İzmir'deki Falcılar

Kızlar nergis ile yelizi karıştırmayın, bana göre ikiside aynı kefede. Nergis hele daha bi para göz 100tl'ye hemen kısmet açarız, büyü bozarız ayağına yatıyor dikkat edin. Asla gitmem artık yani. İnancım da yok. Falları hep ezbere nergisin. Aynı konuştu harfi harfine ablamla bana, ki kaderden tuttu desek kişileri farklı söylüyor. Benim yaşım küçük bana kim büyü yaptırıcak bi kere? Yelizde bi öyle bi böyle. Birinci falla, ikinci fal alakasız.

Murata gelince, evet çok memnun olanlar var ama bana tutmuyor adamın falı şimdi. Tutmuyorken tutuyor mu diyim? Bende varsa sorun tamam yani. Ama bilemedi. Tek sevgilimin adını bildi, onu metinde bildi. Zaten aynı evde yaşıyorlar, genel olarak kullanılan bir isim. Ben okumuyorum mesela, full karaladı çizgi okul hayatı çıkardı, master bile yaptırdı yahu. Gitmem arkadaaaaaş, gitmem. İstediğim bu değil benim.

Son düzenleme:
meadows nergisin telefonunu ve muratın adresini telefonunu verebilirmisin lütfenn

burda herkes birbirine yardımcı olmak derdine ortak olmak için falcı öneriyor memnun kaldığı kalmadığı falcıyı yazıyor kimse kimsenin kafasına silah dayamıyor her falcı herkese iyi gelmez ama kimsenin kimseye pislik atma gibi bi hakkı da yoktur kaldı ki ayıptır istemezsen gitmezsin herkesin emeğinin bir karşılığı vardır istersen kurşun döktürüp ödersin istersen kilit açtırıp yok işine gelmezse yaptırmazsın bu işler böyledir ama tekrar söylüyorum kimsenin ekmeğiyle oynamayın arkadaşlar çok ayıp ve günahtır..

yorumun icin tesekkür ederim, bahsetigin musatfa nerde bakiyo ve neye bakiyo, fiyati ne kadar cnm. simdiden tesekkür ederim.....

Pislik atmak mı? Afedersinde durumu olmayan insanlardan boş yere alınan paralar nolucak? İnsanlar eşinden, dostundan, kocasından ayrılıp gidiyor o falcılara kimse kimseye sürekli düzenli olarak zevki için gitmez hanımefendi. Başlarım ben böyle düzenbazların ekmeğine. Milletin burada bağladığı umutları nolucak peki? Kocanla barışıcaksın diyor kadın, barışmaları imkansız olduğu halde uydurma bir yalan olarak, o kadın sırf onu söyledi diye mantıksız bir şekilde başlıyor beklemeye kocası dönücektir diye. Böyle birşey yok. Herkesin ekmek kapısı başka yerden olucak ozaman. Ben kimseyi kandıramam kusura bakmayın. Benim için buysa budur, hakedene de hakediyor diyorum zaten. Ama hakedenlerin yanında haketmeyenlere prim yaptırmam.

Son düzenleme:
yorumun icin tesekkür ederim, bahsetigin musatfa nerde bakiyo ve neye bakiyo, fiyati ne kadar cnm. simdiden tesekkür ederim.....

Kızlarağasının yanında bir kafe var hemen ilk kafe orada bakıyor canım, zaten onun dışında dört tane daha falcı var birde Ömer varmış öyle dediler iyi bakan. Sen bilirsin, Mustafa uzun saçlı mavi gözlü biri.

ya ben bunu simdi nergiz yada yeliz icin demiyorum ama bence en kötü sey bi insana umut vermek, karsindaki insan caresiz zaten, bi umutla falcinin agzindan cikan lafa bakiyo. bana göre falci, kötüde olsa gercegi söylemeli.....bence Meadows düsüncelerini söylemis, bunda kötü birsey yok,ona iyi gelen falci bana iyi gelmiye bilir. sonucta burda hepimiz düsüncelerimizi paylasiyoruz, iyi yada kötü....
bu arada mustafa nerde bakiyo ve kaca

aaa biliyorum orayi, fisilti cafe, mustafa uzun sacli, yanilmiyorsam 3 erkek bide bi bayan daha var bakan, karsisinda malatya pazarimi diye birsey var, baktirdim ona iyi bakiyo ama daha zamani var cikmasi icin. ama simdiki durumumu filan bilmisti, iyi bakmisti :)))))

Söylediğim gibi yani üç kişi gittik biz aslına bakarsan ve şok olduk, 35 yaşında ablam ve arkadaşı aklı başında olgun insanlar hemen anladı. Denemesi size kalmış yani. Çok iyi biri olsa bu kadar gezmeyiz arkadaşlar en iyisini bulmak için. Salak değiliz bizde yani. Ben şimdi iyi olsa neden demiyim size gidin böyle böyle baktırın diye. Benim size ne kötülüğüm olabilir, ne kadar pskilojisi bozuk insanlar var biliyomusunuz. Bunlar benim izlenimlerim, deneyimlerim. Gidebilirsiniz, ama lütfen umut bağlamayın. Üzülürsünüz sonra..

Hıh, işte fısıltı kafe canım. Aynı şekilde tam söylediğin yer kızlarağasının yanında karşısında malatya kayısıcısı var. Bayanda var evet. Diğerleri üç kişi. Ben mustafadan memnun kaldım bir ay süre verdi bakalım çıkıcak mı.

hanımefendi ben sizin yorumunuza laf etmiyorum bizde beğenmediğimiz falcılar için yorum yapıyoruz ama denenmeli ya da denenmemeli diyoruz size tepki göstermemin sebebi kesin yargıda bulunuyor olmanız size iyi gelen bana gelmeyebilir yada tam tersi olabilir..burda hiç birimiz bilirkişi değiliz olamayız da benim demek istediğim yorum yaparken daha dikkatli olalım bize iyi gelmeyen bir başkasına çok iyi gelicek olabilir ve biz istemeden bunu engellemiş olabilirz.

bu emine hanımı banada bulan olursa söylermi acaba???

İşte burada ayrı düşüyoruz sizinle, ben ilk mesajımda da söyledim, eğer benlik bir sorun olsa bu atıyorum bakamaz falan yani. Savsaklar geçer. Bende ilk gittiğimde nergiste, yelizde çok iyi bildi bakın burada bir sorun yok zaten. Atarsın tutar gibi yani. Ama ben ezbere konuştuklarının taraftırıyım. Detaylı bir şekildede yazdım daha önceki mesajlarımda arkadaşımla gittim, hiçbir şekilde oda ezbere olduğunu söyledi. Sabah kahvaltısında arkadaşıma dedim hani bak böyle böyle söyledi bu kadın şaşırdım kaldım. Aynı şeyleri onada söyledi. Bu bir tesadüf olamaz ya bilemiyorum. Sorun burada bayanın veya herneyse erkeğin özel güçlerinin olupta beni görememesi değil. Hiç değil hemde. Sorun burada, her önüne gelene aynı ağızla konuşup, ezber ile konuşmaları. Onlar çok iyi falcılarda benden elektirik alamadılar değil yani. Başkasına iyi gelmesi için gücünün,yetisinin olması gerek bir insanın. Bakın yine söylüyorum bunlar benim görüşüm. Benim haksızlığa asla tahammülüm yok. Herkesten önce falcıya giden kişinin pskilojisini düşünür acırım yani durumuna, çünkü bende gidiyorum yani. Umut bağlamak çok zor bir durum. Asla kandıramam, bakana iyi bakmıştır orasını bilemem söylediğim gibi ilk falda bana da iyi baktı ama, bu kadar konuşuyorsam benimde vardır bir bildiğim. Ben falcı değilim birşey değilim neden bu kadar net konuşayım ki? Ne çıkarım olabilir sizlerden. Sadece yazıktır, günahtır. İşini daha iyi yapan çok nadir bile olsa insanlar var. Onları ezipte, bu tarz insanları yüceltmeyin. Çok iyi insan olsalar para için yapmazlar bu işi zaten arkadaşlar. 100tl - 200tl az para değil bunlar. Kısmet açma, büyü bozma bunlarda kullanılan malzemeler belli. Mantıklı olun ne dediğimi anlayacaksınızdır. Daha fazla uzatmanında bir manası yok.

Son düzenleme:

mustafa önceden siestadamıymış bu tarifte birisi bana bakmıştı geçen sene fiestada o anlık söyledikleri tuttu ama geleceğe dair söyledijkleri ve verdiği tarihler çıkmadı

kızlar ben bornovada bir bayana gittim.. 1 hafta falan olmuş kıbrıstan gelmiş... çok memnun kaldım kıbrıstan bir arkadaşım tavsiye etmişti ... geçmişi ve bugünü tam anlattı çok yakına dair beklentim olan şeylerden bahsetti 4 kişi gitmiştik hepimizde memnun kaldık... ama bende önce çok falcı gezdim bir şu fiestadaki ömer den memnun kaldım birde bu bayan dan adı sevda ...

Meadows sana bi konuda daha katiliyorum "para icin yapmazlar" sonucta bu yetenek allah tarifindan verilmistir ve bunu maddiyata dökmek ne kadar dogru bilmiyorum! tabikki bazi insanlar gecimini böyle sagliyor, cocuklarini okutuyo zor durumda olduklari icin belki maddiyata döküyo. hangisi dogru tartisilir, büyü bozma, kismet acma bazen cok abartili fiyatlar verebiliyorlar. benim tesaddüfen tanisdigim bi bayan var kendisi bana göre cok iyi fal bakiyo, uzun uzun bakmiyo kisa ve öz, kalbi tertemiz ve cok iyi bi insan, maddi durumu okadar kötükü, hic bi geliri yok, ac yatigi günlerde oluyo,cok zor bi hayat yasiyo, faturalarini ödüyemedigi günler oluyo ama asla fal icin para talep etmiyo, fal baktigin kisilerden para al diyorum bazen ona ama asla yapmaz istese yapar ama günah diyo yapamam diyo, yani böyle insanlarda var. biz insanlar cok benciliz falci falci gezeriz cafelerde, gideriz 15 tl 20 tl 25 tl ye fal baktiririz ama böyle bayanlara baktirdigimizda gönlümüzden bile 5 tl vermeyiz, beles ya hemen kulaniriz......

Bak işte nasıl anladın söylediğim gibi yani. Ne durumda olanlar var ya hakeden yapmayalım yani. Yazık değil mi o kadıncağıza aç, susuz çoluğu çocuğu var yani. İstese bakamaz mı? 100-200tl ya. Ki malzemeleri siz temin ediyorsunuz bir de. Rezalet.

ben kendime bile kiziyorum, falci falci gezerim, ama parayi o dedigim bayana versem sonucta bana göre iyi bakiyo, ve dedigi herseyi yasiyorum ne savaba girerim, kadinin tek istedigi benim icin dua et diyo baska birsey istemiyorum diyo. eger birgün kismet olursa seni o bayanla tanisdircam.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…