Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

masallah senace gobusun buyumus eskisinden daha buyuk gorunuyor nazar degmesin
senin gobuse bakinca var ya kizim kasiklarimda bi de alt tarafimda neler yapio kim bilir canimi nasil acitti kiz abowwwwwwwwwww

çok güzel çıkmış senacecim göbişin maşallah canımm allah nazarlardan saklasın...

seninle beişlerimizin haftaları aynı ama benim göbiş daha küçük gibi..senin kız en son kaç grdı.benim oğlum 34+3iken 2250grdı.küçük geldi bana.resmi nasıl ekledin.bende ekleyeyim göbişimi

seninle beişlerimizin haftaları aynı ama benim göbiş daha küçük gibi..senin kız en son kaç grdı.benim oğlum 34+3iken 2250grdı.küçük geldi bana.resmi nasıl ekledin.bende ekleyeyim göbişimi

CANIM BEN 32. HAFTAMDA GİTTİM, O ZAMAN 2100 - 2400 ARASI DEMİŞTİ DOKTORUMUZ.
BİZiMKİ BİRDEN KİLO ALDI, DİKKAT EDİYORUZ ŞİMDİ :)) ( Doktor tavsiyesiyle )

CANIM RESİM EKLEMEK İÇİN
AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLA

BURADAN Browse TUŞUNA BAS ve BİLGİSAYARINDA KAYITLI OLAN RESMİ BUL.
RESİMİ BULDUKTAN SONRA Host İt BUTONUNA TIKLA.
ÇIKAN SAYFADAKİ EN ALTTA ÇIKAN ADRESİ KOPYALA.
DİYE BAŞLAYAN ADRES.
SONRA SİTEDE MESAJ PENCERESİNE GEL ve Img BUTONUNA TIKLA.
KOPYALADIĞIN SATIRI BURAYA YAPIŞTIR ve GÖNDER 

üfff yapamıyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim kızlar.senacenin söylediklerini uyguluyorum ama bir yerde hata var sanırım

kızlar bu fotoyu cekerken olduk gulmekten askılı bisiler giyeyim dedim, eski tişörtümü giyince bu manzara çıktı ortaya
eşim ne olur dur çekicem dedi..bende hem göbüşü hem fotoyu paylaşayım istedim :)

hidencim çok tatlı olmuş valla... içindekine de maşallah böyle yarı açık daha bi şirin görünüyor göbişler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…