Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

kız askito ne son haftası dur bismillah bir kac haftamız daha var senin efe bey erken gelmeyemi cabalıyor yoksa a.s.

kız askito ne son haftası dur bismillah bir kac haftamız daha var senin efe bey erken gelmeyemi cabalıyor yoksa a.s.

walla biz mi çok aceleeciyiz anlamadım banada son haftalar gibi geliyor ama daha önümde koskoca 7 hafta var 1,5 aydan fazla temmuz anneleri zor sabredeecez son güne kadar...hayırlısıyla mayıs bitip de haziran gelseydi o zaman gerçekten az kalacak....:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kız mayıs bitti sayılır nolcak az kaldı.
49 günüm kalmış...çok heyecan verici.bakalım tam tarihinde gelen olcakmı bizim kuzulardan.
haziranın 20 si gibi annemlere taşınıyoruz.doğum öncesi orda kalacaz Allah nasip ederse.
hastaneden çıkıncada annem bize gelecek.
düşünmesi bile heyecan verici...
ah birde doğumdan korkmasam kafamçokkarıştı:sm_cool:kafamçokkarıştı

ay ne güzel canım benim de 25 inden sonra gelicek annem bakalım ya bende bazen çoook rahat oluyorum doğum konusunda sanki daha önce doğum yapmışım gibi bazende bir korkuyorum gece uykularım kaçıyo dikişdir kesiktir sondası lavmanı kafayı yicek gibi oluyorum birileri ii şeyler sölediğinde moralim düzelio hemen gaza geliyorum kolay bişeymiş gibi düşünüyorum:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

off yaa bende erken gelicek diye düşünüyorum ama 2 temmuzdan öncede gelmesin diyorum bizim babişimiz ozaman senelik izne cıkıcak yanımda olsun istiyorum dogumdan sonra kim kalıcak yanımda

kızlaar bide bana haftalar cok cabuk geciyor sizde farkındamısınız ?? yoksa banamı hızlı gelip geciyor anlamadım valla önceden hic gecmiyordu...

bana günler geçmiyo..hergün bin asır gibi geliyo bilmiyorum neden böyle...ben zamanın çabuk geçmesini istedikçe o hiç geçmiyo...

bana da hızlı geciyor gibi geliyor...dogum korkusu yasadıkça daha da hızlı gececek heralde son zamanlar...

maşallah maşallah...nazar değmesin inşallah
karnımız bir ara küçücüktü,şimdi aldı başını gidiyor.ama çok güzel ya.
ben top yutmuş gibiyim valla.zor taşıyorum artık kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…