İzmir'deki Falcılar

canm yaa biliyorum mustafayı 5 sene önce falan du fiestada uzun süredir hep garsonluk yapıyodu.bikaç sene sonra gittiğimizde fiestada falcılar çok yoğunken mustafaya baktırın memnun kalırsınız dediler tamam dedik mustafaya baktıralım sonra sıra gelince bi baktım aa dedim sen falamı başladın burda çalışmıyomuydun dedim.evet ama ozamanlar öylesine canm sıkılıyodu fal bakmak istemiyodum ondan garsonluk yaptım dedi. ki hiç inandırıcı değil.neyse tamam dedim baktırmıştım.hayatımda böyle iğrenç ötesi bi fal görmemiştim.öyle hızlı konuşuyodukii atıyo ya attıkları anlaşılmasın diyemidir nedir...söyledikleri şeylerde okadar saçmaydıki.ay suss tamam al paranı diyip çıkasım gelmişti:)))bu arkadaş bence başka bi meslek bulsun gencecikte:)artık boşu boşuna haketmediği parayı insanlardan almasın bence..

geçen sene bende baktırmıştım mustafaya fiestada bencede vasat beğenmedim

Anlatırım tabiki.. Kemalpaşada bakıyor banada bir erkek arkdasım söyledi ki erkekler böyle şeyleri tepkilidir o bile şok olmuş. Kahve içmiyorsunuz sadece ad soyad söyluyorsunuz o sadece bakıp anlatıyor. 4 sayfa yazdırdı bana isim isim söyledi esas o şaşırtıyor zaten. Sorularınıza cvp verıyor biraz ters gibi gelebiliyor bayan ama sonra sonra öyle olmadığını anlıyorsunuz şimdi kemalpaşada bionerjı çiftliği kurmuş bana ekimde bir daha gel dedi . Ma kadının şöyle güzel bir huyu var bizim arkadas 2 yılda 5 kere gitmiş kadın direk sen 2 yılda 5. Gelişin bakmam sana bukadar sık demiş. Para göz biri değil ama ücreti 50 tl .. Pasaklıya gittim bilemedi.... Belgin e 2 kere gittim 1inde bildi ... Bu bence güzel söylüyor....

merhaba nasıl ulaşabiliriz bu bayana?

Kıbrıs Şehitlerine girişte soldaki ilk sokaklardan birinde Fondue diye bir yer var. Orada Ali bey var. Gecen hafta baktırdık. Resmen herşeyi okudu :))
Gelecekle ilgili söylediklerini bekliyorum artık. Dün arkadaslarım gitti, gözünden ameliyat olmus 15 gun sonra gelecekmiş. Ay sonu tavsiye ederim gidin.
Uzun bakıyor ve sakin biri.

Anlatırım tabiki.. Kemalpaşada bakıyor banada bir erkek arkdasım söyledi ki erkekler böyle şeyleri tepkilidir o bile şok olmuş. Kahve içmiyorsunuz sadece ad soyad söyluyorsunuz o sadece bakıp anlatıyor. 4 sayfa yazdırdı bana isim isim söyledi esas o şaşırtıyor zaten. Sorularınıza cvp verıyor biraz ters gibi gelebiliyor bayan ama sonra sonra öyle olmadığını anlıyorsunuz şimdi kemalpaşada bionerjı çiftliği kurmuş bana ekimde bir daha gel dedi . Ma kadının şöyle güzel bir huyu var bizim arkadas 2 yılda 5 kere gitmiş kadın direk sen 2 yılda 5. Gelişin bakmam sana bukadar sık demiş. Para göz biri değil ama ücreti 50 tl .. Pasaklıya gittim bilemedi.... Belgin e 2 kere gittim 1inde bildi ... Bu bence güzel söylüyor....

Bu Emel hanım eskiden Özkanlarda Migros yakınlarında mı oturuyordu ?

şu kızlarağasındaki fısıltıdaki mustafaya tarot baktırdım. son derece gereksiz bi falcı.. çok genel herkesin gözü kapalı sölediği şeyleri eline bi kağıt kalem alarak, ilkokul çocuu gibi kendi çapında karalayarak cümle kurmaya çalışıo. ben tawsiye etmiyoorum ama giden olursada, mesleği yaşını 2-3 kez yüksek sesle tekrarlasın çünkü algılama sorunu yaşıo arkadaş.. her an siz bana şöle demiştiniz deyip üstüne üstük,kartlara göre hayır siz dediğiniz işi yapmıyosunuz diyebilir :KK60: :KK52: sizi yalancı çıkarma potansiyeline sahip :KK60: bunu dedikten sonra diğer sölediği şeleri zaten dinlemionuz,o kendi kendine konuşuo.. 20 tl verilmez yani.. fiestadaki ömerde orda çalışıo. daha önce fiestada baktırmıştım bence çok daha iyi mustafadan,kıyas götürmez yani.

Fısıltıdaki canan hanıma ilk gittiğimde orada bir de ramazan vardı.Aylar önce son gittiğimde canan için, falcı kadrosuna ömer ve mustafa adlı kişiler de katılmıştı.ömeri daha önce fiestadan biliyordum . Fiesta du da (belki bizden kaynaklıdır) falı çok kısaydı ve asabi bulmuştuk kendisini .Diğer falcı mustafa dikkatimi çekti.çünkü diğer falcıları 1-2 ya da hiç müşteri bekliyorsa onu 5 müşteri falan bekliyordu !! Ben de aslında acaba mustafayı mı beklesem diye düşündüm .Ama 1,5 saat beklemeye katlanamayacağıma karar verip vazgeçmiştim.Bir daha oraya yolum düşerse mustafaya giderim diyordum ama şimdi emin değilim :KK43:

Kıbrıs Şehitlerine girişte soldaki ilk sokaklardan birinde Fondue diye bir yer var. Orada Ali bey var. Gecen hafta baktırdık. Resmen herşeyi okudu :))
Gelecekle ilgili söylediklerini bekliyorum artık. Dün arkadaslarım gitti, gözünden ameliyat olmus 15 gun sonra gelecekmiş. Ay sonu tavsiye ederim gidin.
Uzun bakıyor ve sakin biri.

müjganın yanında çalışan orta boylu ,biraz balık etli , saçları az dökük ,40 yaşlarında , güleryüzlü ,sakin konuşan Ali Bey bu Ali Bey olmasın ?

Üç vakte kadar fuhuş görünüyor!
İzmir Bornova'da, evde fal bakan G.S.'nin, kendisine ekonomik sıkıntılarını anlatan kadınları fuhşa teşvik edip, para karşılığında erkeklerle birlikte olmalarını sağladığı ortaya çıktı

28 Nisan 2011 - 12:41
Yazı Boyutu: Erzene Mahallesi’nde fuhuş yapıldığı ihbarını alan İzmir Emniyeti Ahlak Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. Ekiplerin araştırmalarının ardından belirlenen fuhuş evi, takibe alındı.

Ev sahibi G.S.’nin falcılık yaptığının belirlenmesiyle araştırmalar bu yöne kaydırıldı. Takip sırasında, fal baktırmak için gelenlerin yanı sıra erkeklerin de sık sık eve girip çıktığı belirlendi.

Son olarak eve üç erkeğin girmesinin ardından operasyon düzenlendi. Baskında, ev sahibi G.S., para karşılığında erkeklerle birlikte olan A.Ç. ve H.Y. ile erkek müşteriler A.Y., Y.Ç., G.S., gözaltına alındı.

Şüphelilerden iki kadının verdiği ifade gerçeği ortaya çıkardı. G.S.’nin ilk olarak fal baktırmak için kendisine gelen kadınlardan ekonomik yönden zor durumda olanları belirlediği saptandı.

Falcının, yakınlık kurduğu bu kadınları, para kazanmaları için fuhşa teşvik edip ikna ettikten sonra da evine çağırdığı erkeklerle birlikte olmalarını sağladığı ileri sürüldü.

Gözaltındaki şüphelilerden kadınlar ile erkek müşteriler ifadeleri alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest bırakıldı. Kendisinin medyumluk yaptığına dair vergi levhası bulunduğunu polise söylediği öğrenilen G.S., işlemlerin ardından sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

müjganın yanında çalışan orta boylu ,biraz balık etli , saçları az dökük ,40 yaşlarında , güleryüzlü ,sakin konuşan Ali Bey bu Ali Bey olmasın ?

Evet daha önce Müjganın yanında çalışıyordu. Ancak 40 yaşlarında diyerek iltifat etmişsiniz :)) 50 lerden epey gun almış görünüyor :)) çok efendice bir tarzı var.

Evet daha önce Müjganın yanında çalışıyordu. Ancak 40 yaşlarında diyerek iltifat etmişsiniz :)) 50 lerden epey gun almış görünüyor :)) çok efendice bir tarzı var.

Ali Beyin falı beni çok etkilememişti.Ama beğenenleri var .Herhalde frekans tutmadı .

nergize telefonla ulaştıktan sonra nergiz hanım , oturduğunuz semte bakarak hangi otobüse binmeniz gerektiğini söylüyor,adresini gayet açık tarif ediyor.bornovadan geçen otobüsleri bilmese bile, en kötü ihtimal karşıyaka çarşısına gelip onun dediği otobüse binersiniz =)

Nergisin telefon numarası lazım çok acil nolur yardım edin

arkadaslar selam : baska bir başlıktada payşlaştım ama sizinde haberınız olsun :) ıkı gun once Karşıyaka'da Evreka cafe diye bir yere gittim Yeliz diye bir bayana fal baktırdım zaten bu cafede yeni başlamış bakmaya hayatımda hiç bu kadar ıyısıne rastlamadım. hem geçmişle ılgılı hemde bugun olacak olayların hepsını tek tek soyledi. ağzım açık kaldı. Karşıyaka Metro caddesı uzerınde şiddetle tavsiye ediyorum.20 tlye bakıyor ama hayatınızı okuyor. 20 değil kat kat fazlasını verseniz pişman olmazsınız. Cuma ve pazar hariç hergün orda ancak gitmeden once cafeyı aramanız gerekıyor googledan telefon numarasına bakabılırsınız.

Yeliz hn.evreka'dan ayrılmış, cebi varsa özelime atabilir misiniz lütfen? çok sağolun:)

X