İtiraf etmek çok zor ama içimde tutamıyorum :(

Neyi merak ediyorum biliyormusun?:nazar:

Birgün kapin calacak...bir acacaksinki karsinda karisi duruyor kucaginda belki bebegi ile ..o kadinin yüzüne nasil bakacaksin?? O kadina ne diyebileceksin? Düsecegin durumu hic düsündünmü? Ailen duyacak, es dost arkadaslar duyacak...toplumda nasil bir imajin olacagi aklina gelmedimi hic....yoksa bunlari düsünemeyecek kadarmi ask kafani bulandirdi??:nazar:

Yapma arkadasim yapma...biran evvel bitir bu isi....cünkü er yada gec endinde sonunda bu isden zararlil cikacak kisi sen olacaksin.:kahve:

Arkadaşlar evli bi adamla olması tabiki tasvip edilecek bi durum değil ama neden sadece kadın suçlanıyor burda yani niye utanacak olan bitek o yani sonuçta adamda istiyorki beraberler alan memnun veren memnun durumu var ortada. Adamı bırak diyorsunuzda sanki kadın kendi kendine mi bişeyler yaşıyor. Bence iki tarafta suçludur. Ama nedense hep kadına yüklenilir.

kendını o adamla ewlı karısınıda sevgılıs olarak dusun bunu dusunebılırsen yeter zaten
ama bubu dusunebılecek olsan zaten kendını frenlerdın
KADINA EN BUYUK KÖTÜLÜK YINE KADINDAN GELıYOR
KADIN KADININ DUSUMANI

Arkadaşlar evli bi adamla olması tabiki tasvip edilecek bi durum değil ama neden sadece kadın suçlanıyor burda yani niye utanacak olan bitek o yani sonuçta adamda istiyorki beraberler alan memnun veren memnun durumu var ortada. Adamı bırak diyorsunuzda sanki kadın kendi kendine mi bişeyler yaşıyor. Bence iki tarafta suçludur. Ama nedense hep kadına yüklenilir.

canım dikkatini çekeriz burada muhattabımız evli bir erkekle beraber olan bir bayan.o erkek yokki karşımızda.tabii o da suçlu.ama arkadşımız açmış konuyu,adam değil. :kahve:

muhheheheheheh yaw adam zaten şerefsiz kadının burda bişeyler yapması lazım adama bişi olmıcakki sıyrılıp çıkıcak işin içinden olan bu akıllı kıza olacak

canım dikkatini çekeriz burada muhattabımız evli bir erkekle beraber olan bir bayan.o erkek yokki karşımızda.tabii o da suçlu.ama arkadşımız açmış konuyu,adam değil. :kahve:

canım anlıyorum tabiki öyle ama yani şimdi bu bayan o adamı bıraksa ne olucak o adam paşa paşa yuvayamı dönücek. O adam mutsuz bi evlilik yaşıyosa bunun devamı gelicektir.Aldatmalar tek taraflı değildir onu demek istiyorum hani sanki yuvayı kadın yıkıyomuş gibi yansıtılır hep alakası yok. İki taraflı düşünmek lazım.

Pardon bacim...nerde yazmisiz adami birak diye...?benneyaptımki

olsun arkadaşlar bu gibi çok örnekler var hayatta bizde aramızda konuşup tartışmış oluyoruz konuyu

alkisalkisalkis:hooray:çok iyi yoldasın devam.ama şimdi bu adamı bırak bununla işin bitti karısını aldattı değerli oldun şimdi başka bir evli adam tut.sırayla git.ne vazgeçilmezz kadınım dersin egonu tatmin edersin

konu başlıgını okuyunca evet bi 2. kadın vakası daha dedim
emmede çogaldınız heee
bi kadına kendi cinsinden başkası kötülük yapar mııı
yapmas
siz devam edin anacımm

canım hani bence biran evvel bitir bu işi diye yazmışsın ya o anlamda dedim.

Bu adamin evli oldugnu bile bile beraberlik teklifini kabul eden konu sahibi arkadasimiz degilmi?

Evet...o zaman baslattigi gibi bitirmesi gerekende odur kanimca....bunu demek istedim.

Evli oldugu halde eski askinla beraber olan bir adam icin burda klasik argo kelimelerini kullanma ihtiyaci duymuyorum.:1closedeyes:...tabikide en bas suclu erkektir fakat böyle evli erkeklerin manitasi olmaya evet diyen kadinlarda sütten cikmis ak kasik degildir...:kahve:

Sevdim asik oldum gibi bahaneleride yemezler....Askin kutsaligni öne sürerek askida kirtlettiler artik.:1no2:

canım anlıyorum tabiki öyle ama yani şimdi bu bayan o adamı bıraksa ne olucak o adam paşa paşa yuvayamı dönücek. O adam mutsuz bi evlilik yaşıyosa bunun devamı gelicektir.Aldatmalar tek taraflı değildir onu demek istiyorum hani sanki yuvayı kadın yıkıyomuş gibi yansıtılır hep alakası yok. İki taraflı düşünmek lazım.

adam yuvaya dönsün veya dönmesin o değil sorun,sorun arkadaşımızın yaptığı,yaptığını da yazması.her neyse adam veya bu kadın beni ilgilendirmiyor.beni adamın çocuğu ve eşi ilgilendiriyor.ama ilk başta çocuğu.arkadaşımızın yaptığının yanlış olduğunu bile bile buraya ,sanki birileri de ona haklısın diyecekmiş gibi yazması.sevdem umarım anlatabilmişimdir canım.neyse arkadaşım sen de bence bu yaptığın hareketten vazgeç,kendine bekar birini bul.sevgiler... kötükedihüso

Yaw ece gel hele kiz gel....korkma kimse birsey demicek sana...:nazar:
Su sorulari yanitla bi....konusalim bacvim:nazar:

kız gülsüm allah seni napsın he.ben de diyorum burdayım niye bana gel diyor :)) konu sahibi ece değil ecce_25 .... ece deyince ben üzerime alındım.isim benzerliği yani,pardon 3 harf benzerliği gamyoncuiremsu

bunu söylemek çok zor arkadaşlar. hatta kendime bile söylediğimde utanıyorum bazen. kendimden nefret ediyorum ama elimde değil çok seviyorum. bir kaç aydır biriyle beraberim. liseden beri sevdiğim biri ve bi gün yeniden karşıma çıkcağını, çıksada onu hala unutmamış olcağımı düşünmemiştim ama çıktı ve ben hala unutmamışm. o kadar seviyorum ki ona "hayır" demek benim için hayatımdaki en zor şey. sorun ise onun evli olması. evli olduğunu bile bile kabul ettim ve eğer bir gün hayatımdan çıkarsa naparım bilmiyorum. böyle devam etmek de çok ağırıma gidiyor. her sabah bugün bu işi bitiriyorum diye uyanıp sonra bu düşünceyi aklımın en derinlerine itiyorum. bana kızmayın lütfen. kimseyle paylaşamıyorum bunu. içimde tutmaktan perişan oldum. birileriyle paylaşmam gerekiyodu:çok üzgünüm:

enazından yaptığınızın ne kadar utanç verici bisey oldugunun farkındasınız iste bu güzel. buna rağmen hala devam etmenize ise hiç sözüm yok madem

bukadar seviyodunuz bekarken girseydin ya bu adamın kalbine okadar cesaretlisin bunu bastan yapsaydın belki de simdi esi olurdun....

ilk önce erkekde kasından gözünden önce vicdan ararım bakarım gözleri böyle dört dönüyor mu sonra kalbime girer eğer vicdan yoksa o erkektee acırım çünkü hayatı boyunca kimseyle mutlu olamaz gözü açtır ve hep derim ki gözü ac olanın karnı hiç bir zaman doymaz bilmiyorum evli olduğnu deseydin yorumum çok farklı olurdu ama bildigin için burda tek suçlu seni görüyorum kusura bakma gelip yalvarsa bile sana onu bir sekilde engellerdin

ben bir bayanım ve kendimde dahil olmak üzere bir kadının isteyipte basaramayacağı sey yoktur iyi veya kötü bir erkeği bastan çıkarabileceği gibi onu kendinden de uzaklastırmayı yapar isterse melek isterse seytan olur
kusara bakma ama böyle ask olmaz üç kisinin olduğu bir iliskiye ben ask diyemem

bence buna alıs çünkü o bir gün hayatından çıkıcak bugün olmasada yarın yazık kendi hayatını karartığın gibi diğer kadının da hayatı karartacaksın bu vicdan azabıyla yasaya bilecekmisin ondan ayrılıp yanına geldiginde mutlu olacakmısın yapma sunu unutma ki yuva yıkanın yuvası olmaz bunun farkındasın da üzgünüm de diyosun bunu bir an önce bitir daha cok devam edipte daha çok bu ask altında ezilme

ask insanı yüceltir ya yükseltir bu ask daha beter seni ezer düsürür

bırak ilerde çoçuklarına anlatacağın güzel bi askın olsun geriye dönüp baktğında hiç pisman olmacağın bir ask ve sevdiginin sadece sana ait oldugunu bilmekse yasacağın en güsel mutluluk olacak

bugunü yarını yok bu iliskiyi bitirmek en doğrusu herseyden geç kendine olan saygını yitirme bence bir insanın kendinden nefret etmesi kadar kötü bisey olmaz çünkü kendinden nefret eden insan hayattan zevk almaz kimseyide sevmez

hatalarını sil at birkenara yoluna devam et yok ben devam edicem diyosanda inan bana günün birinde su bulundugun durumdan daha kötü olacaksın

özelini merak etmiyorum ki...
nasıl bağlayacak konuyu onu merak ediyorum...mirmirmirmir
bir insan yıllarca düşünmediği biri karşısına çıktığında nasıl hiç unutamadığını anlar onu çok merak ediyorum mesela...kaydirigubbakcemile2
ne oluyor mesela o anda..
sonra ahh seni hiç unutmamışım ben mi deniyor bunun üzerine adam ne diyor? bende mi diyor ama ben evliyim mi diyor?
bunları bilmek hakkım bence...

Aman be Elfiş..
Hiç bişiy bilmiyin..
Dinkkkkkkk diye bir ışık yanar o anda..alkisalkisalkis
Anlarsın zati unutamadığını...
Ee adam evliymişin..
Ne yapalım canım yemedik ya..:lepi:
Hayret bişiy

X