bir insan neden görüşüyorsunuz?
Hakkınızda hayırlısı olsun, ama şu kadın için değmezdi bence birini harcamaya.
Ben universitede cok icine kapanik biriydim. Bu arkadasim benim aksime herseyi yukseklerde yasardi. Mutlulugu mutsuzlugu hep top noktalarda yasardi. İlk alkol deneyimimi bile bu arkadasla okula alkol sokarak cilginca yasamistik. Beni gelip isyerinde rezil etse zaten o saatten sonra orada barinamam. Sonunu dusunmeden gelip yapar bunu bilirim onu, gozu karadir cok. Zaten 15 yil kadar bir iliskimiz de yoktu. Yillar sonra gecen sene ekledi bu arkadas sosyal medyaya yeniden.

X