iş arkadaşlarım sevgili olmuş (ikiside evli)

Bitttter

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
10.472
13.648
malasef böyle saçma hatta iğrenç bi durum var baştan sadece dedıkodu sandım ama arkadaşımı sıkışıtırınca herşeyin doğru olduğunu anladım

bayan arkadaş 30lu yaşlarında 10 yıllık evliliği olan bırısı bır kızı var eşiyle sorunları yok bıldığım kadarıyla arasıra geçim sıkıntısı çekiyordu bı dönem eşi çalışmadı sonra yıne başladı falan fılan bıldığım kadarıyla bırbırlerıyle alakalı sıradan bi çiftlerdı

erkek iş arkadşaımda 30lu yaşlarında 5 yıllık evli çocuğu yok

resmen aklım almıyor herkesın gözü önünde yaşanan bı rezillik cinsel manada bı aldatma varmı bılmıyorum ama sonuç olarak aldatma aldatmadır ben arkadaşı çektım kenara elimden geldiğince yargılamadan artıyı eksıyı söyledım böyle bı durum varsa dıye kabul etmedı ama halınden tavrından belli oluyordu zaten bırlıktede görülmüşler

öyle çok güzel bi kadın değil yanı benim eşim öyle bi kadınla benı aldatsa ıkıkere kızarım sanırım ona barı benden ıyı olsaydı dıye bunu şu yuzden yazdım yanı güzelliğiyle adamı büyüler bilmem ne o durumlar yok öyle etkıleyıcı bı kadın değil aynı zamanda adamda öyle dışardan bakılınca dıkkat çekmiycek vasat tipler herneyse nasıl oluyor ınsan nasıl bukadar aptallaşıyor kınamıyorum ama gerçekten herkes bılıyor iş yerınde bu durumu gülüşmeler falan fılan oluyor arkalarından

esasen ben söylenebılecek herşeyı söyledım arkadaşıma evliliğinden sıkıldıysanda senı anlarım ama evliliğini bitirmeden hayatına bırını alma hata üstüne hata olur dıye anlatmaya çalıştım ama aynen devam edıyor sureklı msjlaşıyorlar konuşuyorlar telefonda ıkısınınde aynı anda elinde oluyor telefon sigara içmeye falan bırlıkte çıkıyorlar sanki bilinmesınden korkmuyor gıbıler oysakı ıkısıde evli yanı eşleri duysa bı şekilde sonuç ne olur tahmın edemıyorum

arkadşaıma ne tavsıyede bulunayım demıyorum zaten aklım yettiğince söyledım söylenecek olanı kendı halıne bıraktım yakın çevremde böyle bişi yaşşamıştım sankı ben yapıyormuşum gıbı içim sıkıldı öğrendiğimden beri

hadi hep beraber ayıplayalım falan demıyorumda bu olaylar ne kadar yaygınlaşştı nasılda normalleştı snaırım derdim bu

Ben olsam kinardim ezerdim insandan saymazdim.
kim bilir bi umit utanirlar belki.
yuzleri kizarir belki o an.
Kinamak derken, belki farkina varirlar bu yaptiklarinin normal olmadigini diye.

Ben olsam kinardim ezerdim insandan saymazdim.
kim bilir bi umit utanirlar belki.
yuzleri kizarir belki o an.
Kinamak derken, belki farkina varirlar bu yaptiklarinin normal olmadigini diye.
malasef ortam baya ıkı yuzlu herkes arkadan çekiştirmeyi tercih edıyor dedikoduyu seven bı mılletınız ne yazıkkı yüzüne herkes guluyor bır arkadaş daha uyarmış bıldığım kadarıyla onun dışında kımse bılmıyor gıbı davranıyor ama olması gereken kınamak normal bişi gibi kabul etmemek galiba o şekilde azalır ayıplar

sanırım ruyadan uyandıklarında kendılerını baya kırlenmiş hıssedecekelr
bir fark etseler,bir anlasalar...
vicdanın sesini son ses bi açsalar...
olabilir,evli insanlar olsalarda aşık olabilirler...ama bunun yolu bu değil kesinlikle...

siz üzerinize düşeni yapmışsınız, daha fazla ilgilenirseniz konuyla yarın birgün sizin de başınız ağrır. Siz artı olarak kendilerini yok sayın sadece... aldatan insan her zaman sadece kendini aldatır ...

Sizi eşiniz güzel bi kadınla aldatsa valla haklısın ben olsam ben de dayanamazdım helal koçuma diyecek bir haliniz var gibi neyse konuya gelirsek keşke insanlar akşam yemeğinde anlatamayacağı şeyler yapmasalar.
hayır tabıkı adrıana lıma bıle olsa ölürüm :)ama nebilim bi yönüyle çekici geldi derım ama burda çekici gelecek bı taraf gerçekten yok

Allah Allah ya,dunya cok garip.
Derlerya bu dunya kotu insanlar yuzunden yasanilamaz hale gelmedi, iyi insanlarin sessiz kalmalari yuzunden kotu hale geldi diye.
Aynende oyle.
Onlara yapicak bisey yok o zmn.
Ama siz safinizi belli edin.
Yuzune bile bakmazdim ben, kendimi o kocasinin ve digerinin karisi yerine koyardim her onlari gordugumde.
Ve kinle bakardim.
Yuzsuzler ya.

kabul etmedı ama halınden tavrından belli oluyordu zaten bırlıktede görülmüşler

sureklı msjlaşıyorlar konuşuyorlar telefonda ıkısınınde aynı anda elinde oluyor telefon sigara içmeye falan bırlıkte çıkıyorlar

ama kadın kabul etmemişki nasıl bu kadar emin oluyorsunuz, birlikte dışarı sigara içmeye çıkmaları, telefonlaşmaları ki tek ıspatınız aynı anda telefonla konuşuyo olmalarıymış (etrafımda aynı anda telefonuyla uğraşan o kadar çok kişi var ki hepsi birbirine yazıyo diye düşünmem lazım), dışarda görülmüş olmaları, belki çok iyi anlaşıyorlar, sohbetleri iyi, bi yerde karşılaştılar oturup muhabbet etmişte olabilirler. Sizin hayatınızda garipsediğiniz şeyler, başkasının hayatında olağan gelebilir. Bikaç yıl önce okulda öğrencilerim; birlikte sigara içtiğim, muhabbet ettiğim erkek öğretmenlerle ilgili arkamdan dedikodu yapmış bu geldi aklıma şu an.. Doğruda olabilir tabi ama ya değilse, vebali büyük.

Kimin kime neden çekici geldiğini inanın anlayamazsınız.
Bu ne güzelliğe bakar.Nede başka bişeye.
İkisinin ortak noktada kısa sürelide olsa buluştuğu bi duygu vardır.
Misal;sohbeti hoşuna gidiyordur..
;övgüsü iltifatı hoşuna gidiyordur.
;cinsel anlamda sizin hiç farketmediğiniz ona güzel gelen bi çekiciliği vardır...
Vardırda vardır.
Sebep arayana tabiki.
Benimde aynen sizin gibi üzüldüğüm konu giderek normalleşmesi.
İNSANLARIN SESSİZLİĞİ....TEPKİSİZLİĞİ.
Bi kere uyarmakdan ziyade sert bi şekilde konuşmak hatta yok saymak gerekli bence.
Aldatmayı kim size nasıl dayatabilir.
Benim arkadaşım olsaydı 1-2-3 ciddi ciddi uyarırdım.Halen devam ediyorsa zaten arkadaşım olmazdı.
Dışlanmayınca,birileri ciddi tavır koymayınca bunlar hem kendi eşlerini hemde arkadaşlarını Aptal sanıyor çünkü!

birlikte görmüş bır arkadaş zaten ilk burdan çıktı şüphe yok artık bunlar sonradan benım dıkkatımı çekenler
ben ılk öğrendiğimde direk bu arkadaşıma gıttım söyledım senın hakkında böyle böyle dedıkodu çıkarmışlar diye oanki tavrı bıle doğruluğunun ıspatı bu dedıkoduyu kım çıkarıyor dıye bıle sormadı çünkü onları bırlıkte gören kişiden haberdar

ben sohbetımı azallttım mecbur olmadıkça konuşmuyorum zaten dahada üstelemek istemıyorum korkuyorum açıkçası bukadar şeyi göze alan banada ıftıra etmekten korkmaz gıbı gelıyor

Al birini vur ötekine... Daha fazla karışma bence çünkü yapabileceğin hiç bir şey yok. Çok rezilce.

ne gurursuz insanlar var ya. bence bu insanlardan her şey beklenir, uzak durmak lazım.

bence işyerindeki herkezin dışlaması ve tavır alması gerek böyle insanlara.sadakat yoksunu insanalr aldatmaya şiddetle karşıyım ve yapanı kollamak yarine afişe edip dışlanması tarafındayım yoksa böyle meşrulaşıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…