Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

ayy cnm benım bızım evde de durum aynı hep artıyo yemekler kalıyo dolapta oyle su falan alcagm zaman onlara bakmıyorm :d kızartma var dolapta ya bıtırın bıran once dıyorm dayanamıcam yoksa

demekki evde en çok yiyen bizlermişiz

valla ben yemedikleri herşeyi sokaktaki kedilere veriyorum ..
ben şeytana uyup yiceme kedicikler yesin kaydirigubbakcemile3

yalnız kızartmada dolapta bayatladıkça pek güzel olurr delikafadulden

kızlar mönüde ufak hatalar varmış başka siteden buldum ..
4. gündeki 250 gr peynir bugün beni şaşırtmıştı zaten ama neyseki yememiştim okadar ama 25 gr .dan fazlaydı malasef yediğim :kedi:
birde bugün 2 dilim portakalın suyu yazıodu çözememiştim onuda meğer oda 2 dilim portakalmış yerimseniben

valla ben bu diyeti yaptığım zaman 250 gr yedim peyniri :))
arkadaşımda 250 gr yemiş haberiniz ola...
25 gr da pek az ama arada buluşalım 100 gr peynir yiyelim ne dersiniz...

ya ben tuzsuz yiyemem bonfileyi, siz nasıl yediniz?
eve geldim attım teflon tavaya ama üzerine baharat falan ne yaptınız lütfen acele cevap :))

herkese merhaba.. şu anda detoks uyguluyorum yarın son gün ve bir gün ara verip isveç diyetine başlıcam inşallah.ramazana kadar bitecek böylece.peki arkadaşlar şunu sorucam açlık hissi kişiden kişiye değişir ama dayanılabilir birşeymi az gibi geldi sanki CADIARZU gerçi benimde dayanmam lazım çünkü 77de takılıdım kaldım.tabi vermeye çalıştıklarım doğum kilolarım.oğlum 15 aylık ve hala emiyor.ufak eklemeler yapabilirim tabi bu nedenle. çok etkilermi acaba??

kızlar bende bu diyeti geçen yıl hafta yapmıştım ve 5 kilo vermiştim ama tekrar yapmaya cesaretim yokkmafoldumben

ben tuz düşkünü biri olmadığım için kendimi şanslı görüyorum cnm ..
eti direk dedğin gibi teflonda önlü arkalı pişirdim afiyetle yedim..
biraz yavan gelior ama yanındaki salata destekliyor onu limon ve yağla ..
çok az tuz at istersen asla yiyemem dersen ..

cnm ben bu dietin netteki tüm yorumlarını okudum ama inanki dayanamayan çok az ..
bu diette önemli olan 13 günün .abuk geçiçeğini ve güzel sonuç alıcamızı bilerek motive olmak kaydirigubbakcemile5

cnm ben bu dietin netteki tüm yorumlarını okudum ama inanki dayanamayan çok az ..
bu diette önemli olan 13 günün .abuk geçiçeğini ve güzel sonuç alıcamızı bilerek motive olmak kaydirigubbakcemile5

inşallah bende iyi bir sonuç alırım.ramazan ayında her zaman kilo kaybım olmuştur.diyet yapmıyorum tabii ama fazla yiyemem gece filan.2-3 kilo gider.en azından kısa sürede 70igörsem yetecek. zemuszemus

katılıyorum dolapta durdukca guzellesıo o sey bıran once bıtmesı gerek ..

katılıyorum dolapta durdukca guzellesıo o sey bıran once bıtmesı gerek ..

bencede bitsin ama sen değil başkası yesin lmaz:

şimdi bende kalori hesaplarıyla boğuşuyordum -tatlicadiarzu-
bu gün yaptığım zero kola kaçamağıyla beraber 540 kc almışım

bencede bitsin ama sen değil başkası yesin lmaz:

şimdi bende kalori hesaplarıyla boğuşuyordum -tatlicadiarzu-
bu gün yaptığım zero kola kaçamağıyla beraber 540 kc almışım

ben bugun hıc kacamak yapmadım hatta salatama kattıgım saf zeytınyagı nar eksısı ve bırazcık tuz yuzunden vıcdan azabı cekıyorm

sıfır kaçamak ile tamamladım günümü :)))

birazdan uyuyacağım ama çok uykum var benim sanırım vücudum direniyor rejime :))

ben bugun hıc kacamak yapmadım hatta salatama kattıgım saf zeytınyagı nar eksısı ve bırazcık tuz yuzunden vıcdan azabı cekıyorm
tuz olmasa iyiymiş aslında lmaz:
sıfır kaçamak ile tamamladım günümü :)))

birazdan uyuyacağım ama çok uykum var benim sanırım vücudum direniyor rejime :))

tbrkler cnm vereliniortak
uyu bencede zaten uyumak iyi geliyormuş diette kaydirigubbakcemile5

seftalı yedeım 1 meyve olarak da bugun yıyeceklerım bıttı ama suan dolaptakı kızartmaya dalasım var bırı benı durdursun yaaa

seftalı yedeım 1 meyve olarak da bugun yıyeceklerım bıttı ama suan dolaptakı kızartmaya dalasım var bırı benı durdursun yaaa

aaa noluoz bakimm lmaz:
ekim ayını düşün hani 50 kilo olmak istiyordun yaa :jeyyar:
o kızartmayıda hemen bi şekilde yok et dolaptan klava:

diet kurallarından biride dolabı boşaltmakmış hem cebimiz hem midemiz rahatlıcak :lepi:

ben ne zaman dıyet yapacak olsam o dolap daha cok doluyo ne hıkmetse ya hep babam suclu

ben ne zaman dıyet yapacak olsam o dolap daha cok doluyo ne hıkmetse ya hep babam suclu

belkide kızına kıyamıyordur babacığın yerimseniben
ama olsun sen kendine güven ben iradeliyim o yiyeceklere yenik düşmücem de alkisalkisalkis bu zamana kadar yediklerime sayar paşalar gibi geçiririm 13 günümü (benim 9 günüm kaldı zemuszemus )
dolabıma yapıştırdığım mönüde hergün akşam üzerine koca bir çarpı koyuyorum kaydirigubbakcemile3

aa bu guzel fıkır ben hergun burdan bakıyorm bunu ben de yapıcam en azından dolabı acmadan gerı donerm gorunce

aa bu guzel fıkır ben hergun burdan bakıyorm bunu ben de yapıcam en azından dolabı acmadan gerı donerm gorunce

internetteki mönünün çıktısını al yapıştır tatlım uğraşma burayla kaydirigubbakcemile5
ben ne hikmetse günde 40 kere o dolabın başına geçip acaba listede olupta görmediğim yemedğim bişi varmı diye bakıyorum :roflol:
kızlarım diyor anne biz bile ezberledik sen hala bakıosun ..
bende diyorumm şşştt karışmayın ben transa giriyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…