Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

valla kızlar ben dayanıyorsam inanın bu dünyadaki herkes dayanır :))
direnin ve sakın vazgeçmeyin kaldı 12 gün diyorum şimdiden :))

ya aclık hıssedılmıo aslnda bolerek yersen. spor yaptım bu arada ondan gec yazıorm sımdı de tıtrıyorm

yengeçburcu cnm çok tatlısınŞeniz
cesaret edememe sebebim açlığa dayanamama korkusu:jeyyar:sırnaşık şey
bence dayanabilirsin cnm yaa kaydirigubbakcemile5

ya aclık hıssedılmıo aslnda bolerek yersen. spor yaptım bu arada ondan gec yazıorm sımdı de tıtrıyorm

ya açlıktan ziyade bizim ağız aışkanlığımız olmuş sanki yemeler lmaz:
sana iyi titremeler cnm yerimseniben

bence dayanabilirsin cnm yaa kaydirigubbakcemile5

ya açlıktan ziyade bizim ağız aışkanlığımız olmuş sanki yemeler lmaz:
sana iyi titremeler cnm yerimseniben

dun cok halsız hıssedıyordum kendımı ama bugun daha ıyıyım ustelık o kadar da spor yaptım.. :) daha hafıf hıssedıyorum kendımı

akşam yemeğimide yedim ıspanak ve 2 yumurta bir dilim domates olarak. Diyet dışında küçük bi yarım elma ve 4-5 çilek yedim.
Akşam yürüyüş ve egzersiz yaptım.
BıRıNCı GÜNÜM BAŞARIYLA GEÇTı.

Son düzenleme:
akşam üstü çok uykum vardı ama uyumadım bir arkadaşıma gittim bitki çayımı içtim, arkadaşımın saçını boyadım çocuğu ile oynadım ve kendime sürekli aç olduğunu söylemekten vazgeç dedim .

direniyorum ve çok hırslandım kesinlikle vereceğim bu kiloları :))

kumdenizi birlikte devem ediyoru ozaman desene hihoyyyt bugün ikinci gün şuan kahvem elimde kendimi dünden iyi hissediyorum ...
dün 40 dakika kadar yürüdüm ve 45 dakika kadarda spor yaptım yürüyüşe çıkarken ölü gibiydim bayılırım diyordum ama başardım yürüdükçe açıldım tartıya çıkmıyorum ama inceldim gibi ilk günden en azından göbüşüm baya gitti :lepi:
bu arada internetten ebru şallının plates haraketlerini indirdim göbek karınla ilgili çok güzel şeyler var bugün yürüyüşe çıkmadan onları yapmayı düşünüyorum sonradan yürüyüşe çıkacam bakalım .... başaracaz kızlar buna inanıyorum bu arada kolları toparlamak ve inceltmek için için çok güzel haraketler buldum nasıl ekleyeceğimi bilsem ekleyeceğim siteye hepbirlikte yapalım ama beceremiyoum :gitme: desteğin için çok saol canım :1hug:

yengecburcu canım çok teşekkür ederim desteğin için ... dünden daha iyiyim dün hatta halsizken kendimi zorlayıp 2 saate yakın spor ve yürüyüş yaptım ve harika hissettim ama çıkarken yürüyüşe ölü gibiydim delikafadulden
ben 75 kiloyum arkadaşım bundan 3-4 ay önce 58-59 kiloydum türkçe öğretmenliği mezunuyum ama aatanamadım ve son 3-4 ayda sürekli ders çalıltım evden dışarı çıkmadım sınav için ve bi baktım 75 kiloyum mafoldumben hatta kan dolaşımım falanda madolmuştu kötüyüm yani baya bir ama toparlamaya çalışıyrum boyumda 1.68 civarı anlayacağım durum vahim delikafadulden
bu arada da 1 senelik evliyim yaklaşık olarak ve eşim 62 kilo laelaelaelaelae adam yiyo yiyo kilo almıyor bide üstüne örneğin saat 11 de yarım ekmek karışım yapıyor banada yapıyor aynısından sende ye ne olur sen yemessen yemem diyen bir tipti takma kilolarını diyordu ama üzüldüğümü görünce konuştuk birlikte şimdi destek veriyor yemeğini kendi yapıyor zaten hep o yapıyordu kaydirigubbakcemile3 çokta güzel yapıyor mutfakta yemesine rağmen odadan alıyorum kokuları yani ben oburum o ne yapsın kaydirigubbakcemile2

sende iyi demişsin canım seninkilerde saygılı olsun ve şu diyet bitsin bir an önce sanada bol şans diliyorum canım inşaallah başaracaz ...

opuyorumnanaktan

hımmm bak bu mutsuzluk işini hiç sevmedim ama ben (
13 gün sonunda ne kadar mutlu olacağını düşün bence ben hep öyle yapıyorum yoksa o ıspanak haşlaması yenirmiydi hiç :))

dün gerçekten çok kötüydüm akşam 6 ya kadar zenimcim sonra kendimi zorlayarak spor yapmaya çıkınca toparladım şimdi daha mutluyum .... dediğin gibi sonucu düşündükçe kendime geliyorum :)
ıspanağın tadıda sorma aman allahım yaw :1shok: berbat yani Allahın gücüne gitmesin ama midem bulanarak yiyorum ... bide hiç tuz yok ya o beni mafediyor ama ne kaldı şurda 12 gün kaldı ha gayret diyorum sırnaşık şey desteklerin için saol canım

ayyy yengeburcu canım çok güldüm vallahi bu duruma aynı ben kaydirigubbakcemile3
bakıp duruyorum listeye bişe daha varmıydı diye sırnaşık şey eşimde bana aynısını diyor yedin hepsini emin ben diyor gülüyor şu diyet bi bitsin diyorum dlacam dolabın içine sonradan diyorum saçmalama bunca eziyetten sonra tekrar yememelisin
bu iştahla ne olacak bizim bu halimiz kaydirigubbakcemile3

kollar mı en buyuk derdım sahane olurr

gunaydın bu arada. ben bugun 500 gr vermısım ıkı gunde toplam 900gr oldu 3. gunum bugun hadı bakalım

oslem_ gerçekten çok sevindim umarım dahada çok verirsin ben tartıya çıkmıyorum 6. günde çıkmayı düşünüyorum sonucu size yazacağım dün başlarken 75 kiloydum bakalım ne olacak ...

bu arada kollar için olan eğzersileri nası yapsakta versem sana bilmiyorum bi siteden almıştım acaba site ismi vermek yasakmı bilemiyorum ki CADIARZU

valla ben dayanamayıp hergun cıkıyorm dun aksam aclıktan ölcem sandım dolaba saldırcaktm sonra dedm kızım 13 gun sahane vucut sonra yersın ucundan dayan yemedım uyudum ıyı kı yapmısım... her sabah kılo verdıgımı gorunce bozmaktan vazgecıyorum :) ozel mesajla lınkı gonderebılırsın.

buraya nasıl o resimleri ekleyeceğimi bilen varsa lütfen yardım etsin kızlar

bu arada oslem_ mesajla belirttim linki umarım sorun çıkmaz kolay gelsin şimdiden :)

Son düzenleme:
canlarım günaydın :))
diyetimi dün eksiksiz yapmış toplam 20 dk yürümüş ek olarak beşi biryerde çayımı içmiştim :))

veee güzel haber, tam tamına 1 kğ yok artık bende :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…