İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Bence ok.dir

bence en kısası marasta buluşalım tam ortasında ne dersiniz kafamçokkarıştısırnaşık şeysırnaşık şey

denizcim yemek yapıyordum ancak gördüm ,cumartesi bi terslik çıkmazsa gelicem eşim çalışmazsa bırakıcak çalışırsa denizotobüsüyle gelirim heralde yer ve saat ayrıntılarını konuşuruz yine

Bensiz o bulusmanin tadi cikmaz ammmaaa siz genede bulusun :smiley-cool: :içelim:

yaaaaaaaaaaaaa bende istiyorum bakirköy bulusmasini burnumun dibi yaaaa tr ye geldimmi bahcelioevler yada güngörende kaliyrm cünkümmm keskem olsaydm orada oglusumla uca uca gelirdimmm

kızlar bu hafta mı bulusacakısnız ,,bende gelmek ıstıyorum ama bu hafta zoor
19 da mevlut okutcagız onun hazırlıkları olacak kurban kesılcekk.
gelın bızde bulussalımm

ayy ne güzel yaa bakırköyde buluşun... ben bakırköy kız meslek lisesi mezunuyum çok severim bakırköyü. ist. her geldiğimde liseden arkadaşlarla orda buluşuruzz

Kızlar Gülşah aradı, konuştuk. Gülşah bu Cumartesi öğretmen olan halasına gidecekmiş. Halası, Gülşah gelecek diye 6 tane özel öğrencisini hafta içine dağıtıp, Cumartesisini boşaltmış. Gülşah diyor ki, haftaya Cumartesi buluşalım mı? Eğer olmaz derseniz ben 11 gibi gelip 1 ya da max. 1,5 saat kalabilirim diyor. Ama gelecek haftayı tercih ediyor. Onun da şartları zorlaması gerekecek çünkü...
Benim bu durumda önerim şu:
Ya direkt buluşmayı önümüzdeki Cumartesiye erteleyelim,
Ya da Anadolu yakasındakiler çabuk organize olursa biz bu hafta Palladium buluşması yapalım, haftaya da Bakırköy'e gidip büyük buluşma yapalım...
NE DERSİNİZ?
Gülşah akşam nete girmeye çalışacak; gözünüzü seveyim çabuk organize olalım!

ben de cuamrtesi uygunum kızlar. ama bu hafta anadolu için plan yaparsanız gelemem sanırım. annemler ankaraya gidecekler hafta sonu için. belki ablam da gidebilir. haftaya cumartesi bi planım yok. siz anadolu için organize olun o zaman. yazık gülşah da çocukla bilmediği biyerde stres yaşamasın.

amaa çok kıskanırım sizleri ona gööreeee

Ayşincim, şimdilik ben ve Nurgül ok iz sanırım. Melek, Dilek, Elif, Füsun ve Verda da ok dese süper olacak... Suzy den yana pek umudum yok...

ne güzel baya bi kişi var. eminim toplanacaksınız anadolu buluşması için.
bu aksam evde olmayacağız geç gelmezsek son gelişmeleri okurum burdan. avrupadan gelecekler;

2 ayşin
damla
gülşah
bu kadar mıyız aloooo... uyan avrupa yakasıııııı

bu cumartesi gelemem bebemm
dorugun doktor kontrolü ve benim dis randevum var. arti misafirim gelicek aksama

Bak saat kaç olmuş, hala bu topiğe bişey yazan yok... klava: Yazan arkadaşlara değil sözüm!
Ayol hadi, azcık kıpırdayın da organize olalım. Netleştirelim şu programı, herkes işine baksın ondan sonra... Hadi yavrular, HADİİİİ!!!

bence en kısası marasta buluşalım tam ortasında ne dersiniz kafamçokkarıştısırnaşık şeysırnaşık şey

bana uyar.. merak edııyorum oraları zaten :) Gecen sene hamıle kalmasaydım esımle Gap turu yapacaktık.. Surprız yaptı bızımkı :)

kızlar bu hafta mı bulusacakısnız ,,bende gelmek ıstıyorum ama bu hafta zoor
19 da mevlut okutcagız onun hazırlıkları olacak kurban kesılcekk.
gelın bızde bulussalımm

Canım sen nerde oturuyordun yaa? Bu arada Allah sımdıden kabul etsın.

ayy ne güzel yaa bakırköyde buluşun... ben bakırköy kız meslek lisesi mezunuyum çok severim bakırköyü. ist. her geldiğimde liseden arkadaşlarla orda buluşuruzz

gelın mı gıttın oralara?

kız haftaya ablamın nıkahı var dıyorum nasıl gelem alkisalkisalkisalkisalkisalkis

O zaman yarın bız Anadolu yakası bulusması yapalım.. Zaten Avrupadan pek ses yok.

Gulsah burdayken bulussak ıyı olurdu senağlama

O zaman napak, Gülşah gitmeden, yarın Bakırköy'e gidek...
Nurgül, Melek, Ayşinler, Damla? Tamam mıyız anam?

ben yarınki buluşmaya belki gelemem gökçe bu gün hasta gibi doktora götürücem inşallah bi şey çıkmaz :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…