İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Yarın saat 11.00 de Galeria'da yemek katında buluyoruz. Herkes kendi yakasındakilerle organize olsun lütfen. Anadolu yakası saat 10.10 da kadıköy deniz otobüsü girişinin önünde buluşuyoruz... Ok midir, ok dir. Nurgül, Dilek son durumu bildirin lütfen!

biz Avrupa yakası sanırım orada buluşacaz hepimiz farklı yerlerden gelicez...saat 11 gibi oradayız yemek bölümünde ok dir..

senağlamasenağlamasenağlama
tartışıyoz benim adamla mantığına uymuyormuş küçücük çocukla tek başıma ne işim varmış Bakırköymüş orası çocuğu birikaçırsa ben ne yapcakmışım hergün duyduğumuz şeylermiş bunlar. yaaaaaa ben gelmek istiyorummmmmmmmm senağlamasenağlama. galiba gelemiycem kızlar ama yılmadan gitmek istediğimi belirtcem gerçi surat asılmaya başladı ama umarım kavga etmeyiz zıtlaşmaya başladık artık.

aynen aynen aynen.................:1no2:

Kızlar, Nurgül'den haber var. Nurgül'ün kızı bronşit olmuş. Dr iğne varmış. Nurgül yarın gelemeyecek. Ece'ye de geçmiş olsun diyorum buradan. Herkese selamı var. Bu gece annesinde kalacakmış, net olmadığı için giremeyecek...

Dileeeekk, bak hala ses yok, kız dövecem seni! Bi ses ver!

Son düzenleyen: Moderatör:
denizim kusura bakma ya mısafırlıkteydık ordan geldık cantayı hazırladım utu falan amaaaaa geliyorum :lepi: bostancıdan melekle birlikte bincem canım bidaha kadıkoy trafıgıne gırmeyelım dedim inş yarın saglıklı bı sekılde bulusuruz kılar ay benı heyecan bastı kaydirigubbakcemile3

eeee, melekle konuştun mu peki? Sen kadıköyden gelcem dedin diye, ben Melek'e bostancıdan binme dedim, o da tamam kadıköye geliyom dedi. Bana haber eden de olmadı. Ben şimdi yarın kadıköyden yalnız mı bincem? Kimseyi beklemeyim mi?
Rica ederim tatlım, önemli değil ben seni merak ettim ve çok sevindim geleceğine...
Bana bişi diyin, ben yarın sabah nere gidem, nerden binem?

canım melek dediki denize kadıkoy ıskelesı yakın dedi ama gelebilirsen sende bostancı iskelesine gel sorun olmazsa tabi hep beraber biner giderik bakırkoye vala avrupa yakası bızı el ustunde tutmanız lazım hee kaydirigubbakcemile3 taaaa nerelerden geliyoz:))

Yani sen benim burdaki mesaj saatimden sonra melekle konuştun öyle mi? Ben yarın nereye geleceğimi bilmiyom şu an çünkü eşim uyuyor. Sabah sorarım. Sen, eşim de görecek deyince ben Melek'e yalnız bırakma bizi dedim akşamüstü...

yaa melek gunduz konustum ama saatı hatırlamıyorum bana melek bende bpstancıdan bınıcem dıyınce bende dedım ordan bınım

Napalım şimdi? Muhtemelen ben senden sonra konuştum Melekle?Çünkü ona geleceğini söylemişsin, ben konuştuğumda o senle konuşmuştu.... Ve ben fikrini değiştirttim ona... Eşin görmek isterse diye şeediyorum. Sen yalnız binme diye... ıstersen sabah Melek'i ara, Bostancı'ya gel de... ben de şansımı denerim bostancı için. Eşim ok derse oraya gelirim.

tmm cnm sabahdan ararım melegı haberlesırız yıne ben yatıyorum şimdi iyi geceler canım mucks öptüm senii

X