İzmir'deki Falcılar

karşıyaka da hülya cafe de hülya hanım bakıyor.geçen sene annemle bi de bi tanıdığımızla gitmiştik.tanıdığımızın bebeği olucağını hatta oğlan olucağını daha da geçmişinde neler olduğunu bilmiş gelecek için de çok güzel şeyler söylemiş.ev alıcağını araba alıcağını hepsini bilmiş.gerçekleşmiş bunlar kii gördük gözümüzle.bizde gittiğimzde uzun vadeli çok güzel ve istediğimiz bi şiy söyledi.annemin ve benim karakterimizi resmen şıp diye yüzümüze söyledi.benimle ilgili olması gerekeni sorduğumuzda oluıcağını söyledi ve oldu.geçmiş gün tabi bunlar net hatırladığım şeyler dostu düşmanı da söylemişti.bi tek benimle ilgili bi şiy söyledi.isim verdi ama ne öyle birini tanıyorum ne de tanıştım.şimdi annemle gene ebced için gidicez.ya da yeşilyurttaki emel e mi gitsek karar veremedim.tabii haala duruyorsa emel.

Arkadaşlar fal bakan bayanlar kendilerine müşteri bulabilmek için farklı biriymiş gibi kendilerinin reklamını yapıyolarmış burada dikkat edelim paramız boşa gitmesin

Adı Tamila.Onunla ilgli görüşlerimi daha önce yazmıştım. Belki türkçesinin çok iyi olmamasından çok ağır ,çok yavaş konuşuyordu.Zar zor bir kaç şey söylemişti.içim şişmişti fal baktırırken.Çok iddalı olmasına rağmen ve verdiği vadelerin üstünden aylar geçmesine rağmen söyledikleri çıkmadı.Bende durum bu Tamila ile ilgili.Artık daha idmanlıysa,yeteneklerini ve Türkçesini geliştirdiyse ,bilemem .

Evet evine gittim ve kendisi konusunda izlenimlerim değişti.

Bu forum bilgi alışverişinde bulunalım ,tavsiye edelim,eleştirelim,beğenelim ,uyaralım ,soralım, anlatalım,yorumlayalım diye vaR. Uygun bir dille hayal kırıklığımızı da paylaşabiliriz

Bu forum bilgi alışverişinde bulunalım ,tavsiye edelim,eleştirelim,beğenelim ,uyaralım ,soralım, anlatalım,yorumlayalım diye vaR. Uygun bir dille hayal kırıklığımızı da paylaşabiliriz

Bilmiyodum bende zaten, benim burdaki bu kadar mesaj yazma amacım farklı esans. Ben burda başka bişey mi yapıyorum anlamadım yani ??? Aynı şeyi yapıyorum zaten farkındaysan. Şöyle söyleyim arkadaşlar.

Ben yelize iki kere gittim, bir kafede birde evine davet etti gittim. Açıkcası arkadaşıma da bakmış siteden bilememiş. Bende aynen esansın söylediği gibi, hiç olmayacak şeylere değindi kafede. Ama sonrasında arkadaşımla gittim, daha önce arkadaşım sibel ablaya kurşun döktürmek, büyü varsa falan bozdurması için gitti ve üzerinde büyü olmamasına rağmen büyü var dedi. Bende bana söylediklerine dayanarak acımadım -okadar uzak ki evi dağ resmen- gttm. Herneyse. Bi hatice'dir dönüyor herkese anlamış değilim. Muhakkak biri ölücek diyor, evindeyken berbat baktı ya. Böyle bişey görmedim, o kafedeki kadın değildi yani. Başka biri ölücek dedi, sende büyü var sevgilindede var dedi. Annendede var dedi. Kadına göre herkes büyülü. Herkes Hatice, bi tuhaf geldi açıkcası kızlar. Bir kere gidin söylediklerine kulak verin dinleyin hatta ve hatta not alın. Bir dahakiler birbirini tutmıycak. Deneyebilirsiniz. Ben aham,şaham memnun kalmadım şaşırtmadı beni.
Tarih konusunda zayıf olduğunu söylüyor. Ama bazı tarifler verdi-o tarif ve aşağı yukarı tarihleri beklicem bakalım. Bişey kalmadı şurada.

Nergise gelince,

Ben nergisede ablamı götürdüm dün, arkadaş bir insan anca bu kadar ezbere konuşur ya. Deneyin görün derim ben, bir büyüdür gidiyor herkeste, hemen kurşun dökelim kısmetin kapalı senin ayağına yatıyor. Böyle şey görmedim. Sende ruh sıkıntısı var, izlendiğini hissediyorsun, arkandan biri geçer gibi oluyor, uykunda sıçrıyorsun, karnından yukarı nefes alamıyorsun, üç gün yemek yemezsin, üç gün sonra da yediğinde doymak bilmezsin, kalbin çok temiz herkesi kendin gibi görüyorsun, falan fistan. İlk gittiğimde ne kadar dürüst ne kadar dobra dedim. Ardından bi baktım ezbere konuşuyor. Kapattığım fincanı kendim açtım. Baktırmadan çıktım yürüdüm...
Bi kısmet açma bilmem nesi görürsünüz nergiste, olmadı kurşun dökme şeyi.
100tl.

Murata da gittim,

Abi yok böyle bişey ya, biri de mi iyi olmaz, gittim oturdum benden önce 9 kişi var bakın oturdum bekledim, orda siteden bir bayanla tanıştım. Murata düzenli gidiyor, aynı şekilde inancıda var. Ben aynı kafede metine baktırdım daha öncesinde. Memnun kalmamıştım, bu seferde bunu deneyim dedim. Gitti 17.5 boşuna. Neden mi? Anlatıyorum hatta kendi yazdığı kağıttan okuyarak ;

" 19 temmuz senin mutlu tarifin olucak, mert kim senden hoşlanıyor, okucaksın, ya okumuyorum ki ben!? Herneyse tutturdu okucan, okucan, okucan, istanbul bilmem ne üniv. Sonra metinden de çıktı bu bana, CAN kim? Merve,Gizem,Özge uzak dur bunlardan. Sayısalcısın sen dedi, ben matematikten nefret ederim bi kere.
Sevgilini istemiceksin dedi ne alaka? O dönücek ben mi istemicem."

Uzatmaya gerek yok. Ya bende var bişey, ya da bunlar da var arkadaşlar. Bir gittiğinize ikinci defa gidince pişman oluyorsunuz. Benden söylemesi, bana diyin ki şu falcıda söyledir. Verdiğim para sonuna kadar helal-i hoş olsun, ama haketmiyorlar ya haket-mi-yor-laaar !

Bu kez son olarak "Mustafa" isimli bir falcı var meth-i var. Ona gidicem bakalım bilicek mi.
Gelişmeleri yazarım.
İyi günler..

Son düzenleme:

Sen beni evine çağırdı derken , aklıma bu ihtimal gelmişti .Zaten fal bakmak için kafede gayet rahat bir ortam varken ve fal da bakılmışken ve sen de onun falından memnunken niye bir de eve çağırsın ? Daha fazla para koparmak için.'Yelizle ilgili düşüncelerim değişti' yazıp başka bir açıklama yapmayınca, yaşadığın durumun detaylarını açıklamak istemeyebileceğini düşündüm.Ayrıca başka insanları da aynı nedenle evine çağırmış olabileceğini , evine gidenlerin de bu konuda buraya uyarılarını yazmaları gerektiğini düşündüm.Çünkü Yelizle ilgli negatif bir yorum hatırladığım kadarıyla en fazla bir kişiydi.o da falının çıkmadığıyla ilgiliydi.Eve aynı amaçla başkalarını da çağırmış olabilir onlar da yelizle ilgli bütün o beğeni mesajlarından etkilenmeden ,çekinmeden 'belki bana inanılmaz' demeden yaşadıklarını açıklasınlar istedim.' Bu forum bunları paylaşmak için' derken kastettiğim buydu.Giden arkadaşlarımdan biri de o kafeye çok yakın oturan kuzenine bahsetmiş yelizden.O da gitmiş ve' falıma güzel baktı,memnun kaldım ama evine de çağırdı daha rahat bakarım diye' demiş. O kişi gitmedi' gerek yok bu kadarı yeter' diyerek .Tabii biz eve niye çağırdığnı öğrenemedik ama büyük bir olasılıkla ' sende şu ,bu,nazar vs var ,kesinlikle açtırmak ,bozdurmak gerek yoksa olmaz ,kısmetin şu bu kapanır ,bunu çok pahallıya yaparlar ama ben sana 000000tl ye yaparım 'tarzında bişeyler söyleyeceğini tahmin ettik.

yeliz hakkında benimde düşüncelerim değişti arkadaşlar bi mekanda çalışıpta o mekana ihanet edip insanları evine çağırması kabul edilemicek bi davranış evreka çok elit ve nezih bir mekan çünkü ..ben hiç yakıştıramadım

slm cnm, cok sasirdim, ücündende cok memnundun aslinda. ben yelize ilk baktigimda cok memnun kalmistim, ikinci gittigimde fazla birsey sylemedi kötü biseyde söylemedi ama ilk fali daha cok begenmistim. sen busefer muratami metinemi baktirdin daisy de, cünkü muratan cok memnun kalmistin hizli konusurve dedikleri cikiyor diye yazmistin. benimde bu fal konusunda kafam karisik ama ücününde kötü bakmasi tuhaf acaba o günlerde senin enerjindemi bi degisiklik vardi. du fiestada burcu var ben onun falinida begeniyorum, tarota bakiyo. ve alsancakta eski müjgan cafe de simdi villa olmasi gerekiyo ismi, ali abi var ben onun falinida begenirim bu hafta ama izinli....

slm cnm, cok sasirdim, ücündende cok memnundun aslinda. ben yelize ilk baktigimda cok memnun kalmistim, ikinci gittigimde fazla birsey sylemedi kötü biseyde söylemedi ama ilk fali daha cok begenmistim. sen busefer muratami metinemi baktirdin daisy de, cünkü muratan cok memnun kalmistin hizli konusurve dedikleri cikiyor diye yazmistin. benimde bu fal konusunda kafam karisik ama ücününde kötü bakmasi tuhaf acaba o günlerde senin enerjindemi bi degisiklik vardi. du fiestada burcu var ben onun falinida begeniyorum, tarota bakiyo. ve alsancakta eski müjgan cafe de simdi villa olmasi gerekiyo ismi, ali abi var ben onun falinida begenirim bu hafta ama izinli....

yorumları okudum ve acıkcası sasırdım. Adı üstünde fal arkadaslar size parasını oderken garanti vermıyor kımse. Bana bu gune kadar baktırdıgım herkes ozel cep numarası verıp kursun dokelım v.s dedi ama bır kere bunu yaptım amacın daha fazla para oldugunu anlayabıldım. Bu kadar ılgılı ve arastıranlar olarak 15 gun sonra aynı kısıye fal baktırmanında saçmalık oldugunu bılmenız gerekır diye düşünuyorum. Ben Yeliz'in ılk evıne gitmiştim banada büyüden v.s bahsetti ama gel su kadar para ver cozelım falan demedi.Fal bakma uzunluguda aynı evde ve cafede zamanında Müjganda aynı seyı yaptı. Cafede bakmasından memnun kalan bi cok kişi var ve bana soyledıkleri hala cıkıyor ancak cafe dısında bi yerde baktırmanızada gerek yok yada 15 gunde bir aynı kısıye fal baktırmanında hiç bir anlamı yok. Bu durumda Cafe sahıbıde ordan bi gelır elde ederken saçma meraklara kapılıp falcıyla ozel bir gorusmeye luzum yokturki bu kişiler hoca değil ve büyü cozmeyıde bılemez. Daha once Ebru isimli bir falcı benden 500 tlye büyü bozarım derken suratına bakıp güldüm ama bugune kadar Yeliz bana var demesine karsın gel ben cozeyım demedi cunku yapabılceği bişey değil.

Aynı şekilde bende yelize geçen hafta cafede baktırdım banada büyüden bahsetti ama ben bozuyorum tarzı bişey söylemedi evet kimsenin değinmediği şeyleri bildi geçmişle alakalı ama bunlar öyle çok çok önemli şeyler değil mesela birinin sürekli başının ağrıdığını bilmesi gibi önemli olmayan şeyler.

kızlar nergizin telefon numarasını verebilirmisiniz çok acill pLss

Cookie kafeye gittim bugün,

Alsancakta işim vardı arkadaşlar gittim bugün Tamila hanıma, şu iranlı övdüğünüz falcı var ya hani? Biliyo dediniz ama bu kadın aynen ve aynen bornova küçük parkta fal bakan asyadan farksız.. Sallama,laf kalabalığı ağızdan laf alma, her biri var. Söyledikleri asılsız şeyler karşısında sürekli gülümsedim geçtim, en sonunda bilemediğini anladı, muhabet etmeye başladı. Neyse gitmeyin derim ben, 8tl. Ayrıca arkadaşımda diğer bayana tarot baktırdı, 20tl aynı duyguları paylasıyoruz. Kadın kart açıyor yorum yapmıyor o kadar saçma yani dedi, ki tarot kart yorumudur. Hissiyatla alakasız, en azından otur evde çalış ve iki bişey öğren kartlar hakkında be kadın !

Falcı Mustafa,

Abi bi insan bu kadar mı hoş sohpetli olur? Yemin ediyorum falı için beş saat bekledim.. Ben beklemem yani, inat ettim bekledim resmen, acayip uzun bakıyor. Çok tatlı bir abi -bana göre abi- çok genç biri. Falcı tipi asla yok. Ama yüzüne bakıp durumları patır patır söylüyor. Bi 20-25 dakika dinledim, herşeyi anlattı falan. Geleceğe yöneldi, sonra sorun var mı dedi ve baktım kaldım. Daha ne sorum olabilir ki yani. Ne bıraktın MustafaAbi : D Neyse memnunda kaldım şahsen, bu kadar beklemeyi göze alamam sanırım. 2.5'ta olan randevuma 1de gittim mekan boş olur diye. Beş saat bekledim. Pişman değilim, ama göze alırmıyım o kalabalığı bilinmez tabi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…