İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Yarın 10.20 deniz otobüsü ile Kadıköyden Bakırköye gecıyoruz.10.40'da Bakırköy sahildeyiz. En geç 11:00a kadar gelmek isteyenler Bakırköy Galeriaya ya gelsinler.

Gülşah 1 saatliğinede olsa gel :)
zakkum Ayşin kesin
ayshınce Ayşin kesin
alyasulin Dilek belirsiz
papatyang Nurgül belirsiz
mts tugba belirsiz
fenci damla belirsiz

ben tamamdım kızlar ..sizden hadi haberini bekliyorum..galeria senelerdir gitmedim oraya bir nokta belirleyebilseydik önce orada toplanırdık..yada telefonlarımızı verelim birbirimize...

ben tamamdım kızlar ..sizden hadi haberini bekliyorum..galeria senelerdir gitmedim oraya bir nokta belirleyebilseydik önce orada toplanırdık..yada telefonlarımızı verelim birbirimize...

bende senelerdır gıtmedım ama yerı bellı sahılde denız otobuslerının yan tarafında :)
ben ozelden cebımı atayım

bak şincik çok kızdım yani bisim çocuğumuz yok anne değiliz diye başımız kelmi. Niye bizi çağırmıyonuz bakim. Siz bizi davet etmiyonuz ama ben sizi pazar günü olacak buluşmaya davet edeyim... Fethipaşa korusunda isteyenler buyursunlar

bende senelerdır gıtmedım ama yerı bellı sahılde denız otobuslerının yan tarafında :)
ben ozelden cebımı atayım

aldım numaranı canım benide eşim getirecek...yerini bilmediğimden değilde nasıl olsa evde götürsün birde sahilden yakın bize...ilk giden yerleşir bi cafeye sonra orada toplanırız..

Melekcim 10.50 de bakırköydeyiz, çünkü 10.20 otobüsü yenikapıya uğruyo, yarım saatte geçiyoz karşıya..
Haydi cevap verin yoksa bi daha hiç bi buluşmaya beni bulamazsınız anam! :dilcikar:

Kızlar Gülşah'la konuştum, yarın saat 11.00 Galeria'da buluşuyoruz. Geleceği kesinleşenler lütfen bugün burdan bildirsin bize.

ınşallah gelirsin Nurgülcüm. Deniz otobüsü kalkış saatini yazdım sana önceki sayfada, gördün mü?

Sen saat 10 dedin diye... Bakayım yeniden..., Diğerleri de ya çok erken geldi ya da Kadıköye uğramıyo, napıyım...

ben de açamıyom şu an ama dün baktıydım en mantıklısı 10.00 bostancı, 10.20 kadıköy kalkışlı olandı...

JET NURGÜLsen bana yakınsın gecerken gel beni kaçır beraber gidelim bu koca goturmuyor beni (

Hava epeyce sıcak, yarın kısa kollu giydirebilir miyiz bebişlere sizce? Yanımıza uzun kollu alacam tabii de, kısa kollu için erken mi? 28-30 derece olcak yarın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…