iş arkadaşlarım sevgili olmuş (ikiside evli)

Yeni nesilin anne babaları malzemeden mi çalıyo, temeli mi sağlam atamıyo arkadaş ben anlamadım ya. Hepsinin gözü bi dışarda. Kadını erkeği aynı.. Şurdaki konuları okudukça evlilik o kadar gereksiz o kadar lüzumsuz geliyoki.

Boşansanıza dengesizler. Amacınız ne??

daha kaçkere söylemelıyım bılmıyorum olayın zaten artık şüphe götürecek tarafı kalmadı artık bılınıyor kendısını uyarıkende kabul etmedı fakat ınkarda etmedı sadece hiç birşey söylemeden dınledı allah aşkına kım böyle bı uyarı karşısında susar

ayrıca arkadaşım bendende güzel olabılır konu o değil demek istediğim kendı eşlerinde ne bulamadılarda bırlıkteler en azından guzellik yakışıklılık durumuysa o ıkısındede yok
sizi ciddiye almayan biri mesela? örneğin ben böyle bir durumla karşılaşsaydım ve karşımdaki insanın iyi niyetini sorgulasaydım (size kötü niyetli demiyorum) itiraz etmeyebilirdim, bana ne istediğini düşünsün diye, var böyle düşünen insanlar bilin istedim. herkes ne demek sen benim hakkımda nasıl böyle bir şey düşünürsün diye çıkışmak zorunda değil. doğrudan insanların hakkında fikirlerini önemsemeyen biri olabilir ya da dediğiniz gibi gerçekte bir ilişkisi var olabilir ama söylediklerinizin hiçbiri bence bir ilişkinin yeter kanıtı değil.
bakın ben gayet açık bir şey yazıyorum, birbirleriyle çok samimi olabilirler, ailecek bile görüşüyor olabilirler ve sizlerin bu şekilde davranışlarına kendi aralarında bile gülüyor olabilirler.
aksi durumda yani sevgili iseler de bu kendileri ve eşleri dışında kimseyi ilgilendirmez, onların problemi. dirsekle yanındakini dürtüp emin olmadığın bir şey hakkında iş arkadaşınla gülüşmek (sizi kastetmiyorum) en az onların davranışı kadar yanlış.
iyi de insanlar sadece güzel diye biriyle birlikte olmaz, güven, dostluk, sevgi, ten uyumu vs vs bir çok değişken var.

bu işlerin güzellikle ilgisi yok, hep bakımlı süslü insanlar bu manada kötü görülür ama iş kişinin niyetinde bitiyor. dürtülerini harekete geçirmek hoşlarına gidiyor, bir heyecan eğlence uğruna onca şeyi feda edebilecek karakterde kişiler demek ki sonuç bu. biraz insandan uzak hayvana yakın davranışlar açıkcası. önünü sonunu düşünmeden hevesini tatmin etmeye çalışmak yani.

aslında bende bu güzellik yakışıklılık konusunda bukadar sığ düşünmezdım ama bunların ilişkisinde nedense ılk aklıma o geliyor yanı ıkısınınde eşlerinden daha iyi bı tarafı yok tammanen şehvetle hareket edıyorlar aşk olabıleceğini sanmıyorum aralarında

Ne aşkıya hikaye bi kaç zaman sonra ayrılırlat başka kollara ki iş yerinde adı çıksın arkadaşının bak o zanan sen neler oluyor

daha kaçkere söylemelıyım bılmıyorum olayın zaten artık şüphe götürecek tarafı kalmadı artık bılınıyor kendısını uyarıkende kabul etmedı fakat ınkarda etmedı sadece hiç birşey söylemeden dınledı allah aşkına kım böyle bı uyarı karşısında susar

ayrıca arkadaşım bendende güzel olabılır konu o değil demek istediğim kendı eşlerinde ne bulamadılarda bırlıkteler en azından guzellik yakışıklılık durumuysa o ıkısındede yok

" olayın zaten artık şüphe götürecek tarafı kalmadı artık bılınıyor kendısını uyarıkende kabul etmedı fakat ınkarda etmedı "

Neden şüphe götürecek tarafı kalmadı katiee ? Aynı yatakta münasebet halinde mi gördünüz ? İş arkadaşlarınız da siz de şaka gibisiniz , acımasız ve kötü bir şaka.

Kadın kendini biliyorsa size neden açıklama yapmak zorunda olsun ?" Kabul etmedi ama inkar da etmedi " E yani ? Buradan kesin birlikteler sonucuna varan sizsiniz.

Ya işyerindeki art niyetli grupla anlaşamadıkları için beraber mola yapıyorlarsa ? İki insanın hayatını karartacak ithamlarınız için onların yerinde olsam sizlere dava açardım.

Çok yakın arkadaşım değilse bana yorum yapmak bile düşmez onaylamıyacağım hoşlanmıyacağım bir durum konuşmam muhattap olmam olur biter. Hadi herşeyi geçtim kadının güzel de değil eşim öyle biriyle beni aldatsa 2 kere kızarım diyorsunuz kadına karşıda ayrı bir empatiniz var heralde..

İnkar etmediyse kesin doğrudur öyle mi?
Bakın bu tip olaylar bir çok kez başıma geldi. Evli insanla da yakıştırıldım bekar arkadaşımla da. Gelip bunu bana söyleyenlere de hiç bir zaman çıkışmadım sen ne diyorsun diye. İsteyen istediğine inanabilir dedim. Çünkü umurumda değildi. Yakıştırıldığım insanlar hala hayatımda. Diğerleri tarihe karıştı.

İnkar etmemek kabullenmek değildir. Hoş kabullenmek olsa bile size ne, bize ne, kime ne?

İnkar etmediyse kesin doğrudur öyle mi?
Bakın bu tip olaylar bir çok kez başıma geldi. Evli insanla da yakıştırıldım bekar arkadaşımla da. Gelip bunu bana söyleyenlere de hiç bir zaman çıkışmadım sen ne diyorsun diye. İsteyen istediğine inanabilir dedim. Çünkü umurumda değildi. Yakıştırıldığım insanlar hala hayatımda. Diğerleri tarihe karıştı.

İnkar etmemek kabullenmek değildir. Hoş kabullenmek olsa bile size ne, bize ne, kime ne?

Aaaa olur mu Sephoraa , konu sahibesinin arkadaşı ona göre güzel değil. Bu durumda bu dünyada milyonlarca bekar insan var iken evli arkadaşı nasıl olur da bir de sevgili bulmuş u ( konu sahibesinin bakış açısına göre ) tartışmamız isteniyor bence.

ewet durum cok çirkin ama size ne bundan hayat onların hayatı 30 lu yaslarında ınsanlar bedelini de kendılerı öderler
bi de kadın güzel olsa bari gibi bişey kastetmişşiniz ne yanı kadın güzel olsaydı bu durum daha mı sevimli görünecekti gözünüze anlamadım o_O

Sunlarn eslerine bi mesaj atiim verinde adreslerini
Hic olmazsa ben atarm kendinizi suclu hissetmezsiniz
İgrencler

Ben ilişkiden şüpheleniyorum demedim bu ilişki yaşanıyor dedim ama Israrla arkadaşıma iftira attığımı düşünüyorsunuz

Ben ilişkiden şüpheleniyorum demedim bu ilişki yaşanıyor dedim ama Israrla arkadaşıma iftira attığımı düşünüyorsunuz

Nasıl bu kadar eminsiniz? Yatakta mı bastınız, elele mi yakaladınız, ikisinden biri evet ilişki yaşıyoruz mu dedi? Delil diye sunduğunuz şeyler delil değil ki. Nasıl tanımadığımız bir insan hakkında sizin söylediklerinizle yorum yapalım?

Nasıl bu kadar eminsiniz? Yatakta mı bastınız, elele mi yakaladınız, ikisinden biri evet ilişki yaşıyoruz mu dedi? Delil diye sunduğunuz şeyler delil değil ki. Nasıl tanımadığımız bir insan hakkında sizin söylediklerinizle yorum yapalım?
kaç kişi kabul eder böyle bişeyi ben pek duymadım bıraz olsun arkadaşınızı tanıyorsanız zaten çok zor olmaz tahmın etmenız msjlarını görmüş diğer uyaran arkadaş he nerden belli o mesajların o kişiye olduğu dersenız adamın adı geçiyormuş ergen psikolojisi tarzında msjmış bende çağrı atarken yakaldım ne yapıyorsun dediğimde sadece çağrı atıyorum falan fılan deyip geçiştirdi normalde biribirlerinde telefon numaraları olması gerekn pozisyonda değiller
ben iş arkadşıma neden bunu yapayım ayrıca ben bırarada olduğumuz için dahada rahtsız oldum aynı ortamdayız sonuçta

bu arada molaları erkekli kadınlı değerllendirenlerde var onlar hakkında böyle bişi söylenmıyor bunlar ne şekilde görüldüler bilemiyorum

ben arkadşıma sorarken böyle bişeyin gerçek olmması için dua ederek sordum ama itiraz bile etmedi benı anla der gıbı bı tavırdaydı

kimsenın haytına karışmıyorum 30 yaşında kocaman insanlar denmişte ben arkadaşlık görevımı yaptım yalnış yapıyordu söyledim hayatını etkileyecek bişi yapmadım eşine söylemek gibi istesem elimde bu ımkanda var işteozaman birinin hayatına mudahale etmek olur
iftiranın ne denlı ayıp nedenlı gunah olduğunuda bılıyorum yeterıncede gunahım vardır bu arkadaşınkinide istemem

Ya ben anlamıyorum, 100 yıl önceki şiirlerde dünyanın çivisinin çıkmış olduğu geçiyor. Çivi 100 yıl önce çıkmışsa dünyaya şimdi olan tam olarak ne? Konu sahibi 3. kişisiniz. Gözle bile görseniz emin olmamak gerekirmiş. Siz elinizden geleni yapmışsınız zaten. Konu hakkında yorum bile yapamıyorum.

Ya ben anlamıyorum, 100 yıl önceki şiirlerde dünyanın çivisinin çıkmış olduğu geçiyor. Çivi 100 yıl önce çıkmışsa dünyaya şimdi olan tam olarak ne? Konu sahibi 3. kişisiniz. Gözle bile görseniz emin olmamak gerekirmiş. Siz elinizden geleni yapmışsınız zaten. Konu hakkında yorum bile yapamıyorum.
haklısında arkadaşım herşey ortada malasef doğru ben kendımce yapıcamı yaptım dahada konuyu bıle açmıyorum herhalde ıkısını bır arada görsem yolumu değişirim o derece tıksındım ama işte insanın içi almıyor konuyu açma sebebimde buydu çok etkılenmiş olmmadı

Sen bir iş arkadaş ı olarak gereken uyarıyı yapmışsın gerisi onları ilgilendirir.

elinizden geleni yapmışsınız konu sizin için bitsin. arkadaşların da dediği gibi arada kalmayın ki kalabilirsiniz de bulaşırsanız.
onlar kendi hayatlarını şekillendirebilecek yaştalar aldırmayın.

X