Kadınlar Köyü

Bana bazı şeyler tutarsız geldi...Yorum yazmayacağım o konuya...Gerçekse hayırlısı ne ise o olsun derim............

Bana da saçma gelen yerler var.
Sanki, bir yerden Nuri Alço ve Coşkun fırlayacak gibi...
Ahu Tuğba da başrolde :KK55:

Yoooo aslaaaaa:KK19:
Kesinlikle seni rencide etmek için takip falan etmiyorum çok teesüf edeceğim :63:

Bu arada konu sahibi kusura bakmasın, arkadaşları görünce daldım selamsız sabahsız:KK17:

Öptümmm çokça:KK16:
Olur mu selamın hello :KK3:
Hoşgeldin :KK9:

Gidelim valla kadıköyde o balık pazarı gibi olan yerde vardı bi turşucu en sevdiğim şeylerden biri turşucuya gidip de turşu suyu içmek.Bi de cihangirde var o da süper ama tabi eminönündekileri de unutmak olmaz.

Eskiden Kadıköy'de Rahmetli yengemle gider içerdik. :KK53:
Yani genelde o içerdi...
Ama çok seviyorum ben de. :KK53:
Konuyu dağıtma konumuz turşuluk kızlar. :KK1:

Nasıl ya 38 misin ?

iveeeeeet beğenemedin mi yavvvvrıııııııım :) napalım anmacım kapatık açtık gözümüzü bi naktık 38 olmuuş

off.bir konu var. feci. ne anneler var ya..

yok be baktım o ka feci değil. 21 yaşında abdestli namazlı olduğunu söyleyen aklı başında cümleler kuran kocaman insan. Allah aşkına rezillik gırtlaak boyunu geçmiş napıyosun o zaman o evde çek git nereye diye bişey yok eğer dediği gibi abdestli namazlıysa sıkıntısız beş parasız gidilecek ne yerler var bilmem bilir misiniz. buraya yazıyo. ne bekliyo acaba anlamadım ki yani ona kızın dese e herkes kızar böle bişeye yok ben napayım diye soruyosa o da ayrı bi saçmalık. evlenmiş adamı bekliyomuş adamın bi çaresini bulsun çık o evden o kadar bi yürüsün gitsin güya konu. alenen saz telinden tayyare

Bana bazı şeyler tutarsız geldi...Yorum yazmayacağım o konuya...Gerçekse hayırlısı ne ise o olsun derim............

akıllı narmik canıııııııım nasılda anlıyo fena bu kıs fena:)

Ben de seviyorum. :KK56::KK56::KK56:
Hadi içmeye gidelimmmm :KK56::KK56::KK56:
oturun kızım oturduunuz yerde töbeeeeee canımız çekiyo şurda heralde

Gidelim valla kadıköyde o balık pazarı gibi olan yerde vardı bi turşucu en sevdiğim şeylerden biri turşucuya gidip de turşu suyu içmek.Bi de cihangirde var o da süper ama tabi eminönündekileri de unutmak olmaz.

offffff offfffff kime diyom ne diyooom

Son düzenleme:
Ayrılma yamacımdan yoksa gidiyosun ona buna bulaşıyosun konularda :KK37:
Örnek olacaksın bana bi de :KK53:
İşin şakası bi yana iyi ki laf attım güzellik :KK17:

Ben dedim ama gider sataşır diye :KK37:

Sataşmak kim ben kim bak gene teesüf ediyorum farkındaysan, 3. kere de ettirirsen küserim :63:
Seni görünce hemen aklıma müze muhabbetimiz geliyor tutamıyorum kendimi:KK33:
Sensin güzellik:KK17:

Canım ya sadece önsezi....Yanılıyor da olabiliriz ............

Sen kolay kolay yanılmazsın canım...Öyle diyorsan vardır bir çapanoğlu...Ben gibi saftirikler atlıyor işte hemen:26:

ah kih kih kih koh koh koh :KK1: beni ihya ediyorsun :KK70: iyilik benden de, nolsun hamilelikle uğraşıyorum:KK16:

E öyle ama, şimdi sana ayrı bir güzellik gelmiştir, var mı sıkıntıların falan?

Sataşmak kim ben kim bak gene teesüf ediyorum farkındaysan, 3. kere de ettirirsen küserim :63:

Sen kolay kolay yanılmazsın canım...Öyle diyorsan vardır bir çapanoğlu...Ben gibi saftirikler atlıyor işte hemen:26:

yok canım ya, çirkinleştim iyice.sivilceler, uçuklar havada uçuşuyo :KK70: karşı komşum da diyo ki senin kızın olacak herhalde, çirkinleştin, kız ananın güzelliğini alırmış diyo..
çok bi rahatsızlığım yok allaha şükür, şimdilik iyi canım..

bence sen hazırlan yeteli bulacaktır büyük ihtimalle:)

adam bana dokunmaya kıyamıyo yaa, hamile olduğumu öğrendi işte, sevişmiyo bile korkusundan bişey olur diye hahahahaha:KK52:

iveeeeeet beğenemedin mi yavvvvrıııııııım :) napalım anmacım kapatık açtık gözümüzü bi naktık 38 olmuuş

yok be baktım o ka feci değil. 21 yaşında abdestli namazlı olduğunu söyleyen aklı başında cümleler kuran kocaman insan. Allah aşkına rezillik gırtlaak boyunu geçmiş napıyosun o zaman o evde çek git nereye diye bişey yok eğer dediği gibi abdestli namazlıysa sıkıntısız beş parasız gidilecek ne yerler var bilmem bilir misiniz. buraya yazıyo. ne bekliyo acaba anlamadım ki yani ona kızın dese e herkes kızar böle bişeye yok ben napayım diye soruyosa o da ayrı bi saçmalık. evlenmiş adamı bekliyomuş adamın bi çaresini bulsun çık o evden o kadar bi yürüsün gitsin güya konu. alenen saz telinden tayyare

akıllı narmik canıııııııım nasılda anlıyo fena bu kıs fena:)

oturun kızım oturduunuz yerde töbeeeeee canımız çekiyo şurda heralde

offffff offfffff kime diyom ne diyooom

Yok canım yaa..Kesin öyledir demiyorum..Yanılma payım da var........

Maximacım çok yüksek vallahi kız annesi olman :KK9:
Cidden yüz felaket bozuluyor kız çocuklarında...
Ayyyy inşallah bakalım hayırlısı:nazar:

Maximacım çok yüksek vallahi kız annesi olman :KK9:
Cidden yüz felaket bozuluyor kız çocuklarında...
Ayyyy inşallah bakalım hayırlısı:nazar:

ayy inşallah, kızım olsun da çirkinleşiyim bi süre nolacak :KK1:
tatlıyı da pek yiyemiyorum zaten..hatta hiç denecek kadar..
ekşiye takıldım başından beri ekşi şeyler istiyo canımm, bu da bi ayşe belirtisi diyolar :KK53:

Bu Melodi var ya kızlar..Bizi aldatıyor utanmadan..Replik bulamayanların konusunda bastım onu.......:KK47:

Ama nokta atışıydı o müze muhabbet kabul et :KK37: Hatun kalkmış yaşı başı kaç evde kaldım diyo ya :KK51:

X