İş yerim yüzünden eşimle ters düşüyorum.

kesinlikle ben de böyle düşünüyorum, bekarım şimdiye kadar ilişkilerimde böyle birisi denk gelmedi çok şükür
ama en son konuştuğum kişiyle aramızda epey yaş farkı vardı, tanıma aşamasındaydık henüz, baktım çok erken uyuyor
saat 22.30 gibi ben yatıyorum mesajları geliyor falan
ne bileyim 2 iş yapıyor yoruldum diyor mesela laf arasında
spora gidiyor çok yoruldum diyor
böyle diye diye daha başlamadan bitti mesela. buz gibi oldum çünkü
bu şekilde çabuk yorulan, erkenden yatan biriyle ömür geçirebilecek yapıda birisi değilim
asla tahammül edemiyorum o yüzden ben konu sahibinin eşine çok hak verdim
Bende çok hak verdim

Yani bence işte bunun sonu eninde sonunda boşanma . İletişim kiramadigin bir insanla zamanla ortak noktan kalmaz. Ortak noktalar ve hayaller yoksa sevgi de zamanla biter. Karşınızdaki kişi de beni kaybedeceksin demiş farkındaysanız . Hayat bence ciddiye alınacak bir iş . Hele evlilik bir insanla ömür boyu bir hayatı götürmek demek . Sizin erkek versiyonlarının burada genellikle konu oluyor. Bakın sonralarına çocukta olsa sonu boşanma
Ay ne diyorsun sen ya :) Eninde sonunda boşanma mı? Felaket tellalı mısın? Ya sabır ya.

Sizin esinizin derdi isinizle degil kendisiyle vakit gecirmeyle alakali. Hatta muhtemrlen cinsellikle. Adam da is degistirirseniz bu problemin cozulecegine inanmis ondan usteliyor. Bence asil sorunu cozerseniz is konusunu kapatir
Evet eşim cinselliğe aşırı düşkün biri. Onun da etkisi var tabii ki. Ben uyudugum için karşılık veremeyebiliyorum istediği gibi. Gerçi o konuda evlediğimizden beri baya yol katettik ama kesinlikle daha cok özen göstermeliyim. :)

Önceki konumu hatırlayanlar vardır belki; ''İş görüşmesini ertelemek''. Orada küçük bir şirkette calıştıgımdan bahsetmiştim.

Yaklaşık beş yıldır burada calısıyorum. Uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum. Tırnaklarımla kazıyarak işi öğrendim. Evlenmeden önce 9-18 calısıyordum. Evlendikten sonra uzağa taşındım ama patronum sen devam et 10-17 calış dedi, yolum uzak oldugu için. Ben de kabul ettim. İş yerinde bu ayrıcalık tanınan tek kişiyim.

Sabah yolum bir buçuk saat, akşam trafik olduğu için ve de markete vs ugradıgımız için iki saati geçiyor evde olmamız. Yolun yarısını eşimle gidip geliyoruz kendi aracımızla. Beni toplu taşımada uygun bi yere bırakıp işe geçiyor. O normal calışma saatine devam ediyor, onu etkileyen hiçbir durum yok. Ben burada calıssam da calısmadam da onun düzeni aynı olacak. Maaşım iyi, cumartesi-pazar calısmıyorum, iş yerinde başımda müdür yok vs vs. Artılarını anlatabilmek için belirtiyorum.

Ancak eşimle iş yeri yüzünden hep tartısıyoruz. Konu benim yorulup erkenden uyumam. Kendisi işten cıkıp evimize yakın bir yerde işe girmem gerektiğini söylüyor. Ben de ona evimize yakın bir yerde de girsem aynı saatte evden cıkıp, aynı saatte evde olacagımı söylüyorum. Çünkü o zaman en iyi ihtimalle 9-18 calısacagım ama kendisi beni yolun yordugunu o yüzden erken uyudugumu söylüyor. Ancak öyle değil, ben yapı olarak cabuk yorulan bir insanım, yolla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sabah 07.40'da kalkıp akşam 19.30da evde olan insan tabii ki erken uyur ben mi yanılıyorum? Aşagıda ben uyuduktan sonra bana yazdıgı mesajları koyacagım. :)

55k verip motor aldım dediği kısım bana motorsiklet hediye aldı. Onu henüz bir kere sürebildim. Yorgun oldugun için süremiyorsun diyor.
Karısık oldu biraz sanırım ama umarım anlatabilmişimdir.
Eşiniz haklı bence iş yeriniz çokta uzakmis saatlerce yolda geçirmek varken daha yakın bir yerde iş bulabilirsiniz. Maasi az olur ama huzurunuz olur. Adam da haklı esiyle zaman geçirmek ister. Siz isim de isim diye tutturursaniz evlilik bile biter.

ya o farklı bi durum tatile gitsem uyumam tabii ki. ayrıca sabah erken kalkmamla alakalı bi sorun yok ki gece uyuyakalıyorum :S
valla adam sana sinyali vermiş. cinselliğe bile halin kalmıyormuş, adam bundan da şikayetçiymiş. gidişatın iyi değil. değişmezsen toparlanmazsan kendin bilirsin
acilen bi doktora görün 26 yaşında bu enerji düşüklüğü bu yorgunluk hiç normal değil
herkes işe gidiyor herkes sabah gidip akşam geliyor. insanların çoğu yarım gün çalışıp akşamüstü 16'da evde olmuyor ki
herkesin çalışma saatleri seninkilere yakın
başka işe de girsen durumun değişmeyecek. sağlıkla alakalı bi sıkıntın olabilir gerekirse takviye kullan, yeme içmeni düzenle
asla normal gelmedi bana

Ay ne diyorsun sen ya :) Eninde sonunda boşanma mı? Felaket tellalı mısın? Ya sabır ya.
e kocan söylemiş zaten beni kaybedeceksin ne demek ?
kendini düzeltmesen çözüm bulmazsan hayatından çıkacağım demek
boşanma yine nispeten daha iyi bi senaryo. ben durum değişmezse ihanete kadar gideceğini düşünüyorum
seni tanımayız etmeyiz tamamen objektif konuşuyoruz, tarafsız konuşuyoruz ve gerçekleri eğip bükmeden söylemek zorundayız
yalan atacak halimiz yok
bu durumu düzeltmezsen sonun ya boşanma ya da ihanet (ki ihanet daha kötü bence)
cinsellikte de sorun var dedin çünkü, halim kalmıyor dedin. gider tam tersin birini bulur sonra terapilere dünyanın parasını döken sen olursun
ben normalde böyle düşünmem, böyle de konuşmam ama senin durumundan aldığım izlenim ve hissiyat bu yönde maalesef

Evet eşim de onu söylüyor. Vakit geçiremiyoruz, erkenden uyuyorsun ben karımla bir film bile izleyemeyecek miyim aksamları diyor. :KK43:

Eşiniz için rahatınız yerinde olan bir işten ayrılmayın. Ama sürekli uyuma, yorgun ve enerjisiz olma işine çare bulun. Vitamin eksikliği ve alışkanlık çok etkiliyor. Bende öyleydim çünkü evlenmeden çok erken uyuyordum ama evlendikten sonra değişti. Bana çok ağırlık uyku çöktüğünde akşam bir 15 dk falan mutfağı toplamak yüzümü yıkayıp bakım yapmak, yani uykumu ve mayısıklığımı atacak şeyler aşırı iyi geliyor. Bir süre deneyin bence, bu isyana da sessiz kalamazsınız

Acaba uzun bir yazı yazılınca tamamını okumuyor musunuz ? En iyisi kocanın yazdığı son mesajı oku sen önce . Düzgünce sebep sonuç ilişkisiyle anlatıyorum ne diyisin sin yhaaaaa . Neyse ergenlik zor . Hadi bana eyvallah

26 yaşında biri için fazla sıkıcı geldi bana anlattığınız şeyler. Tık diye uyku gelmesi falan. Cinsellik olarak da eşiniz daha istekliyse bir zaman sonra soğuması kaçınılmaz.
Ben sıkılırdım şahsen. Böyle bir ilişkim vardı bu arada. Uykusu gelince imkanı yok tutamazdım adamı. Hareketleri bile garipleşirdi. Bu enerjisizlik diğer yönlerine de yansıyordu. Zamanla soğudum zaten.

İlgi dısında beklentisi gerçekten yok. Diyor ki benim amacım seninle vakit geçirmek. :KK43: Ayy kendime acilen çeki düzen vermem lazım bu uyku konusunda amam işten cık demekte bence hala haksız eşim.
Bence de tamamen durum bu.

Memnun kaldığınız işi böyle bir sebepten bırakmamalısınız asla.

Ama eşinizin birlikte zaman geçirme talebini de ciddiye alın. Spor vs. yapsanız daha dinç olursunuz belki.

Valla ben de dün eşim tepki gösterince anladım evlilik sevgililiğe benzemiyor zaman ayırmak zorundayız. Biz eşimle bu hafta hiç görüşmedik o geldiğinde ben uyuyor oluyorum ben kalktığımda o uyuyor oluyor artık dün patladı canına tak etmiş😂 dün uyumadım 1 de geldi onu bekledim acayip hoşuna gitti 15 dk vakit geçirmek bile. Bazen fedakarlık şart

Acaba uzun bir yazı yazılınca tamamını okumuyor musunuz ? En iyisi kocanın yazdığı son mesajı oku sen önce . Düzgünce sebep sonuç ilişkisiyle anlatıyorum ne diyisin sin yhaaaaa . Neyse ergenlik zor . Hadi bana eyvallah
Sana çok şey derdim de sen önce noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakmamayı öğren ya gözlerim kanadı.

X