Kahve Falı

ben yine geldim kim zaman aglayarak kimi zaman gülerek kimi zaman çaresiz kimi zaman çok güçlü ama hala hayatta olarak nasılsınız millet

ne güzel bir söz bu böyle duygusaldım zaten... mafoldumben

istemem yan cebime koy olmuş yani :roflol:
fincanı görüyo sonuçta bakanda içten bakarsa bakılır neden olmasın

eger bana soruyosan esmerim şekerim iyiyim kendimi toparlıyorum yavaş yavaş yine her zamanki gibi kafamı dolduruyor ama daha az aglıyorum en azından birde şu özlemek olmasa o da geçecek inşallah

o söz biraz daha uzun az önce bir topige daha koydum nietzscheden bir alıntı gerçekten çok güzel bugün beni hayata döndüren o olduzemuszemus
bu arada hanımlar http://www.lahuti.com/forum/kahve-resimlerine-yorum-yapilir-68655-37.html böyle bir site var site biraz tuhaf ama burdada fal bakıyolar ama aleni foruma koyuyosun falını aşikar bir şekilde anlatıyolar sana kimi zaman bakmıyolarda öyle işte belki işinize yarar bu sefer paralı degil :)

Son düzenleme:
kizlar yardim bana.... c.n.y adie bir arkadasimiza özel mesaj yazdim ama neden gönderemiorum?
Yönetimden mesaj var die bi yazi gelior her seferinde.? yardim ltfn...

iyiyim canım daha iyi olcem inş.
aa gel gel misafirim ol zemuszemus

sağol canım benim direk kağıt falına bakarım delikafadulden tabi iyi olacaksın sen güçlüsün bunlara yenilmezsin...gör bak zaman nasılda seni mutlu etmek için akacak...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…