Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

maşallah canım....ben de senin kadar falanım,ben normal kilomdan 7-8kilo fazlayken hamile kaldım o yüzden biraz fazla şiştim galiba,bi de yapı olarak kilo almaya çok müsaitim...bende de dış karın büyüyo galiba:)))sen hamile kaldığında nasıldın,kilo olarak?

senin göbiş yukarı doğru sanki bana öyle geldi benim biraz daha aşağı doğru hayırlısı olsun rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eylesinyerimseniben

Canim Allah bebegini sana bagislasin kucaginada almayi nasip etsin.Ama sanki resmi giyinik cekseydin daha bir hos olurdu sanki :asigim:

Bıdış herşey çok güzel göbiş çok güzel poz çok güzel maşallah benim göbişte seninkinden farksız hatta biraz daha büyük bugün doktora gittim 7 aylık görünümünde olduğunu söyledi :))
Ayrıca hiçte abuk subuk değil foton keyfini çıkar boşverrrrrrrrrrrrr

Ayrıca çok masum bir fotoğraf ve çok tatlı görünüyorlar :asigim:
Eğer hamiş olsaydım bende fotoğrafımı eklerdim :1rolleyes:
Allah sağlıkla bebeğini dünyaya getirip büyütmeyi nasip etsin canım:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaaa bıdışım benim göbiş böyle bu kadar büyük değil.Kıskandım ama haaa.Çorumlu cadı bu senin son halin mi yaaaa öyleyse seninde büyümüş bayaaa haksızlık bu yaa:roflol::roflol::roflol:

vallaha hemde nasil buyudu allahim yatarken zorlaniyorum artik sag sol donup duruyorum simdiden
neyse ben az cikiyorum oglen yada aksam gorusuruz kizlar kendinize iyi bakin bidisim ve ghaneli optum kizlar

çok güzel
niye abuk subuk olsun ki mutlu olmuş koymuş
o koymak istedikten sonra elaleme ne

inşalllah sağlıklı mutlu huzurlu olur ömrü boyunca::)))

sevgilerimle

bıdışım hiç canını sıkma canım,göbüşün çok güzel:))üst tarafını biraz makaslasan belki daha iyi olabilirmiş ama böyle de kötü durmuyo,hiç rahatsız edici değil...biz burda kız kıza dertleşiyoruz di mi ama,kimseyle konuşamadığımız pek çok şeyi paylaşıyoruz hem burda erkeklerin ne işi var?adı üstünde kadınlar kulübü burası...ayrıca herhangi bir tıp sayfasını açın hamilelik sayfalarında çıplak kadın resimleri var,çünkü hamilelik bedensel bir değişim...neyse,bıdışım resmin gayet güzel,cesaretin ve paylaşımın için teşekkürler

ya benim göbişte okadar büyük degil arkadaşlar benim göbegim aşagıda bide sizin yukarda bayagı büyük gösteriyor :O

senağlamabıdışım fotoğraf çekildiğinde sen 16 haftalık falan mışın yani benim şu anki hafatm ama benim karnım o fotğraftakinin yarısı bile yok yoksa fotoğraf mı büyük gösteriyo benim moralim bozuldu yaaaaaaaaaasenağlama

valla bence çok hoş bir şey. ne güzel ki böyle bir mutluluğu yaşayabiliyorsun. allah kucağına sağlıkla almayıda nasip etsin inşallah.
a.s.

bıdışım bu arada göbeğin çok güzel şekerim... benimkide hemen hemen seninki kadar... nasıl foto ekliyeceğimi bilmediğim için ekleyemiyorum:)

kusura bakma canım cevap yazmamışım bu soruna...

ben hamile kaldığımda normal kilomdaydım (46 Kg) ama 10 kilo aldım sonradan... 56 Kg. şimdi....

hıımmmm sen biraz fazla kilo almışsın sanırım:)ama zayıflar daha çok kilo alırmış zaten,ben 5kilo kadar aldım galiba(bu da fazla ama çaktırma),ama dediğim gibi tombiş hamile kaldım,benim göbüş de seninki kadar...boşver takmayalım kafamıza,babişler doğunca her şey çok güzel olur inşallah

kızlar herkezin yorumu kendine doğru hiç tartışmaya gerek yok bencesırnaşık şey

canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:1hug:

benimkide yavaş yavaş öyle olcak:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…