Kadınlar Köyü

osssun sana söylerim, uzat kulağını gelmeyen duymasın o zaman. Bebek geliyor bebek :) Dua edin devamı gelsin sağlıkla inşallah :KK1:

Bundan güzel haber olamazdı adanul,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah,ilki erkekmiydi canım,ben öyle hatırlıyorum.O kaç yaşında.

Adunuuullll :emir_bebek::emir_bebek:

ay çok çok sevindim,süper ya :nazar:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım(Amin)

bu kez tedavi ile değil galiba :)

Ben de tedavisiz tek bir çocuk daha istiyorum normalde ama şu sıralar hiç istemiyorum..2 yaş sendromunu zor geçiriyoruz..Özellikle de oğlum açısından....Allah verecekse 1-2 sene sonra versin inşallah....Şu an ıhhhh...Allah olmayanlara ve çok isteyenlere versin diyorum....

Adunuuullll :emir_bebek::emir_bebek:

ay çok çok sevindim,süper ya :nazar:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım(Amin)

bu kez tedavi ile değil galiba :)

değil değil tüp ameliyatı olacaktım yeni tedavi öncesi, olma dedi :)

:nazar::nazar::nazar:

anamm ne güzel haber adunul çok sevindim

Allah kucağına da almayı nasip etsin :KK16:

amin piskolata'm amin

Ben de tedavisiz tek bir çocuk daha istiyorum normalde ama şu sıralar hiç istemiyorum..2 yaş sendromunu zor geçiriyoruz..Özellikle de oğlum açısından....Allah verecekse 1-2 sene sonra versin inşallah....Şu an ıhhhh...Allah olmayanlara ve çok isteyenlere versin diyorum....

inşallah canım ya, allahım gönlüne göre versin. Hala şaşkınım

Bende bu ara o kadar hamile haberi aldım kii çevremden acaba dedim bizdemi bir sorun var niye biz düşünmüyoruz ve istemiyoruz...
Ama yok yok daha erken bir 4-5 sene daha gider bizde böyle...

kendim hamile kalmış kadar sevindim inan :)

gerçi ben hamile kalsam bu kadar sevinir miyim orası ayrı :KK53:

sevo bıdığı darısı başına :KK16:

Bende bu ara o kadar hamile haberi aldım kii çevremden acaba dedim bizdemi bir sorun var niye biz düşünmüyoruz ve istemiyoruz...
Ama yok yok daha erken bir 4-5 sene daha gider bizde böyle...

Önce maxima gacısı sonra adunulcum...
Sıra sende adaaa:KK3:

Son düzenleyen: Moderatör:
X