İzmir'deki Falcılar

geçen sene bende baktırmıştım mustafaya fiestada bencede vasat beğenmedim

merhaba nasıl ulaşabiliriz bu bayana?

Kıbrıs Şehitlerine girişte soldaki ilk sokaklardan birinde Fondue diye bir yer var. Orada Ali bey var. Gecen hafta baktırdık. Resmen herşeyi okudu :))
Gelecekle ilgili söylediklerini bekliyorum artık. Dün arkadaslarım gitti, gözünden ameliyat olmus 15 gun sonra gelecekmiş. Ay sonu tavsiye ederim gidin.
Uzun bakıyor ve sakin biri.

Bu Emel hanım eskiden Özkanlarda Migros yakınlarında mı oturuyordu ?

Fısıltıdaki canan hanıma ilk gittiğimde orada bir de ramazan vardı.Aylar önce son gittiğimde canan için, falcı kadrosuna ömer ve mustafa adlı kişiler de katılmıştı.ömeri daha önce fiestadan biliyordum . Fiesta du da (belki bizden kaynaklıdır) falı çok kısaydı ve asabi bulmuştuk kendisini .Diğer falcı mustafa dikkatimi çekti.çünkü diğer falcıları 1-2 ya da hiç müşteri bekliyorsa onu 5 müşteri falan bekliyordu !! Ben de aslında acaba mustafayı mı beklesem diye düşündüm .Ama 1,5 saat beklemeye katlanamayacağıma karar verip vazgeçmiştim.Bir daha oraya yolum düşerse mustafaya giderim diyordum ama şimdi emin değilim

müjganın yanında çalışan orta boylu ,biraz balık etli , saçları az dökük ,40 yaşlarında , güleryüzlü ,sakin konuşan Ali Bey bu Ali Bey olmasın ?

Üç vakte kadar fuhuş görünüyor!
İzmir Bornova'da, evde fal bakan G.S.'nin, kendisine ekonomik sıkıntılarını anlatan kadınları fuhşa teşvik edip, para karşılığında erkeklerle birlikte olmalarını sağladığı ortaya çıktı

28 Nisan 2011 - 12:41
Yazı Boyutu: Erzene Mahallesi’nde fuhuş yapıldığı ihbarını alan İzmir Emniyeti Ahlak Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. Ekiplerin araştırmalarının ardından belirlenen fuhuş evi, takibe alındı.

Ev sahibi G.S.’nin falcılık yaptığının belirlenmesiyle araştırmalar bu yöne kaydırıldı. Takip sırasında, fal baktırmak için gelenlerin yanı sıra erkeklerin de sık sık eve girip çıktığı belirlendi.

Son olarak eve üç erkeğin girmesinin ardından operasyon düzenlendi. Baskında, ev sahibi G.S., para karşılığında erkeklerle birlikte olan A.Ç. ve H.Y. ile erkek müşteriler A.Y., Y.Ç., G.S., gözaltına alındı.

Şüphelilerden iki kadının verdiği ifade gerçeği ortaya çıkardı. G.S.’nin ilk olarak fal baktırmak için kendisine gelen kadınlardan ekonomik yönden zor durumda olanları belirlediği saptandı.

Falcının, yakınlık kurduğu bu kadınları, para kazanmaları için fuhşa teşvik edip ikna ettikten sonra da evine çağırdığı erkeklerle birlikte olmalarını sağladığı ileri sürüldü.

Gözaltındaki şüphelilerden kadınlar ile erkek müşteriler ifadeleri alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest bırakıldı. Kendisinin medyumluk yaptığına dair vergi levhası bulunduğunu polise söylediği öğrenilen G.S., işlemlerin ardından sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

müjganın yanında çalışan orta boylu ,biraz balık etli , saçları az dökük ,40 yaşlarında , güleryüzlü ,sakin konuşan Ali Bey bu Ali Bey olmasın ?

Evet daha önce Müjganın yanında çalışıyordu. Ancak 40 yaşlarında diyerek iltifat etmişsiniz :)) 50 lerden epey gun almış görünüyor :)) çok efendice bir tarzı var.

Evet daha önce Müjganın yanında çalışıyordu. Ancak 40 yaşlarında diyerek iltifat etmişsiniz :)) 50 lerden epey gun almış görünüyor :)) çok efendice bir tarzı var.

Ali Beyin falı beni çok etkilememişti.Ama beğenenleri var .Herhalde frekans tutmadı .

Nergisin telefon numarası lazım çok acil nolur yardım edin

Yeliz hn.evreka'dan ayrılmış, cebi varsa özelime atabilir misiniz lütfen? çok sağolun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…