İstanbul Anadolu/Avrupa Buluşmaları...

Bulusmak ısteyenler

ANADOLU YAKASI
adacyo - Deniz - Ataşehir
melek81 - Melek - Erenköy
alyasulin-Dilek- Tuzla

AVRUPA YAKASI
zakkum - Ayşin - Yeşilköy
ayshınce - Ayşin - Zeytinburnu
fencidml - Damla - Güngören

yokmu arttıran?

Melekcim bu son mesajındaki sistem güzel olmuş, ellerine sağlık. Bakalım sayı artacak mı? Ben Suzy ile konuşursam sorayım ona da... O da gelir belki. Bugün Verda ben de gelirim dediydi... Elif gelmez mi acaba? Füsun? Herkes karşılaşıp konuştuklarına topic linki versin. Hatta ben şu an Elif' e verdim bile...

ben de gelmek isterim ama karşıda olursa zor ben maltepedeyim
karşıdakiler için de buraya gelmek zor nasıl bir orta yol bulucaz

Melekcim bu son mesajındaki sistem güzel olmuş, ellerine sağlık. Bakalım sayı artacak mı? Ben Suzy ile konuşursam sorayım ona da... O da gelir belki. Bugün Verda ben de gelirim dediydi... Elif gelmez mi acaba? Füsun? Herkes karşılaşıp konuştuklarına topic linki versin. Hatta ben şu an Elif' e verdim bile...

kızlar cocuklu aileleler icin dizayn edilmis zuzu cafe var ama yeri ters, bagdat caddede...

ben glmeye calisirim ama cok kalirmiyim bilemem, Doruk bazen acayip huzursuzlaniyor kalabalikta.

yer bana uyar, bakirkoye filan gidemem tabi.
Palladium bence de ok dir.

Oooo, Zuzu Cafe, caddede miiiii? Caddeye gitmek de kolay mı yaw! Hep trafikli bi yer orası... Hay Allah... Kadıköyde buluşsak, Zuzu gibi bir yer bulamadıktan sonra, nerde oturacaz ki bebelerle?

Bulusmak ısteyenler

ANADOLU YAKASI
adacyo - Deniz - Ataşehir
melek81 - Melek - Erenköy
alyasulin-Dilek- Tuzla
mertas- Verda -
elif bs - Elif - Kartal
papatyang - Nurgül - Maltepe

AVRUPA YAKASI
zakkum - Ayşin - Yeşilköy
ayshınce - Ayşin - Zeytinburnu
fencidml - Damla - Güngören

yokmu arttıran?

Verda nerde oturuyordu?

melegım alısverıs merkezınde yemek yıyebılır kahve içebiliriz ayrıyetten bebek odalarıda var ama dısarda olursa oda olur yanıaman yeterkı bı araya gelelım samanların içindede olmaya rzıyım :roflol:

:KK70:DD kızlar bebişlerimizin narin popişlerini dışarda nasıl temizliycez?napalım emzirme odasına ikili gruplar halinde girelim. biri alt değiştirirken birimiz emzirelim:KK66:

Peki havalara güveenebilir miyiz artık? Bilmem park mı? Parkta o kadar insan eşyalarla nasıl bir arada oturucaz, nasıl emziricez? Banklar genellikle birbirine uzak oluyor. ınsanların içinde ben alt falan değiştiremem ki...

ya biz sahile yakın oturuyoruz ama vesait artar. işi olan, alt değiştiren eve koşar hemencik. sonra sahile kurulmaya devam ederiz?

abooo ben, unutmuşunuz:mymeka:
bakırköy gülşah diyin bakim..

ben iskeleye yakın olan yere de gelebilirim ama bana bi kaç gün önceden haber vefrin kızlar ona göre kendimi ayarlamalıyım.ve tarih en geç 26sı olmalı bu arada bakırköy olması benim gibi istanbulu bilmryrn biti açısından en iyisi.görüceme de teklif ederim o da gelir bebesiyle

Kızlar otobuse dolusun bana gelın baban sehırlerarası otobus soforu nasıl olsa metro turızm

Eğer Melek'in dediği gibi Kadıköy'den deniz otobüsü varsa ben Bakırköy'e gelirim arkadaşlar. Ancak buluşacağımız yerin marinaya yakın olması lazım, oradan bi vesait daha yaparsam kucağımda bebeyle, çatlarım valla. Heeeyy, Avrupa takımı, organize olun, bu hafta buluşak!!! Haydi geeel gel geelll, bakırköye geeelll!!!

abooo ben, unutmuşunuz:mymeka:
bakırköy gülşah diyin bakim..

ben iskeleye yakın olan yere de gelebilirim ama bana bi kaç gün önceden haber vefrin kızlar ona göre kendimi ayarlamalıyım.ve tarih en geç 26sı olmalı bu arada bakırköy olması benim gibi istanbulu bilmryrn biti açısından en iyisi.görüceme de teklif ederim o da gelir bebesiyle

Avrupalı sayısı artacaksa bız Bakırkoye gelelım. Hafta ıcı daha rahat olur. Pazartesı benım sut ıznım.Çoğunuz daha evdesiniz..25 Haziran Pazartesi gününde karar kılalım mı arkadaşlar. Bende Bakırköyde bebeklerle rahat edebileceğimiz bi yer araştırayım.

Melekcim Gülşah 26 sında gidiyor... 18 Mayıs Pazartesi veya 25 Mayıs Pazartesi buluşsak... Gerçi 18 i daha iyi gibi, gitmeden önceki son gün, Bakırköye yakın olan yerde kalamaz belki...

X