İzmir'deki Falcılar

Evrekaya giden bir çok kişide zaten yelizin özel numarasıda var yelizin kaybettiği birşey olmamıştır

bende aradım hemde sitede verilen cep tel nosunu..bu numara onun değilmiş..mekanınmış..ve artık çalışmama kararı almışlar..acan adam numarası bende var ama veremem dedi...

gülistana gitmiştim ozaman 25 tl idi...çok hızlı konuşuyor ve ben anlayamadım konuştuklarını..ama ii bakıyodu yanlış hatırlamıyosam..

Bu yaptığınız çok ayıp gerçekten, bende yeliz ablanın hem evine hemde evrekaya gitmiştim. Bana her ikisindede çok iyi baktı. Ki o kadıncağızın oturduğu yer dağ başı yani ama ne olursa olsun paraya ihtiyacı olan biriydi. Bana da sevgiline yapılan bir büyü var dedi. Ama gel açalım,edelim senden şu kadar para alırım demedi. Diyenleride kınadı o kadar para mı alınır kızım dedi. Ben yeliz ablamı çok seviyorum. Çok dürüst bir insan. Aynı şekilde nergis ablada öyle.

arkadaşlar benim falcıdan çok bir şeyler yapabilen birine ihtiyacım var yani büyü bozabilen fln böyle bildiğiniz birileri varmı

Bana şöyle adam akıllı söyledikleri tutan, verdiği tarihler çıkan bir falcı önerirseniz artık sevinirim. Şöyle şaşırtsın beni ve söylediği tarifler çıksın.

Bana şöyle adam akıllı söyledikleri tutan, verdiği tarihler çıkan bir falcı önerirseniz artık sevinirim. Şöyle şaşırtsın beni ve söylediği tarifler çıksın.

ya o kadar falci gezdin, hicmi tuturan olmadi bilmedi???? aralarinda begendigin hicmi olmadi

ya o kadar falci gezdin, hicmi tuturan olmadi bilmedi???? aralarinda begendigin hicmi olmadi

Söylediğim tutturan olmadığı değil, gelecekle olan vaadleri hiçbirinin tutmadı. Fal bakımı ayrı mesele. Ben geleceğe yönelik soruyorum. Bu Gülistana gittim sanırım, nasıl bakıyor, söyledikleri çıkıyor mu?

Ömer ve sevda nerede bakıyor acaba? Birde gülistanın söyledikleri oldu mu hiç cıktı mı mu ki benim çok ihtiyacım var gerçekten... Mustafa falan bakıyor mu iyi?

Son düzenleme:
ben bugün bi arkadasimla yelize gittim, cafede olmadigi icin evine gittik. kendisine acikca neden artik cafede calsmadigini sordum. yeliz hanim biraz öfkeliydi ve burda yazilanlardan dolayi rahatsiz oldugunu ve isi o yüzden biraktigini söyledi ama böyle bi yorumda yapti, ben kimseye gel bunu bozayim sunu yapayim demedim, böyle bi yetenegimde yok dedi, allaha dua et demisimdir, bu duayi yada sunu oku demisimdir. ve kendisi sunuda söyledi bi kac gün icinde kendi ismiyle burda bi hesap acicagini ve olaya aciklik getircegini söyledi yani herseyi acikca anlatcagini özelikle bi kisi hakinda! yazilan herseyi okumus, kötü elestirilere kizmiyorum begende olur begenmiyende ama iftiraya gelemem dedi ve o yüzdende burda bazi seyler acikliyacakmis, merak ettim acikcasi ve sizinle paylasmak stedim.... insallah bunlari yazdigim icinde bana kizmaz (((

Ömer ve sevda nerede bakıyor acaba? Birde gülistanın söyledikleri oldu mu hiç cıktı mı mu ki benim çok ihtiyacım var gerçekten... Mustafa falan bakıyor mu iyi?

ömer iyiydi fiestada bakıyor... sevda dediğim bayan kıbrıstan yeni gelmiş canım ben onun burda evine gittim evka 4 te bornovada ama çok memnun kaldık benim arkadaşım söylemişti kıbrıstan ordada çok memnunmuş gidenler dedi arkadaşım burdada biz 4 kişi gittik hepimiz memnundu...ay ben gülistandan hiç memnun kalmadım çok alakasız şeyler söylemişti geçmişi bile bilmedi... gidersen sende kime gittiğini yaz memnun kalıp kalmadığını ...

Neden bu kadar kızmış anlamadım? Olanı söyledik yani biz. Ben arkadaşımla gittim saçma sapan bahanelerle resmen başından savdı yine yani ve arkadaşıma da gram olsun bilemedi yani gülerek ayrıldık yanından. Büyü konusundada şuna açıklık getirelim herkese aynı şeyi söylemiş bi benden çıkmadı yani. Bilemedi ay ne yalan söyleyim.

ömerin söyledikleri çıktı mı canım sana ? bide bana bu kadının numarasını veya adresini verebilirsen çok sevinicem

Yeliz abla hakkında söyleyenen sözlerin, iftiraların aslı yoktur, ben kendisinin evinede gittim, aynı şekilde evrekadada ziyafet ettim.Evrekeda telefon vermesinin sebebi kendisine çok talep olması ve izin günlerindede yetişemeyen insanlara yardımcı olmaktı bunda büyü bozmak veya herhangi bir şekilde kısmet açma durumu gibi birşey yok. Kendisi falcı olduğu için üzerinizdeki büyüleri görmesi çok normal ve sizin ona gitme amacınız zaten hayatınızdaki olumsuzlukları görmesi. Ben bunu yapanı çok kınıyorum, hiçkimsenin hiçkimseyle bu şekilde oynamaya hakkı yok. Evine giden sadece benim ve o bayanında gittiğini düşünmüyorum insanların üzerinden hiçbir şekilde bu şekilde konuşulmasın. Yeliz ablayla da görüştüm kendisi çok sinirlendi ve açıklamasını yapıcak. Herşeyde ortaya çıkıcak er geç. Bir kişi bu olaydan sonra gitmiş bu olaylardan önce giden sadece benim. Ayrıca da madem bu kadar memnun kalmadın neden evine gittiğini söylüyosun.

Son düzenleme:

daha geçen gün yazmıştım kimse kimsenin ekmeğiyle oynamasın diye işte demek istediğim buydu böyle sorunlar yaşanmasın diye söylemiştim ama umursanmadı..yeliz e bende gittim bana sende şu var bu var demedi aksine ben sordum ve ben bilmem büyü falan dua edin bol bol dedi ve kapattı..gerçekten üzüldüm ekmeğinden olmasına..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…