iş arkadaşlarım sevgili olmuş (ikiside evli)

Televizyon dizilerimiz sağ olsun, ne diyeyim... Allah korusun ya. Ben de neler duyuyorum, aklım almıyor cidden. Özellikle TRT'de böyle bir çok ilişki varmış. Evli kadınlar bekar erkeklerle falan birlikte oluyorlarmış. Halamın eşi bekarken 3 tane ayrı evli kadınla birlikteymiş. Çok şükür boşanıyorlar şimdi. Pis adam... Her neyse canım, ben senin yerinde olsam iki tarafın da eşine ulaşır durumu söylerdim. Hak ediyorlar çünkü... Zaten bu şekilde eşini aldatanlar iki taraf da ahım şahım güzel değilse cinsellik için oluyor.

Son yillarda bazı kadınlarda da erkeklerdeki gibi bir zıvanadan çıkmışlık hali var. Ama elden ne gelir kadınlar ihaneti erkeklerden ögrendiler,kızamıyorum.

zor tatli geliyor...kesinlikle olay bu. guzellikle v.s hic alakasi yok. bi cok konu okudum yillardir burada.evliyken baldan tatli gelen iliskiler ,bosandiktan sonra 1hafta bile surmeden bitiyor.

HELAL DAİRE KEYFE KÂFİDİR
HARAMA KACMAYA GEREK YOKTUR !

Sanirim is yerinde asil hepiniz ayni standarttasiniz. Bir aldatiyor, biri tiplere göre yargiliyor.....

Açikçasi benim umrumda olmazdi ne yaptiklari. Sonuçta yetiskin insanlar, yaptiklarini sonuçlari kendileri kestirebiliyor. Yargilamak bana düsmez, dedikoduda bana düsmez. Ne yaparsa yapsinlar, bana tek düsen sey isimi yapmak ve aksam evime gitmek ve kendi hayatima odaklanmak..

Aynen aynen...

Son yillarda bazı kadınlarda da erkeklerdeki gibi bir zıvanadan çıkmışlık hali var. Ama elden ne gelir kadınlar ihaneti erkeklerden ögrendiler,kızamıyorum.
Evet düşünsenize bikaç yıl sonra kadınlar içinde elinin kiri olacak yıkayınca çıkacak nede olsa kimsenin işine karışmamak lazımmış

Ben sadece arkadaşım yakın bi akraba olsam farklı olabilirdide dediğim gibi ikisini cinsel münasebette görsem gelir geçerim yanlarından umrumda olmaz ben arkadaşlık görevimi Yaptım doğru olanı gösterdim bundan sonra konuyu bile açmam

Neyse biz kınamayalım da, Allah vermesin, neyi kınasam başıma geliyor. Sen de aldırış etmemeye çalış bundan sonra... Görmezden gel, ne halleri varsa görsünler, sen kendine düşen görevi yapıp uyarmışsın. Daha da başka yapabileceğin bir şey yok sanırım. Allah ıslah etsin böylelerini. Korkuyorum valla...

Ya hadi 40 sonra azıp 20 li kızları kandırıp bi saçmasapan hayalin peşinden koştranları gördükte bu çocuklu Olgun kadınlardamı kanıo mantık gidio ikisinin basitliği ortada eşlerine yazık arkadaşın eve gittiğinde çocuğunun gözünün içine nasıl bakabilio

Elinden geleni yapmışsın bravo,herkes böyle çekip konuşmaz. Gözleri kör olmuş olmalı ne yazık empati kuramıyorLar. İş yerindekiler anlarda eşlerin kulağına giderse de her koyun kendi bacağından asılır durumu olacak.

Ben olsaydim karismazdim.
O yaslara gelmis insanlara ahlaki mi ogreticem bu saatten sonra..
Zaten soguk bir yapim vardir iyice iletisimi resmiyete baglardim..

Bir de kinamak hayatta hic bir zaman tercih ettigim bir sey degildir..
Kinayalim hor gorelim de toplum duzelsin diye dusunmuyorum..
Dunyanin coktan civisi cikti yapmak isteyen yine yapar..
Herkesin akli fikri var..
Ailemden biri olur canim cigerim olur, coook sevdigim dostum olur ogudumu veririm susarim,
ama baska da kimsenin hayatina karismam, istemem de zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…