Kadınlar Köyü

Geldimmm :KK4:

Son cümlenden kayınvalideciğine olan sevgin fazlasıyla belirgin durdu. :KK31::KK76:
Anası gibi. :KK37::KK53:

haha evet :KK70:
ben hep öyle kullanırım ama, sadece eşime değil. annesi değil anası derim genelde :KK70:

Bu bekar daha ya ne kocası :KK37:

Ver hadi :KK33:

Bebişim gel gel yamacıma :KK1:

hmm, açtığım konulardan bakk canım, tam buğday ekmeği diye:KK33:

:) büyükşehrin keşmekeşi onu çağırıyomuş
[video=youtube;otU47ft3g9U]http://www.youtube.com/watch?v=otU47ft3g9U&feature=related[/video]
Ah ah bellem olaydı şimdi gil dediler diye kınardı :KK6::KK6::KK6:
bana acıtasyon yapma anacım buradaki en kıdemli bekar evde kalmış apoletleriyle benim bi kerem :KK53:
Daha dur daha durrrr :KK6:
anladık yaf kafamıza kakıp durmayın bilmiyoduk
ööööööğreeeeeeeeeeendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik:KK17:
:KK53::KK53::KK53: Evlendirdi beni 2 dakikada... :KK53:

kim daha çok evde kaldı yarışması mı var?

Evet. Kazanana turşu suyu armağan ediyoruz.
$tsaglik.jpg

ben hep öyle kullanırım ama, sadece eşime değil. annesi değil anası derim genelde :KK70:
Hım tamam o zaman. :KK31::KK31::KK31:

34 yaşından sonra evlenmediğiniz müddetçe o bayrağı ben taşıyacam....34 yaşında emekli oldum tabi bekarlıktan........:KK52:
:KK16::KK16::KK16:
Bende o kısımdan oluyorum tabi :KK37:
Ben de. :21::21::21:
İdolümsün Narmikkkk :KK52: :nazar:
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
off.bir konu var. feci. ne anneler var ya..
Okudum ya çok dehşet. :18::18::18:

ya ben de idolün olayım nooooolur bi kere ben narmike 4 tur fark atmışım üstelik daha da var emekli olmaya belkide yoktur böleeeee ölüp giderim.
kıs beni de idolün yap noluuuuuuuuuuuuur:)

Tamam patsy sende idolümsün annem :KK37:

hmm, açtığım konulardan bakk canım, tam buğday ekmeği diye:KK33:

Bak bide dil çıkartıyo ablaya tirbiyesiz :KK52::KK20:

Gunicen tesadüfen dolaşırken gördüm seni bir hal hatır sorayım dedim...
Müzede havalar nasıl?:KK53:

Melodi allam yarebbim gözün benden başka üyeyi görmüyo ki anacım tesadüfen görmüşmüşmüş :KK37:
Müzede havalar iyi işte yanıma aldım burdan 4-5 hatunu da canım sıkılmıyo :KK52: :KK53: :KK37:

Bana bazı şeyler tutarsız geldi...Yorum yazmayacağım o konuya...Gerçekse hayırlısı ne ise o olsun derim............

Melodi allam yarebbim gözün benden başka üyeyi görmüyo ki anacım tesadüfen görmüşmüşmüş :KK37:
Müzede havalar iyi işte yanıma aldım burdan 4-5 hatunu da canım sıkılmıyo :KK52: :KK53: :KK37:

Yoooo aslaaaaa:KK19:
Kesinlikle seni rencide etmek için takip falan etmiyorum çok teesüf edeceğim :63:

Bu arada konu sahibi kusura bakmasın, arkadaşları görünce daldım selamsız sabahsız:KK17:

Öptümmm çokça:KK16:

Ben de seviyorum. :KK56::KK56::KK56:
Hadi içmeye gidelimmmm :KK56::KK56::KK56:

Gidelim valla kadıköyde o balık pazarı gibi olan yerde vardı bi turşucu en sevdiğim şeylerden biri turşucuya gidip de turşu suyu içmek.Bi de cihangirde var o da süper ama tabi eminönündekileri de unutmak olmaz.

Yoooo aslaaaaa:KK19:
Kesinlikle seni rencide etmek için takip falan etmiyorum çok teesüf edeceğim :63:

Bu arada konu sahibi kusura bakmasın, arkadaşları görünce daldım selamsız sabahsız:KK17:

Öptümmm çokça:KK16:

Ayrılma yamacımdan yoksa gidiyosun ona buna bulaşıyosun konularda :KK37:
Örnek olacaksın bana bi de :KK53:
İşin şakası bi yana iyi ki laf attım güzellik :KK17:

X