İş yerim yüzünden eşimle ters düşüyorum.

26 yaşında biri için fazla sıkıcı geldi bana anlattığınız şeyler. Tık diye uyku gelmesi falan. Cinsellik olarak da eşiniz daha istekliyse bir zaman sonra soğuması kaçınılmaz.
Ben sıkılırdım şahsen. Böyle bir ilişkim vardı bu arada. Uykusu gelince imkanı yok tutamazdım adamı. Hareketleri bile garipleşirdi. Bu enerjisizlik diğer yönlerine de yansıyordu. Zamanla soğudum zaten.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Dikkate alacağım🌸

Bence de tamamen durum bu.

Memnun kaldığınız işi böyle bir sebepten bırakmamalısınız asla.

Ama eşinizin birlikte zaman geçirme talebini de ciddiye alın. Spor vs. yapsanız daha dinç olursunuz belki.
Ayy tavsiyeleri dikkate alıyorum. Bu akşam spor yaptık eşimle🩷

Sizinki işle alakalı değil bence de vitaminlerinize baktırın acilen. Çünkü 7.40 ta uyanıp 21.15 te uyuya kalmak çok çok erken.
Ben de benzer durumdayım. Kişiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Eğer yatağın üzerine oturursam saat kaç olursa olsun benim için gün bitiyor. Resmen bazen bayılıyorum.

Ben de benzer durumdayım. Kişiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Eğer yatağın üzerine oturursam saat kaç olursa olsun benim için gün bitiyor. Resmen bazen bayılıyorum.
Gerçekten bayılıyorum kelimesi beni tanımlıyor ya. Sizin kan değerlerinize bakıldı mı?

Gerçekten bayılıyorum kelimesi beni tanımlıyor ya. Sizin kan değerlerinize bakıldı mı?
İşin kötüsü değerler normal 🤣 baktırmasam yine kansızlık mı tabi canım Türk kadınının olmazsa olmazı muhabbetinden kurtarıcam ama maalesef ifşa oldum🙈 tamamen benimle alakalı ben de çok istiyorum insanlar gibi canlı olayım etkinlikler yapayım vs ama yok yani fıtrat meselesi bence, çocukken de böyleymişim😁 eve gelirken kafamda kurguluyorum mesela şunları şunları yapayım, şu videoları izleyeyim diye. Eve gelip yemeği yedikten sonra takribi saat 20.00 oluyor .Eğer hasbelkader yatağın üzerine oturduysam devriliyorum yok masanın başına geçtiysem yatağa geçmemek için kıvranıyorum. Yattığımda da kendinden geçmiş şekilde resmen yorgunluktan bayılmış olarak etrafla irtibatım vesaire kesiliyor. Ayıkmaya çalışıyorum, gözümü açamıyorum kendimle cebelleşiyorum ama yok yani. Hatta bazen bunu aşmak için etkinlikler yaptığımda yorgunluk vücudumda ve yüzümde kendini çok belli ediyor direkt modum düşüyor, enerjim tükeniyor insanlar bir şeye bozulduğumu falan zannediyor ama alakası yok yani olmuyor

Ben eşinizi haklı buldum sizi çok seviyor gençsiniz çocuk yok haliyle sizle zaman geçirmek bir şeyler yapmak istiyor. Şükret uyuşuk bir kocan yok 😂
Bence iş çıkışına bir şeyler yapın eve direkt gelince uykunuz gelebilir. Yemeğinizi alın sahile gidin mesela kamp sandalyesinde de film izleniyor çok güzel 😍
Yürüyün sinemaya gidin böylece uyku moduna geçmezsiniz hem de eşinizle zaman geçirirsiniz.

Yapınız gereği erken yattığınızdan, enerjinizin çabuk tükendiğiden bahşetmişsiniz. Işten ayrılıp onun dedıgi gibi daha yakın bir yerde iş bulmanız halinde, akşamları yine erken yatarsanız ne olacakmış peki?

Ben eşinizi haklı buldum sizi çok seviyor gençsiniz çocuk yok haliyle sizle zaman geçirmek bir şeyler yapmak istiyor. Şükret uyuşuk bir kocan yok 😂
Bence iş çıkışına bir şeyler yapın eve direkt gelince uykunuz gelebilir. Yemeğinizi alın sahile gidin mesela kamp sandalyesinde de film izleniyor çok güzel 😍
Yürüyün sinemaya gidin böylece uyku moduna geçmezsiniz hem de eşinizle zaman geçirirsiniz.
Evet çok şükür kocam için dünya benim etrafımda dönüyor maşallah diyeyim. Tabii ki tartışmalarımız, birbirimizi kırmalarımız oluyor ama hemen hallediyoruz. Her şeyi benimle yapmak istiyor. Ben de işte enerjisi çabuk biten biriyim ama tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, bugün baya dayandım🙈

Yapınız gereği erken yattığınızdan, enerjinizin çabuk tükendiğiden bahşetmişsiniz. Işten ayrılıp onun dedıgi gibi daha yakın bir yerde iş bulmanız halinde, akşamları yine erken yatarsanız ne olacakmış peki?
O tamamen bunun çözüm olacağına inanmış, ben asla sorunun bu olduğunu düşünmüyorum tabii. O durumda ben mutsuz ve muhtemelen daha enerjisi düşük biri olacağım. Aramız daha kötü olacak bence.

Yol gerçekten çok yoruyor insanı . İşinizi bırakmadan yakından işyerini bırakın derim . Bulursanız bırakın eski iş yerinizi .. bende iş araraken yakın olsun isterim hep . Hayırlısı olsun

İşin kötüsü değerler normal 🤣 baktırmasam yine kansızlık mı tabi canım Türk kadınının olmazsa olmazı muhabbetinden kurtarıcam ama maalesef ifşa oldum🙈 tamamen benimle alakalı ben de çok istiyorum insanlar gibi canlı olayım etkinlikler yapayım vs ama yok yani fıtrat meselesi bence, çocukken de böyleymişim😁 eve gelirken kafamda kurguluyorum mesela şunları şunları yapayım, şu videoları izleyeyim diye. Eve gelip yemeği yedikten sonra takribi saat 20.00 oluyor .Eğer hasbelkader yatağın üzerine oturduysam devriliyorum yok masanın başına geçtiysem yatağa geçmemek için kıvranıyorum. Yattığımda da kendinden geçmiş şekilde resmen yorgunluktan bayılmış olarak etrafla irtibatım vesaire kesiliyor. Ayıkmaya çalışıyorum, gözümü açamıyorum kendimle cebelleşiyorum ama yok yani. Hatta bazen bunu aşmak için etkinlikler yaptığımda yorgunluk vücudumda ve yüzümde kendini çok belli ediyor direkt modum düşüyor, enerjim tükeniyor insanlar bir şeye bozulduğumu falan zannediyor ama alakası yok yani olmuyor
Ayılmaya çalışma durumu çok zor, gözümü açmaya çalışıyorum yok yani olmuyor😂 sizi çok iyi anlıyorum ben maalesef, ben çözmeye çalışacağım yukarıda biri yazmıştı hayat çalışmaktan ibaret oluyor cidden. İş ev bu kadar, başka hiçbir şeye zaman ayıramıyoruz. Bu da erkenden tüketir insanı diye düşünüyorum:KK43:

07.40'da uyanıyorum. Uyku apnesi yok. Taşınma imkanımız var aslında ama şu an oturdugumuz eve kira vermiyoruz. İstesek taşınırız aslında, eşimin maaşı da benimki gibi ama kira vermemek büyük bir artı bizim için.
Kira parası cebimde kalsın diye evliliğinizi harcıyorsunuz yani. Çok mantıklı bir hareket. Yakına taşınmayım, hiç doktora gidip kan baktırmamışım, eşimi de ihmal edeyim (adam çok yakınmış ama çaba yok) ama evliliğim devam etsin. Tmm.

Kira parası cebimde kalsın diye evliliğinizi harcıyorsunuz yani. Çok mantıklı bir hareket. Yakına taşınmayım, hiç doktora gidip kan baktırmamışım, eşimi de ihmal edeyim (adam çok yakınmış ama çaba yok) ama evliliğim devam etsin. Tmm.
Şu an oturduğumuz yerde oturmaya devam etmek eşimle ortak fikrimiz? Doktora gideceğimi zaten yazmışım tepkinizi anlamadım.

Önceki konumu hatırlayanlar vardır belki; ''İş görüşmesini ertelemek''. Orada küçük bir şirkette calıştıgımdan bahsetmiştim.

Yaklaşık beş yıldır burada calısıyorum. Uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum. Tırnaklarımla kazıyarak işi öğrendim. Evlenmeden önce 9-18 calısıyordum. Evlendikten sonra uzağa taşındım ama patronum sen devam et 10-17 calış dedi, yolum uzak oldugu için. Ben de kabul ettim. İş yerinde bu ayrıcalık tanınan tek kişiyim.

Sabah yolum bir buçuk saat, akşam trafik olduğu için ve de markete vs ugradıgımız için iki saati geçiyor evde olmamız. Yolun yarısını eşimle gidip geliyoruz kendi aracımızla. Beni toplu taşımada uygun bi yere bırakıp işe geçiyor. O normal calışma saatine devam ediyor, onu etkileyen hiçbir durum yok. Ben burada calıssam da calısmadam da onun düzeni aynı olacak. Maaşım iyi, cumartesi-pazar calısmıyorum, iş yerinde başımda müdür yok vs vs. Artılarını anlatabilmek için belirtiyorum.

Ancak eşimle iş yeri yüzünden hep tartısıyoruz. Konu benim yorulup erkenden uyumam. Kendisi işten cıkıp evimize yakın bir yerde işe girmem gerektiğini söylüyor. Ben de ona evimize yakın bir yerde de girsem aynı saatte evden cıkıp, aynı saatte evde olacagımı söylüyorum. Çünkü o zaman en iyi ihtimalle 9-18 calısacagım ama kendisi beni yolun yordugunu o yüzden erken uyudugumu söylüyor. Ancak öyle değil, ben yapı olarak cabuk yorulan bir insanım, yolla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sabah 07.40'da kalkıp akşam 19.30da evde olan insan tabii ki erken uyur ben mi yanılıyorum? Aşagıda ben uyuduktan sonra bana yazdıgı mesajları koyacagım. :)

55k verip motor aldım dediği kısım bana motorsiklet hediye aldı. Onu henüz bir kere sürebildim. Yorgun oldugun için süremiyorsun diyor.
Karısık oldu biraz sanırım ama umarım anlatabilmişimdir.
Biliyormusunuz uzun süredir kadın olarak eşime aynı sitemi ediyorum … evin yakınlarında iyi bir iş ,eş değer bir maaş alabileceğiniz yerlere bakın derim.. belki duygusal yerden bakıyor olabilirim ama eşinizin mesajı beni aşırı üzdü onu anladığım için üzüldüm.. aileye destek olmak çalışmak para kazanmak çok güzel bende çalışan insandım ve para kazanmanın kendi emeğinin yemenmesi zevki çok güzel .. ama herşey iş para değilmiş gerçekten zaman akıp gidiyor ve iş yüzünden herşeyi ertelemekte doğru değil. Yani evlilik iş ev iş ev- uyku iş ev ..olmaz olmuyor bence.. sizinle vakit geçirmek istemesi çok kıymetli ben olsam bu fırsatı kaçırmam eşinizle ilgilenin ..

Adam ya iş ya ben demiyor ki. Bu kadar yoruluyorsan işi bırak birbirimize doyamıyoruz diyor. Karısını isteyen adam az bulununca anlamadık 😃😃

Kız yok son mesajı iyi oku. Dur hatta ss alıp atayım buraya. Bildiğin tehdit eder gibi beni kaybedeceksin, patlarım matlarım demiş. Böyle istemek mi olur sence.
IMG_1504.jpeg

Önceki konumu hatırlayanlar vardır belki; ''İş görüşmesini ertelemek''. Orada küçük bir şirkette calıştıgımdan bahsetmiştim.

Yaklaşık beş yıldır burada calısıyorum. Uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum. Tırnaklarımla kazıyarak işi öğrendim. Evlenmeden önce 9-18 calısıyordum. Evlendikten sonra uzağa taşındım ama patronum sen devam et 10-17 calış dedi, yolum uzak oldugu için. Ben de kabul ettim. İş yerinde bu ayrıcalık tanınan tek kişiyim.

Sabah yolum bir buçuk saat, akşam trafik olduğu için ve de markete vs ugradıgımız için iki saati geçiyor evde olmamız. Yolun yarısını eşimle gidip geliyoruz kendi aracımızla. Beni toplu taşımada uygun bi yere bırakıp işe geçiyor. O normal calışma saatine devam ediyor, onu etkileyen hiçbir durum yok. Ben burada calıssam da calısmadam da onun düzeni aynı olacak. Maaşım iyi, cumartesi-pazar calısmıyorum, iş yerinde başımda müdür yok vs vs. Artılarını anlatabilmek için belirtiyorum.

Ancak eşimle iş yeri yüzünden hep tartısıyoruz. Konu benim yorulup erkenden uyumam. Kendisi işten cıkıp evimize yakın bir yerde işe girmem gerektiğini söylüyor. Ben de ona evimize yakın bir yerde de girsem aynı saatte evden cıkıp, aynı saatte evde olacagımı söylüyorum. Çünkü o zaman en iyi ihtimalle 9-18 calısacagım ama kendisi beni yolun yordugunu o yüzden erken uyudugumu söylüyor. Ancak öyle değil, ben yapı olarak cabuk yorulan bir insanım, yolla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sabah 07.40'da kalkıp akşam 19.30da evde olan insan tabii ki erken uyur ben mi yanılıyorum? Aşagıda ben uyuduktan sonra bana yazdıgı mesajları koyacagım. :)

55k verip motor aldım dediği kısım bana motorsiklet hediye aldı. Onu henüz bir kere sürebildim. Yorgun oldugun için süremiyorsun diyor.
Karısık oldu biraz sanırım ama umarım anlatabilmişimdir.
Bence seni yoran is degil ise gidip gelirken suregelen yol ! Gercekten toplu tasima arac vs isten daha cok yoruyor. Ben gezmek icin bile otobusle bir yere gitsem eve gelnce dermanim kalmiyor.
Bu konuyu empati kurarak cozmelisin. Dusun ki esinle zaman geçirmek istiyorsun ama o surekli yorgun. İsten gelen bir yorgunluk oldugunu soyluyor. Evin yakinlarinda calisma imkani var ama o israrla uzak olani tercih ediyor sonra da yorgunluk nedeniyle yine yaninda yok yalniz basina tum aksam oturuyorsun ne hissedersin? Mesajinda da gayet duzgun bir sekilde ifade etmis bence. Onun yerinde sen olsaydin ne yapmasini isterdin ?

X