Kadınlar Köyü

Aaaa temizliği duyunca kaçıyor bak bak
Kadesaya bak

Ben bunu bilmiyordum sok oldum su an :26:

Ben de izlediğim zaman öğrenmiştim..Resim bölümünden bir arkadaşla izlemiştik..Bir de ağlamıştık salya sümük..Türk filmi gibi :)
Sesine de aşık olmuştuk tabi....

çatlağım yok ama ileride işime yarayabilir

İyiyim canım napalim bugun rüzgarı yedim Ortaköy'de bir guzel su an hala icimde rüzgar ediyor sanki.
Hasta olmamam lazım ...
Sen nasılsın?

ühüüü Ortaköy mü... ooofff naptin hayalcim ya, icim gitti simdi orda olaydimda rüzgarina bile raziyim diye
kumpirde yedin mi

bende eh iste, isten geldim az önce, yarin sabah 4.30da kalkip ise gidecegim yine. hemen yatmam lazim :26:

Ben de izlediğim zaman öğrenmiştim..Resim bölümünden bir arkadaşla izlemiştik..Bir de ağlamıştık salya sümük..Türk filmi gibi :)

onu ben de biyerlerde okumuştum ama tam anlayamadım ya hadım edilince ses kalınlaşmıyor mu yoksa hadım etme olayında testisleri falan da mı alıyorlar?

Filmin adı ne acaba? :26:

Tesekkur ederim Surican
Jeton köşeli benim :1
:

onu ben de biyerlerde okumuştum ama tam anlayamadım ya hadım edilince ses kalınlaşmıyor mu yoksa hadım etme olayında testisleri falan da mı alıyorlar?

sesleri beğenilen ve müziğe yetenekleri olan erkek çocukları ergenlik döneminde hormonların gelişimiyle tiz ve çocuksu olan seslerinin kaybolmaması için kendilerinin ve ailelerinin rızalarını alıp,
ergenlik çağlarına girmeden önce, sesleri bozulmasın diye hadım ediliyorlar.
ve başarı oranı % 1.

Her hafta kumpir ve waffle yemekten 3 kilo aldım
Bu hafta yok artık.
4.30 mu? Naptin ya...
Ne işinde calisiyosun canım sen?
Allah yardımcın olsun cok erkennnn :26:

Sen daha küçücük kızsın ya..Çatlak mı var ? Ben de söyleyeyim arkadaşlarıma o zaman bu yöntemi...

Sadece vazelin de etkili ayaklardaki çatlaklarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…