Kahve Falı

Herkese selamlar ben de yeni keşfettim burayı ! Ama biraz okudum tam olarak çözemedim, iyi fal bakanlar var sanırm :) Burdan nası bakıyosunz arkadaşlar, beni de bilgilendirin biraz nolur :)

canım öncelikle hoşgeldina.s.
biz kahvelerimizi içiyoruzzz sonraa bikaç açıdan fotolarını çekip bakan arkadaşların özeline gönderiyoruzz fotoları ve sorularımızı.onlarda yorumlayıp bize cvp yazıolar tatllım..esmer_şekerim,esra1234(ıı bakıolar cidden)satrapi de bakıomuş ama dha baktırmakdık baktırcaz inş ona da:)

corelcik bugün dedigin yere gittim ama orda baktıramadım sıra vardı arkadasımında acelesi var diye bekleyemdik ama yanındaki cafeye gittik orda baktılar ama kahveye deigl tarot yaptı kız bana ya bir dahaki sefer oraya giderim herhalde ama teşekkürler canım

aman yok be para verip mutluluk satın alıyorum..laelaelaelaelaevalla hayatımda ilk defa böyle bişey yaptım ne hallere düşürdü uyuz beni birde ne biliyormusun tam böyle keyfim yerine geliyor iyiyim diyorum sonra birşey oluyor yine keyfim kaçıyor..mesela bu akşam tamam dedim çok şükür allaha iyiyim dedim haberleri bir açtım biga da etnik kavga diye oraları gösteriyor..bu da bigada ya şimdi hopaaa aldı beni bir panik acaba ordamıydı bişey oldumu vs vs başladım evhama sonra bir tanıdıkı arayıp sordum mecburen meraktan ölürdüm yoksa neyse onu aramaktansa başka birini ararım daha iyi..

Teşekkürler bilgilendirme içiiin :) Sıra filan mı var şimdi?

ben bıraz anlarım faldan ama bakmak ıcın oyle resımle olmuyo fıncanı elınde tutup konsantre olmak gerek yanı bu sanal olmaz bence tabı bakabılen varsa bende ısterım baktırmayı. kendıme bakınca bısey anlamıyorum

hoşgeldin aramıza...evet kahve fincanı ve sahibini karşına alıp fala bakmak bambaşka konsantre olmak daha iyi fakat biz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz arkadaşlarımıza...bende kendi falıma bakamam...eğer bakabiliyorsan yada bunu istersen fincanın elinde olmasına çokta gerek yok canım...tabiki bu benim düşüncemyerimseniben

Sonra dedim ki “söz ver kendine.” Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin. Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…