ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

herkese selam...6+4 haftalık hamileyim dün gittiğim doktor kontrolünde bebeğimi görmeyi umut ediyordum ama kese 20 milim olmuş yolk saçta gayet net görünüyordu ancak bebek görünmedi..(bu arada karından bakılan ultrasona göre) doktor on gün sonra görebileceğimizi söyledi ama benim içim hiç rahat değil şuan.aranızda benzer bir durum yaşayanlar cevap yazarsa çok sevinirim.

karından bakıldıgı ıcın gozeukmemıstır.hiç dert etme cunku emrıyo suan cok kucuk.bende ilk gıttıgımde gormemıstım ama hıc dert etmedım.gecen hafta gıttıgımde hem bebısımı gordum hemde kalp atısını.10 gun sonra gıttıgınde kalp atısını bıle duyarsın.içini ferah tut..

canım önemli olan yolk saç o varsa sorun yoktur.sabret biraz kalbini de duyarsın.

canım hiç canını sıkma moralini bozma.karından bakıldığı için görünmemiştir bencede.
benimde gözükmemişti.istersen vajinanadan bakalım dedi. tamam dedim.o zman net gözüktü herşeyi.kalp atışıda duyulmuştu hatta
.

kadusum ben biliyosun ilk trimestride değilim artık.ama sorun olmazsa buraya arada takılmak,sizle sohbet etmek istiyorum.
canım benim çok memnun oldum ya .ben de azönce özelden attığın mesajını okudum.benim 2 tane var.1i kız 1i erkek.bu arada fundacığım bizimle aynı yaşta olan ve hamile olan birini daha buldum.3.bebeğini bekleyenler adı altında bi başlık açmış o da 40 yaşındaymış.

7+4 günlük hamileyim bende 6 haftalıkken vajinal ultrasonla kalp atışını gördüm.kan testi yapıldı dün bugün sonuçları alıcam.ama bulantı , uyku ve halsizlik çok yıpratıyor beni

salı akşamı kanamam oldu kızlar,işe gitmiyorum 2 gündür evdeyim,düşük tehlikesi varmış.pazartesi kontrole gidicem,bakalım hayırlısı.dua edin benim için.

salı akşamı kanamam oldu kızlar,işe gitmiyorum 2 gündür evdeyim,düşük tehlikesi varmış.pazartesi kontrole gidicem,bakalım hayırlısı.dua edin benim için.
canım geçmiş olsun inşallah atlatırsın.kendine iyi bak.dinlen.olabiliyo böyle şeyler.inşallah atlatırsın

mrb kızlar bende yeni katıldım aranıza 8+6 günlük hamileyim 2 ocak doğum tarihi ilk bebeğim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yalnız şu bulantı olayı çok fena edio beni.....

:çok üzgünüm:bu arada yüksekova da görev yapıyoruz bomba sesleri arasında lütfen bana dua edin

bu arada yüksekova da görev yapıyoruz bomba sesleri arasında lütfen bana dua edin

merhaba kızlar.
çok baştan itibaren okudum diyebilirim..
bazı şeyleri anlayamadım.

vajinal ultrason istemyorum ben.
şu anda kendi hesabıma göre 4+4 haftalık hamileyim. ne zaman doktora gidersem, karnımdan görebiliriz minnoşumu?

mrb kızlar bende yeni katıldım aranıza 8+6 günlük hamileyim 2 ocak doğum tarihi ilk bebeğim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yalnız şu bulantı olayı çok fena edio beni.....
canım hayırlı olsun hamileliğin.yüksekova zor yer. Allah sabır versin.Eşin asker mi?

slm canım.neyi anlayamadın sorarsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sana.4+4 dr a g
itmek için erken 6.haftanı bekle o zaman git.şimdi gidersen gebelik kesen de görülmeyebilir

sağol canım çok zor gerçekten asker değil eşim ve ben öğretmeniz sen de öğretmensin galiba dimi

meraba arkadaşlar bende 9+5 günlük hamileyim doğum tarihi aralık 27 inşallah sağ salim bebeklerimize kavuşuruz benimde ilk bebeğim tam bulantılarım geçti diyorum gece başlıyo ve şuan çok kötüyüm gece bulantısı olan varmı bunun için ne yapıyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…