Kahve Falı

sağol canım benim direk kağıt falına bakarım delikafadulden tabi iyi olacaksın sen güçlüsün bunlara yenilmezsin...gör bak zaman nasılda seni mutlu etmek için akacak...opuyorumnanaktan

inşallah güzelim ..
bu akşam kahvemi içip yollıcam sana müsait olunca bakar mısın ?
anammmmmm bi an önce gel kaatlara bak zemuszemus

inşallah güzelim ..
bu akşam kahvemi içip yollıcam sana müsait olunca bakar mısın ?
anammmmmm bi an önce gel kaatlara bak zemuszemus

bakarım canım tabi...bana biraz ayrıntılı şeyler yaz ok canım? ne demek istediğimi anlamışsındır değilmi :)

benimlede ilgilenin arkadaşlar

canım sende hoşgeldin aramıza...arkadaşlar sırayla bakıyorum fallara herkese yetişebilsem keşke :çok üzgünüm: corelllllllllllllllll konuşsana kız sende sırayla bakılıyor...ama elimizden geleni yapıyoruz diye :bbo:

anladım esmer_şekerim inşallah banada kısmet olur deyim çok istiyorum insan umut arıyo işde benim muallakta olan çok konum var inş banada bakarsın canım ya

anladım esmer_şekerim inşallah banada kısmet olur deyim çok istiyorum insan umut arıyo işde benim muallakta olan çok konum var inş banada bakarsın canım ya

yeni gelen arkadaşlar tek şansınız yeniden fal almaya başlaım bu yüzden önünüzde çok kimse yok yerimseniben

evet güzeller sırayla
baktırmak istiyen çok ama bakan kişi az o yüzden
esmer şekerim kimseyi kırmadan elinden geleni yapıyor
ders çalışırken bile baktı canım benim opuyorumnanaktan

şimdi baktığınız biri varmı arkadaşlar lütfen sabırsızlıkla bekliyorum

kolay gelsin esmerşekerim hihoyyyt
ahh keşke bilsemde sana yardımcı olabilsemmirmirmirmir
güzel bakıyo bu arda arkadaşlar esmerimşutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…