Kahve Falı

güzeldi valla
sohbet kıvamında fal baktık ..
gelen gelir güzelim ..
ne olcak yaşayıp görücez
gerçekten sevdi iseler gelirler ..
ha yok gelmezlersede allah rahmet eylesin aşkımıza ..
zira hiç aşk yokmuş ortalıkta demektir.

gelsin ona söyle dicem hatırlarmısın canım ben sana sen beni sevmesende severim demiştim..yalan degilmiş ne yazık ki hala seni seviyorum :kedi:kaydirigubbakcemile3

ağlayıp zırlamadıkça bazen kopuyorum hayattan sadece ona odaklanıyorum.
onun haricinde iyiyim yahu :)
gelirse benden çekeceği var ilk gün ..
sonra bir daha ayrılık dönemini açmıcam ..

canım iki gün önce konuştuk ya senle ben yine başladım zırlamaya ama baktım gözyaşımı zorla akıtıyorum aglıyorum ama gözümden yaş gelmiyor dogru düzgün başka zaman salya dümük birbirine girerdi şimdi ise gözümden yaş gelmiyr kuruttun beni zalim :)

ben çok istikrarlıyım yahu
gözyaşı bitmiyo
bol bol zırlıyom
özellikle geceleri yatakta ..

supurgelicadı selammmmm

ben yatakta aglayamıyom annemle beraber yatıyoz sesimi duycak diye salona kaçıyorum bir başlıyorum hak getire gerisini bir an önce bitse şu daha iyi olacam ya istanbulda saklanabiliyorumda çanakkalede saklanamıcamda kimseye anlatmak istemiyorumda

ben napcam peki
adamla karşılaşma ihtimalim var.
buz gibi bi okan olcak karşımda
acaba diyorum hani sakarlığımla meşhurumdur ben
kazara üstüne yemek mi döksem zemuszemus

bence olabildigince kaç ben olsam öyle yapardım ya da kaçma dimdik dur karşısında hiçbirşey olmamış gibi birlikte olmadan önceki haliniz gibi sanki o hiç olmamış gibi(sana diyorum böyle ama ele verir salkımı kendi yutar talkımı mı derler öyle işte)üstüne yemek dökeceksen şöyle kaynar bişey olsun azıcık canı yansın kaydirigubbakcemile3

dururum güçlü ben çok pis rol yaparımda
ortamda uzaklaşınca bayılabilirim zemuszemus
of ya sulu şeyler içmez ki ..
kahve dökem ..
iyi bilir sakarlığımı zaten zemuszemus
birlikte olmadan önceki corele aşık o zaten ..
mazallah tekrar aşık maşık olur kalsın

hımm o zaman sakrlıkta yapma şirin gösterir bak seni gerçi zaten yetrince güzel ve şirin bir kızız ya neyseyerimseniben

sen yay burcuydun de mi o da yay burcuydu bense boga biz iki sene nassıl idare ettik bazen ona bile şaşıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…