İzmir'deki Falcılar

işte geçen gün yazdıklarımda bunu söylemek istemiştim kimse kimsenin ekmeğiyle oynamasın diye ayıptır günahtır ama kimse umursamadı falı beğenmeyebilirsin ama kimseyi yönlendirme hakkın yoktur..bende gittim yeliz e bana şu var bu var demedi aksine ben sordum ve ben bilmem büyü falan dua edin dedi kapattı..

Kızlarrr ben geldmm bayadır fal merakım yoktu.şimdi yine başladı..:) Biliyosunuzdur izmirde baktırmadığım falcı kalmadı.ama katina falı diye bişey varmış.Katina desteleriyle bakılıyomuş ve tarottan çok dha gerçekçi büyülü kartlarmış.Bakan kişiyi çok yoruyomuş.Netten araştırdımda çok ilgilimi çekti.Katina falına baktıran varmı hiç kızlar??? Yada bakan birisi varmı izmirde??

üzüldüm şimdi yeliz hanım adına ilk söylendiğinde bende gitmekten vazgeçmiştim ama gidip tanışmak istiyorum kendisiyle rica etsem bana numarasını gönderirimisiniz

üzüldüm şimdi yeliz hanım adına ilk söylendiğinde bende gitmekten vazgeçmiştim ama gidip tanışmak istiyorum kendisiyle rica etsem bana numarasını gönderirimisiniz

yelzin no su : xxxxxxxx, mesaj hakkim olmadigi icin buraya yaziyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

kendisi kötü elestiriye kizmiyo, begenende olur begenmiyende diyo atilan iftiraya kiziyo. kendisi ama en kisa zamanda bugün yarin herseyi acikliyacakmis burdan, bir kisin iki hesabi oldugunu biliyo ve ikili oynadiginida tahmin ediyo, bütün kanitiyla herseyi acikliyacakmis burda

ömerin söyledikleri çıktı mı canım sana ? bide bana bu kadının numarasını veya adresini verebilirsen çok sevinicem

canım benim özel mesaj hakkım yokmuş özelden atamıyorum o yüzden facebook tan ekle istersen ismini sevda tarot kahve falı diye yaz çıkıyor... kadın isimde veriyor ben çok memnun kaldım eskiye dairde verdiği isimler veya harfler tutuyordu ... tabi sen bilirsin .. ömerin de söylediği bir çok şey çıktı ama bu kadının tarotu ne tarotuu bilmiyorum kartları çok farklıydı ve bayağı uzun bakıyordu...ama ömerinde söylediği şeyler tahminler güzel onuda beğenmiştim...kadında tam tarih veriyor ....

evet bencede açıklasın neyse çıksın ortaya..

Meadows olarak nickim silindiği için tekrar internet kafeden yorum yapıyorum. Bi kaç kişiden özel mesaj aldım yelizin kendiside ulaşmaya çalışıyormuş ama silindi hesabım ulaşması pek mümkün değil yorumlarımı sildireceğim herşeyden önce ben yelizin dışında herkese aynı durumu paylaştım yani. Ve kendi düşüncelerimi söylemek istedim bu şekilde belki kullandığım uslup hoş olmayabilir belki farklı yerlere çekildi söylediklerim ama ben kendisinden bu kadar çirkin şeylere sebep olduğum için özür dilerim sonuç olarak benimki biraz cahillik oldu bu şekilde gelipte böyle şeyler yazmamam gerekirdi hiçkimsenin bu şekilde herşeyi konuşmaya hakkı yok bakamadıysa bakamamıştır bana başkasına bakamıyacak anlamına gelmiyor. Büyü konusuna da gelince büyü olduğunu kısmet açmak istediğini söylerken o bana öyle şeyler yapmadığını da söyledi, söylemese bile gelipte bunu herkese açık bir yerde söylemek benim hatam. Benim büyüğümdür, kendisine saygım sonsuz ve herşeyden önce arkadaşımla konuştum benim yaşıtım olmayan ve şuna karar verdim gerçektende kimsenin kimsenin ekmeği ile oynamaya hakkı yok. Ben beğenmeyebilirdim evet, bu kadar çirkinleşmeye gerek yok sadece. Ben düşüncelerimi ters, sinirli bir tarzda söyledim kendisinden çok özür diliyorum, sonuç olarak bana bakamadı sadece sizlere bakar onu bilemem. Böyle açıklarım demesine gerek yok herkesten herşeyden önce ben açıklıyorum ve kendisinden özür diliyorum şuanda içim rahat en azından hiçkimsenin günahını almış bile olsam özürümü diyorum kendisinden. Affeder, affetmez o kendi büyüklüğüne kalmış sonuç olarak. Tekrar söylüyorum olayların bu kadar büyümesini asla istemedim, olayların bu kadar böyle yerlere gelmesini bilemezdim. Huzursuz ettim kendisini ve çok üzüldüm. Söyleyeceklerim bu kadar. İyi günler.

ömer fiestadaki mi kızlarağasının ordaki mi ?

İstanbul'daki falcılar topiğinden mi örnek aldı bu topik de böyle karışıyor. Söyleyin falcılarınıza buraya üye olmasınlar buradan hiçbir şeye cevap vermesinler.Eeğer sizler de X falcı şöyle dedi, buraya böyle haber yolladı diye mesajlara başlarsanız reklam amaçlı üyelik muamelesi göreceksinz. Benden söylemesi..

Su falcı veya büyücü bozuntusu sen kimi tehdit ediyorsun ? Sana şaka gibi gelebilir ama kişisel bilgileri alıp sonra tehdit etiğini ve fal baktığını emniyete bildirmeden defol git insanları rahat bırak

İstersen tehditlerine devam et bak neler olacak ? Falcılıktan başına neler gelecek bak gör !

Burada adı sanı adresi belli olan falcı büyücü, uydurukçular neye dayanarak tehdit ederler anlamam zaten.. Kelin ilacı olsa başına sürermiş. Karşılarına bir üniformalı diknek yeterli bu da zor birşey değil. Yasal bir iş mi yapıyosun da tehdit ediyorsun. Lütfen kimsenin saçmasapan tehditlerine kanmayın. Fala inanmayın falsız da kalmayın..

Son düzenleme:
Falcı bozuntusu beni tehdit etsene ! Bak gör neler gelecek başına maliye ile ilk uğraşmaya başlayacaksın pazartesi görüşeceğiz.....

Sen kimsin ki insaları tehdit ediyorsun ! bekle ver gör yazmaya gerek yok kapına geldiklerinde süprizi yaşamalısın

Bence bundan sonra gelen her müşteriye polis veya maliye müfettişi gözüyle baksın.. Ya da gerçekten böyle bir yeteneği var ise bedeva insanlık hayrına atsın martavallarını...

ben yeliz hanıma bir arkadasimla gittim gecen hafta. ikimize de ben kısmet acarım buyu bozarım tarzinda bir yorum yapmadi. ve ayrica belki bazi seyleri tam yorumlayamasada faldan anladigina ve bildigine de eminim. bazi seyleri oldukca net soyledi cunku... yani zaten kimse herseyi dort dortluk tutturamayabilir. hayatlarimizdaki seyler bir suru seye baglantılı olarak surekli degisiyor cunku. ama kafeden ayrilmasina uzuldum. neyse. dedigim gibi bize buyu bozarım kısmet acarim tarzinda bir yaklasimi olmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…