ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

ben en son 6+4 de gittiğimde kan testi istedi dr benden ..idrar testi istemedi..kan testlerim temiz çıktı 1 ay sonra gel dedi..haftaya salı gidiyorum tekrardan..kızlar haftaya 2 li test yaparmı acaba ? 10+3 olucam..2 li test tarihi vermedi dr...

arkadaşlar bende şuan 10+2 günlük hamileyim ilk gittiğimde 5 haftalıktı ve doktorum hemen kantesti idrar testi istedi bi yakınımızda benimle beraber aynı dönemde hamile kalmışız ve oda yaptırdığında kanında mikrop olduğu çıktı ve çocuğun allah korusun down sendromlu olma olasılığı yüksekmiş ve hemen tekrar 4 yerde tekrar test yaptırıyolar sonuç aynı şuan ilaç kullanıyo 16.haftada göbekten su alıp tahlile gönderceklermiş eğer bebek o sudan beslenmişse izin verirse anne baba hemen alcaklarmış inş.bi sorun çıkmazda bebeğine kavuşur ilk kan testi çok önemliymiş lütfen ihmal etmeyelim ve çevremizdekilerle bunu paylaşalım

canım erken değil mi daha?ben 9+5 im 19 hazirana gün verdi bana 2 li test için.bu gidişinde söyler 2 li test gününü.

Merhaba canım dün bende dr gittim. Bende 8+3 günlüktü. 27 mm olmuş bebişim. 3 hafta sonra 2 li test için çağırdı.Bana da 7 Ocak dedi doğum için. Gelişmeleri paylaşalım canım. İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

merhaba teyzeciklerimiiizzz...
biz de 5+2 olduk bugüüünnn...

henüz kalbimizi de duymadık, kendimizi de görmedik. ama kesemizi gördük geçen hafta. salı günü gidip, anne-baba-kuzucuk... ailece tanışıcaz nasipse...

sizler, hepiniz bu ilk aşamaları geçmişsiniz sanırım.

selam arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim 5. haftada gittim sadece kesesini gördüm bugün kalp atışını duymak için gidicem çok heyecanlıyım umarım bi sıkıntı yoktur.

selam arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim 5. haftada gittim sadece kesesini gördüm bugün kalp atışını duymak için gidicem çok heyecanlıyım umarım bi sıkıntı yoktur.
inşallah yoktur canım.hemen hemen aynıyız.ben de 7+2 yim.6+6 iken duydum ben de kalp seslerini.inşallah sen de duyarsın.sat neydi senin ?

ilk öğrendiğimde 5haftalıktı,kesesi görünüyordu sadece,kalp atışlarını 6.haftada gördüm fakat 8.haftaya kadar görünmemesinde bir sakınca yokmuş,göremeyen olursa panik yapmayın sakın:)

canım erken değil mi daha?ben 9+5 im 19 hazirana gün verdi bana 2 li test için.bu gidişinde söyler 2 li test gününü.

canım bugün dr gittim.bebiş gayet sağlıklıymış..en son gittiğimde nokta kadardı şimdi bebek şeklini almış kollar,ayaklar..çok duygulandım ya..bu arada benimde ikili test tarihim 19 haziran..

canım bugün dr gittim.bebiş gayet sağlıklıymış..en son gittiğimde nokta kadardı şimdi bebek şeklini almış kollar,ayaklar..çok duygulandım ya..bu arada benimde ikili test tarihim 19 haziran..

senin sat ve beklenen doğum tarihin ne zaman canım?aynımıyız yoksa benim sat 28 mart,2 ocak da doğum nasipse

canım,benim sat 29 mart doğum tarihim 3 ocak..senin bebiş 1 gün büyükmüş benimkinden :) yoldaşız birbirimize desene..cinsiyetle ilgili bişey hissediyomusun ?ben erkek hissediyorum bakalım ne çıkıcak,bugün dr a sordum 13 . haftadan sonra bakarız dedi çok merak ediyorum..allah hayırlısını versin.

arkadaslar benımde sat 8 nısan ... sizin bebişler abla abi olacak benımkısıne :))) 9 hazıranda kalp atısını duymak ıcın cagırdı dr. Rabbim inşallah sorunsuz bır sekılde bu sesı duymamızı nasıp eder... aminn...

selam kızlar bende 5+4 hamişim pazartesi doktora gidicem kalp atışlrını duymak için hayırlısıyla inşallah duyarım

slm kızlar benım son adet 1 nısna beklenen doğum tarıhım 13 ocakmıs en sonda 21 mayısta gittim dra kalp atsını görduk.daha gitmedım 4temmuz test yaptrcakmısım bir başlık actım ordan test hakkında bildiklerınızı yazarmısınız her zmaan giremıyorum başlıkta daha kolay takıp edebilirim.bende 9 haftalıgım 10 giricem galıba ama kafam karısık gebelık haftam konusunda 21 mayısta 6+2 idi ozman suan 9haftalıgm d eğilmı mirmirmirmir

evet ya iyi oldu bu nasıl da denk gelmiş.ben de hep erkek hissediyorum baştan beri hayırlısı olsun.bulantın falan var mı nasıl geçiyo hamileliğin?belki benzer şeylerimiz vardır.benim bulantım bazen çok oluyo kusma yok ama.bide kabızlık yerine biraz ishal gibi bişey var bugünlerde yani tam ishal değil ama nasıl desem bi tuhaf yani.

ben bilirim canım sen dr a gidince dr sana ultrason resmini vermiyor mu.veriyorsa ona bak orada küçük küçük yazılarla kaç haftalık olduğu yazıyor. Anne olmak istiyorum tebrikler canım hayırlı olsun hamileliğin.hante inşallah sen de duyarsın hayırlısıyla bebeğinin pıt pıtlarını canım

kızlar slm yeni gebe bayanlara soruyorum kilo aldınız mı kaç kilo ile başladınız ne kadar kilo aldınız???

benim bulantım çok nadir oldu,2-3 kere falan ama hiç kusmadım...bendede kabızlık var o kadar su içiyorum ama fayda etmiyor..genel olarak rahat geçiriyorum,inş böyle devam eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…