İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

bende düşündüm kısa kollu giydirmeyi sonra kızdım kendime bi taraftan çocuk hasta ben neyin derdindeyim bencillik mi yapıyorum gelmek istemekle

bence erken tatlım ben uzun kollu gıydırıp yanıma cantamada kalın bısı kesın alırım

Nurgülcüm basit bişeyse gelirsin, gerçekten senin başında olmanı gerektiren bişey varsa gelmezsin tabii ki. ıstediğin için suçlama kendini...

kısa kollu için erken bencede ben hala kat kat giydiryorum kızı dışarı çıkarırken birde artık klimalar başladı her yerde bence uzun kollulara bir süre daha devam...

yaaaaaaaaaaaaaaaa adamı hasta etmeyin ya ne buluşması deli oldum burda ya bende gelicem ahanda akşam alıyom biletimi kötükedihüso

ben de gelicem kızlar bi aksilik olmazsa:)))

uzun kollu giysinler ya. öyle yerlerde çok değişiyo hava. hem galeria da buz pisti de var ortada. olmazzz...

Denız ya bende bostancıdan bınerım hee..saat 10 da.. sen 10.20 de bın Kadıkoyden.. Bostancı daha yakın bana

senağlamasenağlamasenağlama
tartışıyoz benim adamla mantığına uymuyormuş küçücük çocukla tek başıma ne işim varmış Bakırköymüş orası çocuğu birikaçırsa ben ne yapcakmışım hergün duyduğumuz şeylermiş bunlar. yaaaaaa ben gelmek istiyorummmmmmmmm senağlamasenağlama. galiba gelemiycem kızlar ama yılmadan gitmek istediğimi belirtcem gerçi surat asılmaya başladı ama umarım kavga etmeyiz zıtlaşmaya başladık artık.

canım gecen sıze geldıgımde cok ıyı agırladın benı cok tsk ederım.. sende bana gel yakınız bak Erenkoyude bılıyosun zaten :)))

ne demek melekcim artık sen bende ben sende.hep birlikte denizde.hamileyken görüşemedik artık hep beraberiz.

Tamam o zaman. Nurgül de geliyorsa onunla buluş öyle bin sen.

tamam deniz ben arayayım o zaman nurgülü haber vereyim.

Kızkardesım Meltem de gelecek :)
Aradım yarın kk dan kızlarla bulusacam Bakırkoyde dedım.
daha yer mekan zaman solemeden taam bende gelırım dedı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…