Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

ya arkadaşlar hepimiz göbüşlerden yakınıyoruz .izledinizmi bilmem ama tv8 de ebru şallı pilates yapıyo hergün. gerçi ben sadece seyretmekle yetiniyorum çünkü hanımefendi bırakmıyo.ama o uyuduğu zamanlarda yapmaya çalışıyorum isterseniiz sizde deneyin

ah ah izlemeye fırsatım yok bide nasıl deneyim fırsat buldukça :enbuyukkk: burdayım valla

nasil birsey yapiyor...burda o kanal yok ne yazikki....kaydirigubbakcemile2

benımkı de her gecen gun bana ınat buyuyor.kılo almam hızlandı.sureklı ıcım kazınıyor emzırdıgım ıcın gslıb.ben ce bu gobekler kalıcı.barı ıkıncısını de aradan cıkarsak mı

walla hastanedeyken doguranlarin icinde en az benim göbegimdi.
inik yani .. ama sarkiyo igrenc bir görüntü .. ayrica catlaklarda var ..

eski göbüsümü cok özlüyom.

ama giyinince göbegim cikmiyo .. geri kalan yerler firlamis olsada göbegimi gizleme sorunum yok :roflol:

Bundan sonra bu başlık altında göbişler indimi diye soralım bence:roflol::roflol:kötükedihüso

benimde eskisine nazaran biraz daha indi sanki gobisim,ama hala var beni daha birakmadi...birde kizlar siz hic korse kullandiniz mi....ben kullaniyorum dogumdan beri,ilk biraz bol giymistim yoksa aciyordu karnim dikislerim oldugu icin(sezaryan),simdi midemide saran korsem var onu kullaniyorum...

bende kullandım 3 ay kadar sıkıldım attım sonra faydasını gördügümü pek sanmıyorum ama göbüşüm inmeye basladı 6 aydan sonra iner demişlerdi öyle oluyo sanırım bir bedende kücüldüm zati :dance:

arzu merak ettim sen kilo vermeye devam ediyor msuun
ben de bu sefer yuzde 1500 kararliyim
belcikaya donunce baslicam
gobek feci bende
git gide buyuyooooooo

arzu merak ettim sen kilo vermeye devam ediyor msuun
ben de bu sefer yuzde 1500 kararliyim
belcikaya donunce baslicam
gobek feci bende
git gide buyuyooooooo

bacım ben sana pes etme dedim ben sistemi oturttum kafada bitti sürekli kilo veriyorum diye düşünüyorum özel yaptıgım bişide yok aslında yiyorum ama veriyorum cok şükür şimdi krem aldım sıkılaştırıcı zayıflarken kulanmak gerek he bu arada bide bir kac gündür sabahları elma sirkesi iciyorum bi su bardagına ılık su ve 1 yemek kasıgı elma sirkesi ekliyerek hihoyyyt

o elma sirkesi olayina bende girmistim yillar önce .. 3ncü günü kustum. sorada kokusu bile icimi kaldirdi..
kac kilo verdn cnm sen?

kizlar benim halam 50 yasina yakin ..gorseniz kiz vucudu var dersiniz..iki cocugu var ama hic karni yok o yasinda....hep derdi bize aklima geldikce karnimi hep iceri ceke ceke gezerdim, diye....bende slklliyorum korseden, esim hic sevmiyor hatta...ama en az birsene kullanmak istiyorum,simdi yariladim sayilir...bakalim faydasi olucak eminim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…