İzmir'deki Falcılar

arkadaşlar yeliz hanımın numarasını yollarmısınız gitmek istiyorum

arkadaslar merhaba , ben ara ara giiryorum yorumlarınızı okuyorum bilgilerinizden faydalanıyorum her konunuzda.. falla ilgilide bir kaç bir şey sormuştum kimse yardımcı olmamıştı. fakat ben bir şey paylaşmak isterim. daha önce özkanalrda fal bakan emel adlı bir bayan varmış şimdi kemalpaşada bakıyor ben baktırdım söylediklerini yazdırıyor devamlı hisleri belkide çok güçlü tavsıye ederim sizlere....

selam sunshine sorularını yinelersen bildiğim birşeyse yardımcı olmak isterim gözden kaçmış olabilir emel dediğin nerde nasıl bakıyor nekadar biraz anlatırmısın

Anlatırım tabiki.. Kemalpaşada bakıyor banada bir erkek arkdasım söyledi ki erkekler böyle şeyleri tepkilidir o bile şok olmuş. Kahve içmiyorsunuz sadece ad soyad söyluyorsunuz o sadece bakıp anlatıyor. 4 sayfa yazdırdı bana isim isim söyledi esas o şaşırtıyor zaten. Sorularınıza cvp verıyor biraz ters gibi gelebiliyor bayan ama sonra sonra öyle olmadığını anlıyorsunuz şimdi kemalpaşada bionerjı çiftliği kurmuş bana ekimde bir daha gel dedi . Ma kadının şöyle güzel bir huyu var bizim arkadas 2 yılda 5 kere gitmiş kadın direk sen 2 yılda 5. Gelişin bakmam sana bukadar sık demiş. Para göz biri değil ama ücreti 50 tl .. Pasaklıya gittim bilemedi.... Belgin e 2 kere gittim 1inde bildi ... Bu bence güzel söylüyor....

selam sunshine sorularını yinelersen bildiğim birşeyse yardımcı olmak isterim gözden kaçmış olabilir Emel dediğin nerde nasıl bakıyor nekadar biraz anlatırmısın

Son düzenleme:

bu kadının tlf nosu fln varmı

arkadaşlar öncelikle herkese slmler.. rica etsem şu nergisin yerini bana msj atarmısınız...

kızlar bornovada fal bakan kafelerın cogunda Katina falı bakıyolar yanı hem kahve hemde tarot kartıyla bakıyolar..
haberınız olsun.........

kızlar bornovada fal bakan kafelerın cogunda Katina falı bakıyolar yanı hem kahve hemde tarot kartıyla bakıyolar..
haberınız olsun.........

hmm canm peki önerebilceğin bi cafe varmı katina falı için orda bide ne kadara bakıyolar?

kızlar ben ankaradan gelicem yeliz hanıma baktıracaktım pazartesi günü evreka kafeden ayrıldığını öğrendim biraz önce aradığımda. lütfen numarasını bana da mesaj atabilir misiniz izmire kadar gelip de yeliz hanımı görememek çok büyük hayalkırıklığı olucak benim için ya da başka birini tavsiye edebilecek olan var mı??

arkadaşlar dün fal baktırmak için daisy kafeye gittim yorumlatı burdan okumuştum muratı merak ediyordum ama fırsat olmuyordu ve sonunda gittim :))
kesinlikle tavsiye ederim kendinde çok emin ve net konuşuyor ama hayatıma dair birçok şeyi söyledi uzun uzun bakmıyor ama can alıcı noktalara değinip şaşırtıyor açıkcası ben çok memnun kaldım değişik birisi ve çok hızlı konuşuyor yazmanızı istiyor ama yazmak ne mümkün dinlerken bile zorlanıyorsunuz...

Herkese merhaba

Sanırım unutulan ve üstelik sizin güvenliğiniz için olan yapılmamasını istediğimiz

mail telefon adres kısacası tüm kişisel bilgilerinizi paylaşıyor olmanız .

Forumumuzda bu bilgilerin paylaşımı yasaktır arkadaşlar Lütfen ikili tartışmalara girmekten

konuyu dağıtmaktan mail adres ve telefon numaralarınızı paylaşmaktan kaçının .

Hepinize teşekkür eder iyi paylaşımlar dilerim

Forum editörü:Eylul

arkadasiniza bilmis mi acaba??

gelecekle ilgili konuları soruyorsan ,bana ve arkadaşıma verdiği tarihler yakın değil.arkadaşım benden önce gitmişti .gülistanın daha çok şimdiki zamana odaklandığını gelecekle ilgili bir iki şey dışında birşey söylemediğini kendisi de falı öylece dinlemeye kapılıp soru sormayı unuttuğunu söyleyince ben hazırlıklı gitmiş ,bulduğum her fırsatta soru sormuştum.çoğunu az çok yanıtladı.ama verilen tarihler çok ilerde.geçmiş ve şimdiki durumları bilme konusuna gelince ,özellikle şu anki durumlarla ilgili başarılıydı hem benim hem arkadaşım için.söyledikleri olursa ya da olmazsa tabii ki burada paylaşmayı düşünüyorum

Murat isminde amma da falcı varmış şu izmirde.Belki de hepsi aynı kişi ,ben anlayamadım daha:44:

Son düzenleme:
Gülsüm müthiş bakıyor herkesi şaşkınlığa uğratabilir ama sadece geçmişi, gelecekle ilgili hiç bir şey yok sıfır.Benim hayatımda söyleyecek o kadar çok şey varken hep geçmişten bahsetti ve hepsi doğruydu .oysa o an ben evden ayrılmıştım yeni ev arıyordum iş arıyordum bulunduğum şehrin dışındaydım .hayatımda hiç olmadığım kadar özgürdüm ve elime hatırı sayılır bir para miras yolu ile geçmişti ve devamı için pazarlık halindeydik hayatımı tamamen değiştirecekti,bunların hiç birisine değinmedi GEÇMİŞİNİ BİLYEYEN VARSA GİTSİN.Ha şu olabilir mevcut durumda ihanete uğrayıp uğramadığınızı öğrenebilirsiniz :)

şu kızlarağasındaki fısıltıdaki mustafaya tarot baktırdım. son derece gereksiz bi falcı.. çok genel herkesin gözü kapalı sölediği şeyleri eline bi kağıt kalem alarak, ilkokul çocuu gibi kendi çapında karalayarak cümle kurmaya çalışıo. ben tawsiye etmiyoorum ama giden olursada, mesleği yaşını 2-3 kez yüksek sesle tekrarlasın çünkü algılama sorunu yaşıo arkadaş.. her an siz bana şöle demiştiniz deyip üstüne üstük,kartlara göre hayır siz dediğiniz işi yapmıyosunuz diyebilir sizi yalancı çıkarma potansiyeline sahip bunu dedikten sonra diğer sölediği şeleri zaten dinlemionuz,o kendi kendine konuşuo.. 20 tl verilmez yani.. fiestadaki ömerde orda çalışıo. daha önce fiestada baktırmıştım bence çok daha iyi mustafadan,kıyas götürmez yani.

canm yaa biliyorum mustafayı 5 sene önce falan du fiestada uzun süredir hep garsonluk yapıyodu.bikaç sene sonra gittiğimizde fiestada falcılar çok yoğunken mustafaya baktırın memnun kalırsınız dediler tamam dedik mustafaya baktıralım sonra sıra gelince bi baktım aa dedim sen falamı başladın burda çalışmıyomuydun dedim.evet ama ozamanlar öylesine canm sıkılıyodu fal bakmak istemiyodum ondan garsonluk yaptım dedi. ki hiç inandırıcı değil.neyse tamam dedim baktırmıştım.hayatımda böyle iğrenç ötesi bi fal görmemiştim.öyle hızlı konuşuyodukii atıyo ya attıkları anlaşılmasın diyemidir nedir...söyledikleri şeylerde okadar saçmaydıki.ay suss tamam al paranı diyip çıkasım gelmişti:)))bu arkadaş bence başka bi meslek bulsun gencecikte:)artık boşu boşuna haketmediği parayı insanlardan almasın bence..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…