Kahve Falı

karaktersiz diyemem bazı saçmalıkları oluyordu benim için çok sorun haline gelmeyen şeyler onun için önemli sorundu zaten ayrılıgın en büyük sebebide buydu..ya ben bir şey soracam mesela şimdi bu 20 aralık dogumlu oglak burcuna yakın ya onun özelliklerini taşırlar mı öyle bir durum var mı sen bilir misin

ya esmer şekerim yok mu ya bana bir fal baksaydı daha öncekinde dört vade dedi doldu dört vadem gelmedi ya nasıl ihtiyacım var ya

esmer sekerim ramazan girmeden bakicekti banada ama yok foto da attim ozeline:gitme::çok üzgünüm:

dört vade dendiğinde kaç gün olarak değerlendiriyosunuz
yani şu kadar zaman diye bişe varmı tahmini

dört vade demek dört saat dört gün dört hafta dört yıl demek derler ben dört haftayı doldurdum dört ay sabredemicem için hafta olarak degerlendirdim kendime göre yani zemuszemus

ah kızlar bu ara benimde ihtiyacım var birinin falıma bakmasına içsem acep bakan olurmu bana özelden bi msj neyim atsanız eğer bakan olursa hemen içip resmini koycem :uhm:

selaammmm kızllaaarrrr :))
falımı kapattım beklemedeyim,
esmer şekerim nerdeeesssiiinnnnnnnnnn
sana ihtiyacım vaaarrrrr kaydirigubbakcemile

konuyu açan arkadasın yazdıklarını okuyunca bende senin gibi hemen online kahvefalı dedim güldüm bi baktım aşağıya sen yazmışsın canım ya

sanırım bize güldünüz...nedeni nedir acaba?komikmi arkadaşım? açıklarmısın bize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…