İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Melekcim Gülşah 26 sında gidiyor... 18 Mayıs Pazartesi veya 25 Mayıs Pazartesi buluşsak... Gerçi 18 i daha iyi gibi, gitmeden önceki son gün, Bakırköye yakın olan yerde kalamaz belki...

offf ama yaa sadece onumuzdekı Pazartesı calısmam lazım. Bu Cumartesı yapak o zaman.

offf ama yaa sadece onumuzdekı Pazartesı calısmam lazım. Bu Cumartesı yapak o zaman.

Hem hava Cumartesı fıstık gıbı olacak. Tamam mı arkadaslar? Cumartesı Bakırkoy? Bostancı yada Kadıkoy Denız otobuslerınde bulusuruz

Hem hava Cumartesı fıstık gıbı olacak. Tamam mı arkadaslar? Cumartesı Bakırkoy? Bostancı yada Kadıkoy Denız otobuslerınde bulusuruz

Valla bana uyar... Ama Melek Kadıköy iskelesi olsun nolurrr, ben bilmiyom Bostancıyı bi de evime ters gelemem... Kadıköye tek otobüsle gelebilirim. Sana da yakınsa Kadıköy'de buluşak mı?

heeeeyyy! Avrupa yakasıııııı! Bız sıze gelıyoz, sızden ses yok!!! MÜsaıt mısınız? Haydın hazırlanın anadolu sıze gelıyo!!! Bu cumartesıııııı!!!!

Eğer bugün diğelerinden ses çıkmazsa zakkum ayşin de ablasında kalır, bu tarafta buluşuruz, hem Dilek de gelir dicem ama bu sefer Gülşah nolacak. Esas o geldi diye hızlandırmıştık... Çok karmaşık bi problem gibi ama çözecez. Bir musluk doldururken birkaç musluk aşağıdan boşaltıyo... kaydirigubbakcemile3

:) tamam kızlar ama burdan kimse yok topikte. bana uyar cumartesi. evdeyim amannn hergün uyar bana bu arada alışveriş merkezleri ido ya yakın zaten. galeria en yakın olan. ama siz bilirsiniz. caddenin biraz yukarısında 2 tane daha büyük alışveriş merkezi var. carousel ve capasity. capasity diğerlerine göre daha az kalabalık gibi geliyo bana ama galeria da eski olduğu için müşterisi azaldı diyebilirim. haim bakalım.
zakkum6644, ADACYO+, alyasulin+, melek81

alooo adaşım nerelerdesin? duydun mu bu haberi?

Buket ve Ayşin var. Bi de Damla... Haaa çabuk olmalıyız, Gülşah ne dedi bana BıRKAÇ GÜN ÖNCEDEN haber verin. Bugün Çarşamba! Yarına kadar netleştirelim bunu da herkes işini gücünü düzene koysun! Ben de Suzy ye ulaşmaya çalışayım.

bende gelirim c.tesi günü .. eşime sormadım ama o gün evde oluyor belki ona bıraktırırım kendimi..bi aksilik olursa haber veririrm.

kızlar sanırım ben de geliyom denizim çok ısrar etti hehehe...

kızlar sanırım ben de geliyom denizim çok ısrar etti hehehe...

Utanmadan bi de böyle yazıyon yani... :mymeka:
Ulen sokak sokak, msn msn gezip adam mı toplıcaz bee! Açtık topiği, takip edin, gelin! klava: Israr mısrar yok anam... BİZİ SEVEN GELİR... sengözlerimebaksanab

yinede tam bişi söylemiyimde eşime daha danışmadım çocuk olunca bakırköy gibi tek vesaitlik yer bile gidilemeyecek bi yer olabilir benim için...

Son düzenleme:
Aşkolsun kız Dilek!!! Seviyon ve Palladiuma'a kadar geliyon. İnşallah Anadolu için de bi buluşma organize edelim de, seninle de görüşelim... Benim lafım onlara, ayaklarına kadar gidiyoz, bi de ısrar etti diyo... Ayol, oraya kadar geliyom, daha buluşmak için ısrar etmeme gerek var mı? Bundan büyük ısrar mı var ayol! kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
Utanmadan bi de böyle yazıyon yani... :mymeka:
Ulen sokak sokak, msn msn gezip adam mı toplıcaz bee! Açtık topiği, takip edin, gelin! klava: Israr mısrar yok anam... BİZİ SEVEN GELİR... sengözlerimebaksanab

Şimdi sizi sevdiğime göre mecburen gelicezzz... Doğru mu? -tatlicadiarzu-

22.Mayıs sabah 05:30 - 08:00 arasında İstanbul'da (havaalanında) olacağızzz, Bakırköy'de yakın geliriz:jeyyar:, saat konusunda problemi olan yok değil mi... delikafadulden
Saat 09:00'dan sonra da İzmir buluşmasına katılırım... sengözlerimebaksanab(Henüz planı bile yok ama olsun, bendeki umut işte...)

:roflol::roflol::roflol:

Ben Gülşah'a mesaj attım, bu Cumartesi için planlıyoruz, %100 değil ama büyük ihtimal dedim. Henüz bi cevap gelmedi. Akşam nete gir, detayları konuşalım da dedim. Bakalım...
Ben ok im bu Cumartesi için. Melek saat 10 da Kadıköy iskelede buluşalım mı? Saat 11 e doğru ya da en geç 11.00 de Bakırköyde oluruz. Ne dersiniz kızlar? Tamam mıyız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…