İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

zakkum6644

Ela Seni ÇOK Seviyorum...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
1.169
2
Güzel mart anneleri kısa süre içinde her iki tarafta da buluşma ayarlayalım.mümkünse de her ikisine de gitmeye çalışalım. ortak buluşabileceğimiz yerleri belirlemek için önerilerinizi bekliyoruz...a.s.

Benim aracım olmadığı için, bebişle Bakırköy'e, daha doğrusu Avrupa yakasına gelmem zor... Ancak buradan bir arkadaş araçla gidelim derse, yol masraflarını bölüşerek gidebiliriz. Aksi halde bu guçük bebeler ve koca çantaları iledolmuş ve oobüslerde gezmek zor... Üstelik de uzun mesafe ve irden fazla vesaitle...
Anadolu yakası için, buradakiler buluşacaksak geçen seferki gibi Palladium olabilir. Çünkü pekçok yere servisi var... Ama Kadıköy'e gelebilirim diyen varsa da gelmeyi deneyebilirim. Kızlar kafama şu takılıyo; buluşmaya bebişlerin arabasını getirirsek rahat ederiz, içinde dururlar, uyurlar. Ama onları da dolmuş ve otobüsle getirmek zor... Arabasız gelirsek de omuzda çanta, kucakta çocuk, nasıl rahat edicez. Bunlar acıkınca nerde emziricezz. Hepimiz avm nin emzirme odasına mı tıkışıcaz? Altlarını kafelerde masa üstüne yatırarak mı değiştircez? Oyy, ne zor yaaa....

:roflol:haklısın benim herif mır mır yapmaya başladı bile küçücük bebekle ne işim varmışmışmışşşşşşşşklava:

evet ya gelmek istiyorua bende cok anadolu yakasındaki buluşmaya ama nasılll???? kocayı ikna etmek, hadi onu ikna ettim yol sorun üff yaa valla nasıl oollcakk kızlar ya ?
bide denizim senin şu bahsettigin emzirme önlüğünden aldım valla çok rahat ettim ama kollarım agrıyorm hem geziyorum hem emziriyorum bu sefer kolllarıımm koptu :)) ne çok şikayetciyim bee

istanbulu bilmiyrum ama orta bir yerde birisinin evinde bulussaniz disarda bulusacaginiza ? Hem emzirmek sorun olmaz, daha hesapli olur, herkes birseyler yapar evde beraber götürür, bebeler daha iyi birbirlerini tanir ve daha rahat edersiniz!?? Bendemi ucaga atlayip gelsem neee deliyim gözü karayim gelirim kocisim izin verse hahaha

yaaa ben de gelmek istiyorum ama nasıl :1no2:
birgünde kayseriye gelseniz ne iyi olur :)yerimseniben

Dilekcim, emzime önlüğünü nerede takıp, dolaşıyorsun, ben anlamadım... :)))
Ev olayı fena fikir değil ama bu sefer kimin evine gidilirse diğerleri evi bulmak için muhtemelen birden fazla vesait kullanacak veya taksiye binilmesi gerekecek... Ben Ataşehirdeyim, hemen otoban kenarındayım. Gelmek isteyen bana buyurabilir. Sanırım yol durumundan dolayı herkes dışarıyı tercih edecek ama, Sibelin dediği gibi ev ortamı rahat da olur tabi... Oyy, nne yapsak yaaa! Hamileyken de buluşmak zordu ama şimdi bebelerle daha da zor. Ama yılmak yok, bir orta yol bulacaz...

cokacimcoookkızlar benim kız çok ama çok sabırsız. dün ikeaya uğramıştık, bizimki acıktı emzirme odasına gidene kadar stres oldum. bi de oda doluymuş, görevli pat küt kapıya vurdu bizimkinin cırtlak sesi yükseldikçe.içerdeki kadın da yazık bi süre sonra açtı ama onun da 1 aylıkmış. ama napıyım durmuyo ki kızım ananesi kılıklı acıkınca dur d urak bilmiyo. bundan dolayıdır ki ilk emzirme sırasına talibimdelikafadulden

Hey Allahım!!! Napıcaz biz böyle... Keşke yakın olsak... Mesela hepimiz Caddede oyursak, yürüyerek ve bebeleri arabaya atarak en yakın yerde buluşurduk... Ya ev olmalı, ya da alışveriş merkezi... Ya da Bahariye'de mesela Zuzu diye bir yer varmış. Suzy söylemişti. Çocuklu aileler için bi kafeymiş. Emzirme odası falan varmış. Öyle bir yer bulup buluşacaz. Gerçi Bahariye Kadıköy iskeleye yakın, orası da olabilir...

Ama Denizcim bak simdi bir kafeye gitseniz birsürü kadin bütün bebekler bir agizdan emmek istemiyeceklerdir dakka basi birisi emmek isteyecek ve emziren anneler hep konulardan sizlerden uzak kalacaktir her saat basi kalkip emme odasina fln gitmek zorunda olacaklar ... Veya uzun süre emen bebelerde var biliyorsun en iyisi bence ev ama siz bilirsiniz ginede, fazla masraflida olmaz hem! Birde bebelerin agladigini düsünürsek gününüz kötü olabilir eglenmeyebilirsiniz, günden birsey anlamayabilirsiniz ama diger türlü evde olsa cikar gögsü emzir bütün annelerin ortasinda konus emzirirken aglasin bebeler gerci birsürü bebenin sesini duyunca fazla aglamazlar sanirsam bizim kiz öyle rüya baska bebekerin sesiin duyunca dinliyor...

denizim pazar günü bostancıdaki carrefour gittim joker magzasini gezerken gördüm emzirme önlüğünü ama almadım bi süre gezdikden sonra baktım benımkı huysuzlaşıyor arkadaşımda dedi al o önlüklerden hem gezer hemde emzirirsin bende gittim aldım müsait biyerde geçirdim kafama aldım bebişi kucagıma hem emzirdim hemde gezdim :roflol: çok rahat oldu valla herkeze tavsiye ederim a.s

:roflol::roflol::roflol::roflol:
Allah iyiliğini versin senin...

dilek foto eklesene nasıl bişi bu? gerçi hamileyken bakmıştım hepsiburada ya ordaki gibi mi acaba?

Bence o kadar kişiyi evde kimse ağırlayamaz zor olur. Eğer ki iki yakadan insanlar buluşacaksak yani hem Anadolu hem Avrupa yakası buluşulacak yer ya Kadıköy ya da Bakırköy olmalı ulaşım açısından. Gelmek isteyenler nerede oturduklarını yazarlarsa ortak bi yerde karar kılalım. Anadolu yakasından gelmek isteyenlerden birinin arabasına binip Avrupa yakasına geçebiliriz. Ben Deniz otobüsüyle geçebilirim Bakırköy'e.. önemli olan buluşmayı istemek arkadaşlar. Orta yol bulunur.

ben yeşilköydeyim. bana bakırköy uyar. ama derseniz ki kadıköy olsun. deniz otobüsüyle 20 dk da geçerim. ama daha uzak biyer olursa o zaman annemlerde kalırım ablam beni getirir. ben isterim yani buluşmayı.

ben yeşilköydeyim. bana bakırköy uyar. ama derseniz ki kadıköy olsun. deniz otobüsüyle 20 dk da geçerim. ama daha uzak biyer olursa o zaman annemlerde kalırım ablam beni getirir. ben isterim yani buluşmayı.

bence de oyle ıkı yakanın cok onemı yok.. denız otobusu cok rahat.. bende bakırkoye pat dıye gecebılırım bostancı ya da kadıkoyden..

Bulusmak ısteyenler
Deniz
Melek
Ayşin

yokmu arttıran?

bende gelmek isterim kızlar ..z.burnunda oturuyorum bakırköye yakınım..listeye ekleyin ayshınce(ayşin)

Bulusmak ısteyenler
adacyo - Deniz - Ataşehir
melek81 - Melek - Erenköy
zakkum - Ayşin - Yeşilköy
ayshınce - Ayşin - Zeytinburnu

yokmu arttıran?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…