iş arkadaşlarım sevgili olmuş (ikiside evli)

malasef böyle saçma hatta iğrenç bi durum var baştan sadece dedıkodu sandım ama arkadaşımı sıkışıtırınca herşeyin doğru olduğunu anladım

bayan arkadaş 30lu yaşlarında 10 yıllık evliliği olan bırısı bır kızı var eşiyle sorunları yok bıldığım kadarıyla arasıra geçim sıkıntısı çekiyordu bı dönem eşi çalışmadı sonra yıne başladı falan fılan bıldığım kadarıyla bırbırlerıyle alakalı sıradan bi çiftlerdı

erkek iş arkadşaımda 30lu yaşlarında 5 yıllık evli çocuğu yok

resmen aklım almıyor herkesın gözü önünde yaşanan bı rezillik cinsel manada bı aldatma varmı bılmıyorum ama sonuç olarak aldatma aldatmadır ben arkadaşı çektım kenara elimden geldiğince yargılamadan artıyı eksıyı söyledım böyle bı durum varsa dıye kabul etmedı ama halınden tavrından belli oluyordu zaten bırlıktede görülmüşler

öyle çok güzel bi kadın değil yanı benim eşim öyle bi kadınla benı aldatsa ıkıkere kızarım sanırım ona barı benden ıyı olsaydı dıye bunu şu yuzden yazdım yanı güzelliğiyle adamı büyüler bilmem ne o durumlar yok öyle etkıleyıcı bı kadın değil aynı zamanda adamda öyle dışardan bakılınca dıkkat çekmiycek vasat tipler herneyse nasıl oluyor ınsan nasıl bukadar aptallaşıyor kınamıyorum ama gerçekten herkes bılıyor iş yerınde bu durumu gülüşmeler falan fılan oluyor arkalarından

esasen ben söylenebılecek herşeyı söyledım arkadaşıma evliliğinden sıkıldıysanda senı anlarım ama evliliğini bitirmeden hayatına bırını alma hata üstüne hata olur dıye anlatmaya çalıştım ama aynen devam edıyor sureklı msjlaşıyorlar konuşuyorlar telefonda ıkısınınde aynı anda elinde oluyor telefon sigara içmeye falan bırlıkte çıkıyorlar sanki bilinmesınden korkmuyor gıbıler oysakı ıkısıde evli yanı eşleri duysa bı şekilde sonuç ne olur tahmın edemıyorum

arkadşaıma ne tavsıyede bulunayım demıyorum zaten aklım yettiğince söyledım söylenecek olanı kendı halıne bıraktım yakın çevremde böyle bişi yaşşamıştım sankı ben yapıyormuşum gıbı içim sıkıldı öğrendiğimden beri

hadi hep beraber ayıplayalım falan demıyorumda bu olaylar ne kadar yaygınlaşştı nasılda normalleştı snaırım derdim bu
O arkadaşlarınızla hemen diyaloğu kesin bence :KK43:

Sizi eşiniz güzel bi kadınla aldatsa valla haklısın ben olsam ben de dayanamazdım helal koçuma diyecek bir haliniz var gibi neyse konuya gelirsek keşke insanlar akşam yemeğinde anlatamayacağı şeyler yapmasalar.

Ben de onu düşündüm ilk.
Güzel olsa sorun olmazdı sanırım.
Rezillik diyorum sadece.

Karışmayın bence onların aralarındaki bir şey bu yaşları küçük de değil doğrusunu,yanlışını düşünüp bu yola girmişlerdir.
Şahsi fikrim hoş bir durum değil ama hayat onların hayatı.

Bir anlık heycanları uğruna yaptıkları çok büyük terbiyesizlik allah ıslah etsin ikisinide çok reziller

Selamı sabahı kesmen en doğrusu canım

Ayrıca bu iş güzelliğe bakmıyor erkek için evli mevli rahat kadın diye onla beraberdir ikisi de karaktersiz

Ve evet çok sık duymaya başladım bu olayları benim şirketten bir arkadaş ki hayatta yapmaz derdim boşanmış biri. Yıllık iznini kullandı bir kısmını erkek arkadaşı ile tatile ve adam evli.

hayır tabıkı adrıana lıma bıle olsa ölürüm :)ama nebilim bi yönüyle çekici geldi derım ama burda çekici gelecek bı taraf gerçekten yok
Demek ki varmis. Size gore yok.. birakin artik Su kadin cirkin, onunla nasil aldatir diye dusunmeyi, cirkin olabilir, demek ki ilgi ceken bir yonu var sizin gormediginiz. Ha ikisinin yaptiginin adı rezillik, o ayri.. Allah islah etsin

Ben böyle bir durumda karışmayın demem diyemem.Çünkü kendimi onların evli oldukları insanın yerine koyarım.Ben kocam beni aldatsa bunu ögrenmek isterdim sahsen herkes bilmek ister herkes o insanı bir an önce hayatından çıkarabilmek ister.Hatta bilen bir insanın "bosvereyim kendi hayatları" yorumu beni hayatım boyunca deli ederdi.Cünkü o hayatı o evlenerek coktan biriyle paylasmıstı.Peki o aldatılan insanlar ne olacak?
Bu yol sadece yanlısını düsünerek girilecek bir yol değil bence.Bu yol iki insanı üstelik birde çocuğu aldatarak girilen pis bir yol kısaca.Gerçekten pis bir yol.Ve benim en sevmedigim seydir aldatılmak.
Aldatılan herkese üzülüyoruz herkesin keske en basından bilseydi keske hic aldatılmasaydı keske bununla karsı karsıya olmasaydı keske o kadar zaman kandırılmasaydı ayakta uyumasaydı diye düşündüğünü biliyorum.Düsünür herkes.
Peki ortada bir aldatma varken aldatılan bir insan varken neden susuluyor?Bu kadının bu adamın hiç haberi olmayacak mı? Belkide ögrendikten sonra üstünden 5 yıl geçecek.5 yılını bos insanlara heba edecekler.Sonra gelip belkide o kadın buraya yazacak.Hos mu olur?
Evet ilk yapacagınız sey eksisiyle artısıyla konusmak.Ama bundan sonrası aldattıkları kesinse eğer bir sekilde onların ögrenmesini sağlamak.

Aldatmayı mizah aracı olarak kullanan bi toplumda neyi yadirgayacaksinki.:KK14:

birlikte görmüş bır arkadaş zaten ilk burdan çıktı şüphe yok artık bunlar sonradan benım dıkkatımı çekenler
ben ılk öğrendiğimde direk bu arkadaşıma gıttım söyledım senın hakkında böyle böyle dedıkodu çıkarmışlar diye oanki tavrı bıle doğruluğunun ıspatı bu dedıkoduyu kım çıkarıyor dıye bıle sormadı çünkü onları bırlıkte gören kişiden haberdar
birlikte görmüş ama nasıl görmüş, yatakta basmış da birlikte görmüş, öpüşüyorlar mıymış? muhtemelen mesai saati dışında beraber yemek yerken falan görmüştür, arkadaşınız da kendisini göreni gördüğü için garipsememiştir.
eğer ortada dediğiniz gibi bir şey varsa zaten söylenecek bir şey yok, size de tavsiyem arkadaşınız sizinle bu konuda konuşmadığı sürece fikrinizi kendinize saklayın 30 küsur yaşında kadın biliyordur zaten yaptığının yanlış olduğunu.
bu arada sadece güzel insanların sevişebileceğine dair bir yargınız var gibi unutmayın siz arkadaşınızdan güzelseniz başka bir kadın da sizden güzel ve o da sizin için ay bu kadın nasıl evlenmiş diyor olabilir, iğne çuvaldız meselesi yani.

malasef böyle saçma hatta iğrenç bi durum var baştan sadece dedıkodu sandım ama arkadaşımı sıkışıtırınca herşeyin doğru olduğunu anladım

bayan arkadaş 30lu yaşlarında 10 yıllık evliliği olan bırısı bır kızı var eşiyle sorunları yok bıldığım kadarıyla arasıra geçim sıkıntısı çekiyordu bı dönem eşi çalışmadı sonra yıne başladı falan fılan bıldığım kadarıyla bırbırlerıyle alakalı sıradan bi çiftlerdı

erkek iş arkadşaımda 30lu yaşlarında 5 yıllık evli çocuğu yok

resmen aklım almıyor herkesın gözü önünde yaşanan bı rezillik cinsel manada bı aldatma varmı bılmıyorum ama sonuç olarak aldatma aldatmadır ben arkadaşı çektım kenara elimden geldiğince yargılamadan artıyı eksıyı söyledım böyle bı durum varsa dıye kabul etmedı ama halınden tavrından belli oluyordu zaten bırlıktede görülmüşler

öyle çok güzel bi kadın değil yanı benim eşim öyle bi kadınla benı aldatsa ıkıkere kızarım sanırım ona barı benden ıyı olsaydı dıye bunu şu yuzden yazdım yanı güzelliğiyle adamı büyüler bilmem ne o durumlar yok öyle etkıleyıcı bı kadın değil aynı zamanda adamda öyle dışardan bakılınca dıkkat çekmiycek vasat tipler herneyse nasıl oluyor ınsan nasıl bukadar aptallaşıyor kınamıyorum ama gerçekten herkes bılıyor iş yerınde bu durumu gülüşmeler falan fılan oluyor arkalarından

esasen ben söylenebılecek herşeyı söyledım arkadaşıma evliliğinden sıkıldıysanda senı anlarım ama evliliğini bitirmeden hayatına bırını alma hata üstüne hata olur dıye anlatmaya çalıştım ama aynen devam edıyor sureklı msjlaşıyorlar konuşuyorlar telefonda ıkısınınde aynı anda elinde oluyor telefon sigara içmeye falan bırlıkte çıkıyorlar sanki bilinmesınden korkmuyor gıbıler oysakı ıkısıde evli yanı eşleri duysa bı şekilde sonuç ne olur tahmın edemıyorum

arkadşaıma ne tavsıyede bulunayım demıyorum zaten aklım yettiğince söyledım söylenecek olanı kendı halıne bıraktım yakın çevremde böyle bişi yaşşamıştım sankı ben yapıyormuşum gıbı içim sıkıldı öğrendiğimden beri

hadi hep beraber ayıplayalım falan demıyorumda bu olaylar ne kadar yaygınlaşştı nasılda normalleştı snaırım derdim bu
keşke bir dost eşlerine mektup yazsa burda günahsız 2 eşe üzüldüm onları enayi yerine koyuyorlar terbiyesizler adam eşiyle kadın kocasıyla aynı yataga giriyor akşam olunca ne kadar insafsızca..

İğrenç ya nefret edıyorum bu ınsanlardan,bi tutku için ıkı yuva yıkılacak ne guzel..Arkada kalanları,cocugu dusunen yok..Artık oyle normal karsılanıyor kı bu durumlar,o arkasından konusanlar da bunların dugunu olsa gıder oynarlar emın ol..
Benım ex de ıs arkadasıyla benı aldatmıstı onla evlenıyor ve kınayıp cekıstıren herkesın dugunde oynayacagına adım gıbı emınım..Bunları görup de ızleyenlerın de onlar kadar ahlaksız oldugunu dusunuyorum...ama su an kım ne dese gormeyecekler sen ustune dusenı yapmıssın.

Su kismi tam anlayamadim. Arkadasiniz size evet iliskimiz var dedi mi? Birlikte gorulmek molaya birlikte cikmak ayni anda telefonla mesgul olmak aldatmanin yada herhangi bir gonul iliskisinin kesin ispati degildir. Suphe uyandirabilir belki ama kesinlik kazandirmaz.

Son düzenleme:
birlikte görmüş ama nasıl görmüş, yatakta basmış da birlikte görmüş, öpüşüyorlar mıymış? muhtemelen mesai saati dışında beraber yemek yerken falan görmüştür, arkadaşınız da kendisini göreni gördüğü için garipsememiştir.
eğer ortada dediğiniz gibi bir şey varsa zaten söylenecek bir şey yok, size de tavsiyem arkadaşınız sizinle bu konuda konuşmadığı sürece fikrinizi kendinize saklayın 30 küsur yaşında kadın biliyordur zaten yaptığının yanlış olduğunu.
bu arada sadece güzel insanların sevişebileceğine dair bir yargınız var gibi unutmayın siz arkadaşınızdan güzelseniz başka bir kadın da sizden güzel ve o da sizin için ay bu kadın nasıl evlenmiş diyor olabilir, iğne çuvaldız meselesi yani.
daha kaçkere söylemelıyım bılmıyorum olayın zaten artık şüphe götürecek tarafı kalmadı artık bılınıyor kendısını uyarıkende kabul etmedı fakat ınkarda etmedı sadece hiç birşey söylemeden dınledı allah aşkına kım böyle bı uyarı karşısında susar

ayrıca arkadaşım bendende güzel olabılır konu o değil demek istediğim kendı eşlerinde ne bulamadılarda bırlıkteler en azından guzellik yakışıklılık durumuysa o ıkısındede yok

daha kaçkere söylemelıyım bılmıyorum olayın zaten artık şüphe götürecek tarafı kalmadı artık bılınıyor kendısını uyarıkende kabul etmedı fakat ınkarda etmedı sadece hiç birşey söylemeden dınledı allah aşkına kım böyle bı uyarı karşısında susar

ayrıca arkadaşım bendende güzel olabılır konu o değil demek istediğim kendı eşlerinde ne bulamadılarda bırlıkteler en azından guzellik yakışıklılık durumuysa o ıkısındede yok

Bu işler güzelliğe bakmaz rahatlığa bakar canım

bu arada ben arkadaşımın bu durumundan zevk alsam bende arkassından konuşşanlarla olurdum ben duyduğum anda gıdıp söyledim böyle konuşuyorlar önlemını al ben üstüme düşeni söyledim dıye yanı ınanmadığımı belirtmiştim ilk öğrendiğimde gerçektende ınanmadım aldatmanın kolay kolay kabul edılebıleği bı ortamda değiliz hem iş yerı bakımından hemde aile çevresi olarak

Bu işler güzelliğe bakmaz rahatlığa bakar canım
aslında bende bu güzellik yakışıklılık konusunda bukadar sığ düşünmezdım ama bunların ilişkisinde nedense ılk aklıma o geliyor yanı ıkısınınde eşlerinden daha iyi bı tarafı yok tammanen şehvetle hareket edıyorlar aşk olabıleceğini sanmıyorum aralarında

Bazı insanlar baslarına bela gelmeden dogruyu anlamazlar, anlmak istemezler. Siz soylemissiniz ama dinlememisse daha fazla ugrasip kendinizi yipratmayin bence. Birakin ilahi adalet yerini elbet bulacaktir. Belki o zaman anlarlar gercegi..

X