İzmir'deki Falcılar

kızlarrrr ınanamayacagım bırsey gerceklestı hayırlısı olur ınsallah ve bunu bana yeliz solemıstı :)
cebını bana da atar mısn esans cım :)

kızlarrrr ınanamayacagım bırsey gerceklestı hayırlısı olur ınsallah ve bunu bana yeliz solemıstı :)
cebını bana da atar mısn esans cım :)

Pamaticm, ben de yelizin kişisel telefonu yok . Ama arkadaşıma vermiş ancak o da bulamadı nereye yazdığını .Bulursa gönderirim .Bu arada yelizin arkadaşıma kesinlikle olacak dediği (özellikle iddia ettiği) bir durum gerçekleşmedi.

Esanscım oyle bısey soylemıstı kı bana ; o zaman ımkansız hatta bıraz sacmaladın bıle dedım kadıncagıza...o kadar buyuk o kadar olay bısey oldu yanı

arkadaşlar kemalpaşa daki emele gidenler ÇOK ACİL emel in telefon numarasını bana özelden mesaj atabilirlermi? ÇOK ÇOK ACİİİLLLL

kızlar bu yeliz ve nergis dediklerınız tel. de bakıyor mu acaba ben izmirde değilimde...:18:

kızlar ozel msjlarınıza cwp veremıyorum daha hak kazanamamısım
yelızın telı bende de yok bulan varsa pzelden msj atabılır

Selamlar,
özelden mesaj yazma şansım olmadığı için burdan yardım almak istedim, eğer bu 4 beğendiğin falcının iletişim bilgilerini benimle payalaşabilirsen çok sevinirim, şimdiden yardımların için teşekkürler....

buarada kirli Birsen hakkında yorum yapayım bende,
öncelikle orda fal dinleyebilmek gerçekten mümkün değil, resmen çöplük içnde ve gerçekten çok ama çok kirli, yorumlarına gelincede ben başarılı bulmadım, gitmeye değer bulmadım.

kızlar bu yeliz kim ve nerede banada bilgin verin lütfen

ayrıca muska yazan hoca varmı

bu belevindeki falcının nosunu verebbilir misiniz? çok acilllllllll!!!!!

kek ve best11111 sizlere yeni mesaj attım.yine aynı rakamı yanlış yazmışım.:111:

Arkadaşlar yeliz ve nergizin telefonu banada acil lazım, daha öncede yardım istedim ilgilenen olmadı umaım bu sefer biri yardım eder,

Buarada kıbrıs şehitleri coton mağazasının yanında daisy cafe var, asıl her tarafta bahsi geçen müjgan orda ve daha yeni baktırdım, NAZ diye bir kız başlamış , arkadaşlar hem enerjisi çok güzel hemde cidden başarılı tavsiye ederim.

Yelize bende gittim inanılmaz memnun kaldım hatta bende telefon numarasıda vardı ancak kızım telefonumu havuza atınca ne telefon nede numara kalmadı artık biri yardım etsin lütfennnn...

arkadaşlar çok acil belevindeki ve şemiklerdeki falcının numaralararını banada yollarmısınız özelden

merhabalar;
izmirde evreka cafede çalışan tarotçu yelizin telefon numarasını bilen varsa yazarsa sevinirm.ACİLDİR

Yeliz hakkında bir şey de ben söyliyeyim , kadın biliyor. Yüzde yüz tutturmasını beklememek lazım.

Erkek arkadaşımın annesi rahatsızdı, diğer falcılar daha uzun yaşayacak,iyileşecek çıkacak dedikleri hatta ben bu işi biliyorsam bu kadın kesin iyileşecek
diyenlerin olduğu kadıncağızın vefat edeceğiniz Yeliz söylemişti. ( Bir de Fondue Cafe'deki Ali bey.. )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…