ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

honeycim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
1.249
0
slm ben de hamiş olduğumu yeni öğrenenlerdenim .henüz dr a gitmedim.dr a gidip kalp atışlarını duyan var mı.kaç haftalıkken gittiniz acaba?yazarsanız sevinirim. ben biraz bekleyip öyle gideyim diyorum.testimi 12 mayısta yaptım.(adet günümde).sizce de bekleyeyim mi arkadaşlar?:

ben de geçen salı hamile olduğumu öğrendim.fakat kan değerlerim düşük olduğu için 2 günde bir kan testi yaptırıyorum.şimdilik iyi gidiyo,inşallah böyle devam eder.bence sen de bir doktora git,kontrolü elinde tut.bu arada hayırlı olsun

tebrıkler
6. haftada gordum kalp atıslarını cok sukur kaydirigubbakcemile5

maşallahh, biz de ablamla pazartesi gideceğiz galiba 5 haftalık falan hesaplarımıza göre.....inşallah tüm

bebekler ve anneleri sağlıklıdır....herkesin hamileliği güzel sonuçlanır inşallah...

canım bence doktora hemen gitmelisin...durumu takip etsinler...herşeyin hayırlısı...ihmal etme git doktora...öptüm.

bugün yine kan testi yaptırdım,şimdiye kadar iyi gidiyordu bakalım 1 saat sonra falan alıcam sonucu .inşallah yine artış olmuştur, hem stres hem heyecan,mahvoldum valla.

canım ben 4+6 da keseyi gördüm 6 haftalıkken kalp atışını hem duyduk hem gördük...

benimde 4+3 dün doktora gittim ağrım vardı keseyi gördüm ama düşük tehlikesi varmış 10 gün yatacaksın dedi sonra kontrole çağırdı şimdi pinekliyorum mecburen dua edin bebeğime bişey olmasın

tşk ederim inşallah sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi:ecrin_bebek:

canım iyi bak kendine geçmiş olsun.inşallah tutunur bebeciğin sana güzelce:CüvCüv:

maşallahh, biz de ablamla pazartesi gideceğiz galiba 5 haftalık falan hesaplarımıza göre.....inşallah tüm

bebekler ve anneleri sağlıklıdır....herkesin hamileliği güzel sonuçlanır inşallah...
inşallah.ben de haftaya pazartesi gitmeyi düşünüyorum hayırlısıyla.

bugün yine kan testi yaptırdım,şimdiye kadar iyi gidiyordu bakalım 1 saat sonra falan alıcam sonucu .inşallah yine artış olmuştur, hem stres hem heyecan,mahvoldum valla.
sen moralini yüksek tut.hayırl:Saruboceq:ı olur inş sonuçların canım

ne güzel ya darısı başımıza inşallahalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…