Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

biz sizi ilk kez ziyaret ediyoruz teyzeleri:)
buda bizim göbisimiz henuz 17 haftaligiz:)
ama devamini getircez insallah:)

baktıkça çok özendim sizlere :çok üzgünüm: ne güzel hepinizin göbişler kocaman. kıpır kıpır oynuyorlardırda şimdi senağlama inşallah bende tadarım bu duyguyu. ay gene duygulandım Maaşallah hepinize Allah nazarlardan saklasın hepinizi:çok üzgünüm:

senace, askito cokk tatlısınıss kıslar
çilekçim seninde bebiin hayırlı ugurlu olsun..kucukken tadını cıkar göbüsünün :))

biz sizi ilk kez ziyaret ediyoruz teyzeleri:)
buda bizim göbisimiz henuz 17 haftaligiz:)
ama devamini getircez insallah:)

CANIM MAŞALLAHHH AH AH SANKİ BİZ O GÜNLERİ HİÇÇ YAŞAMAMIŞIZ GİBİ GELİYO BANA AMA ŞİMDİ SENDE Bİ SABIRSIZLIK VARDIR NE ZAMAN KOCAMAN OLUCAK DİYE
CANIM O KIYAFETLERİNİN KEYFİNİ ÇIKAR YAKINDA HEPSİ SANA BÜYÜK GELİCEK :roflol: ŞEY YANİ KÜÇÜKKK:sm_cool:

Senace; Askito Kizlar çok Tatli çikmişsiniz Tabi Bizi Daha Bi Tatli Kilan Bebişlerimiz Allahim Hayirlisiyla Dünyaya Ve Kollarimiza Gelmelerini Nasip Eder Inşallahhh

cilekkcim ben senden hem göbek hem hafta olarak iki kat büyüğüm belki göbek konusunda 4 kat da diyebiliriz:roflol:..34 haftamız bitti bgn...ilk zamanlar insan bişe anlamıyor hamilelikten bide benim gibi hastalıkla geçiyorsan umarım senin için rahat bi hamilelik olur ...bizim artık son 1-1,5 ayımız kaldı...darısı başına cnm

çilekcim maşallah çok güzel çıkmışsın allah kucağına almayı nasip etsin...

tsekkurler kizlar,baktikca sizin gobislere bende koymak istedim..

usteki resimde kiyafetten daha buyuk cikti ama,esas olan alttaki:)

arada cekip koyim cok hosuma gitti burasi yaaa:)

Son düzenleme:
annişler hepiniz çok tatlısın,çok güzel göbüşleriniz
size ve bebişlerinize nazar değmesin...

ayerbacımm maşallah çok güzel çıkmış göbüşünn allah nazarlardan saklasın cnm...
kız gelincik sende koyda seninkinide görelim bee hiç görmedik senin göbişii ...

ayerbacımm maşallah çok güzel çıkmış göbüşünn allah nazarlardan saklasın cnm...
kız gelincik sende koyda seninkinide görelim bee hiç görmedik senin göbişii ...

sorma walla zinedilacımm eşimi ikna edemiyorumm yaaa
diyorumki sadece göbeğimi koycam diyom yokk olmaz diyo sanki göbişimi yicekler burdaaa
offffff yaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…